Swiatgwiazd.pl
Tomasz Kammel

TRICOLORS/East News

Tomasz Kammel zrobił sobie tatuaż. Taki sam mają jego przyjaciele

29 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Tomasz Kammel podjął niespodziewaną decyzję. O wszystkim powiadomił na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych. Na ciele prezentera pojawił się niedawno trwały znak - jak poinformował w dołączonym do publikacji wpisie dziennikarz, symbol ma dla niego szczególne znaczenie.

  • Tomasz Kammel zaskoczył fanów najnowszą publikacją

  • Prezenter zrobił sobie tatuaż

  • Niedawno dzielił się z internautami refleksją na temat upływu czasu

Tomasz Kammel to jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów. Obecnie realizuje się jako prowadzący programu „Pytanie na śniadanie”, gdzie występuje u boku Izabelli Krzan (więcej o ich współpracy >tutaj<). Dziennikarz jest także aktywny w social mediach. Jego Instagramowy profil obserwuje ponad 250 tys. użytkowników.

Tomasz Kammel zaskoczył fanów swoją decyzją

To właśnie obserwatorzy internetowego zakątka Tomasza Kammela mogli przekonać się, na jaki krok dziennikarz ostatnio się zdecydował. Wszystko wyjaśnia wymowne zdjęcie, do którego prezenter dołączył wylewny wpis.

W najnowszej publikacji Tomasz Kammel wyeksponował do obiektywu swój nadgarstek. To właśnie tam pojawiła się nowa zdobycz prezentera. Jest nią czarno-biały tatuaż.

Jak przyznał dziennikarz, nie jest to pierwszy trwały malunek, na jaki się zdecydował. Niewielki czarno-biały symbol jest w jego przypadku drugim tatuażem z kolei. Projekt jest minimalistyczny, tworzy go plątanina łukowatych linii wpisanych w serce.

Sławomir

Sławomir zabrał głos ws. wiary i Kościoła. Szczerze przeżywa to, co aktualnie się w nim dzieje

CZYTAJ DALEJ

Tomasz Kammel domyślał się, iż niektórych może ciekawić, czy tatuaż ma dla dziennikarza jakieś szczególne znaczenie. Wyszedł potencjalnym pytaniom naprzeciw i od razu wyjaśnił pewne kwestie. Jak przekazał, malunek reprezentuje przyjaźń.

- Gdy życie kiedyś tam dobiegnie końca nikt się nie będzie zastanawiał nad stanem konta w banku, ale wspominał ludzi i jakość relacji jakie z nimi miał. (...) Każdemu życzę takich przyjaciół jak moi - czytamy w social mediach.

Na jednym zdjęciu się jednak nie skończyło. Tomasz Kammel pokazał również fotografię zbierającą nadgarstki jego i jego przyjaciół. Wszyscy wytatuowali sobie dokładnie ten sam symbol.

Refleksje prezentera

Niedawno Komasz Kammel podzielił się w mediach społecznościowych swoimi refleksjami dotyczącymi przemijania. Prezenter dumał szczególnie nad czasem. Jego zdaniem szkoda marnować cenne chwile na przykład na martwienie się tym, co pozostaje poza naszą kontrolą.

- Jedyna rzecz, której mamy w życiu mniej niż nam się wszystkim wydaje to ... czas:) Dlatego nie marnuję go na martwienie się rzeczami, na które nie mam wpływu i na mówienie źle o ludziach. A Wy? Na co Wy nie marnujecie w życiu czasu? - pytał użytkowników dziennikarz.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >