Swiatgwiazd.pl
Tomasz Oświeciński

fot. screen YouTube@OLX Polska

Tomasz O. wypowiedział się ws. zarzutów prokuratury

25 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Oskarżony o posługiwanie się fałszywą fakturą znany aktor, Tomasz O. przerwał milczenie, i wypowiedział się na temat stawianych mu zarzutów. Z zainteresowanym skontaktowali się dziennikarze „Wirtualnej Polski”. Sprawa jest w trakcie wyjaśniania.

Przypomnijmy, że kwota, na którą miała zostać wystawiona nieprawidłowa faktura opiewała na kwotę bagatela 300 tys. złotych. Dotychczas oskarżony artysta nie zabierał głosu w tej sprawie aż do teraz.

Tomasz O. odniósł się do stawianych mu zarzutów

Fani aktora bez wątpienia są zawiedzeni informacjami, jakie usłyszeli na temat swojego ulubieńca. Tomasz O. w ostatnich latach wyrósł na jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce.

Poza aktorstwem przez wiele lat zajmuje się również sportem. Ma na swoim koncie dwie walki w formule MMA, z czego jedną zwyciężył. Dziś rano dziennikarz śledczy Radia ZET, Mariusz Gierszewski podał informację, że aktor został oskarżony o posługiwanie się fałszywą fakturą.

-  Aktor znany z filmów Patryka Vegi i zawodnik MMA Tomasz O. z zarzutami za posługiwanie się lewą fakturą na 300 tys.zł. Chodziło o pośrednictwo w zawarciu kontraktu z federacją sztuk walki - powiedział Mariusz Gierszewski dla Radia ZET.

halina dobrowolska

Halina Dobrowolska grała w "Klanie". Gdy zachorowała, produkcja uśmierciła jej bohaterkę

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Od tamtej pory wszyscy wyczekiwali na jedno, wypowiedzi samego zainteresowanego. Nie było jej aż do teraz. Tomasz O. przesłał wypowiedź „Wirtualnej Polsce”, w którym powiedział, że sprawa jest w toku.

- Obecnie trwa postępowanie w sprawie. Nie mogę ujawniać szczegółów śledztwa. Sprawa jest w toku i jestem przekonany, że wszelkie wątpliwości zostaną wyjaśnione - miał napisać Tomasz O.

Przypomnijmy, że sprawa jest na tyle poważna, że w przypadku udowodnienia winy przez prokuraturę aktorowi może grozić nawet do 8 lat więzienia.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Kajra poinformowała o swoim stresie związanym z „Tańcem z Gwiazdami”

Czytaj więcej >

Plotki

Syn Zenka Martyniuka faktycznie zmienił tryb życia?

Czytaj więcej >

Plotki

Nieprzyjemna sytuacja na antenie TVP z udziałem Korwina-Mikkego

Czytaj więcej >

Plotki

Andrzej Piaseczny opowiedział o kulisach "Tańca z Gwiazdami"

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Plotki

Magda Gessler ostro komentuje dzieło Roksany: „Mam wrażenie, że ktoś zrobił kupę"

Czytaj więcej >