Tomasz Sekielski Żródło: Instagram.com/tomaszsekielski

Poznajecie, kto jest na tym zdjęciu? Dziennikarz podsumował właśnie 24 lata związku z ukochaną

15 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Choć na tym zdjęciu trudno go rozpoznać, to Tomasz Sekielski we własnej osobie. Dziennikarz postanowił uczcić wczorajszy dzień Świętego Walentego publikacją zdjęcia sprzed lat. Naturalnie na fotografii nie brakuje także małżonki autora filmów dokumentalnych. W “dzień zakochanych” Tomasz Sekielski poetycznie podsumował lata, które spędził u boku wybranki - Anny.

  • Tomasz Sekielski szybko zyskał dużą rozpoznawalność
  • Jego żona, Anna, na co dzień zajmuje się pracą w wydawnictwie
  • Wspólnie tworzą kochający i wspierający się duet
  • Dziennikarz uczcił dzień Świętego Walentego poprzez publikację ich zdjęcia sprzed lat

Tomasz Sekielski nie przeszedł obojętnie wobec wczorajszych Walentynek. Nic dziwnego - dziennikarz od lat trwa u boku swojej małżonki, Anny. W przypływie nostalgii postanowił wrzucić na swój instagramowy profil ich wspólne zdjęcie sprzed lat. Jak sugeruje opis, uchwycony na fotografii moment może sięgać nawet czasów, gdy para dopiero zaczynała wspólną życiową drogę - czyli, jak poinformował Tomasz Sekielski, ponad dwie dekady temu. W komentarzach posypały się gratulacje.

Tomasz Sekielski i jego małżonka. “Jest moim prywatnym psychoterapeutą”

O Tomaszu Sekielskim trudno było nie usłyszeć w 2019 roku - właśnie wtedy odbyła się premiera głośnego dokumentu “Tylko nie mów nikomu”. Wzrok wielu Polaków skierował się wówczas między innymi na reżysera projektu. Rodacy kojarzą jego postać także z licznych medialnych doniesień na temat spektakularnej metamorfozy, jakiej Tomasz Sekielski postanowił się podjąć. Jak donosiły w grudniu 2020 media, dziennikarz zredukował startową wagę 190 kilogramów o całe 90 kilogramów.

Podobną sławą nie cieszy się jednak małżonka Tomasza Sekielskiego, Anna. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, przez “boom” na popularność męża była niekiedy określana mianem “żony Tomka”, co do pewnego czasu nieco jej wadziło - ostatecznie “przeszło z wiekiem”.

Podczas gdy Tomasz Sekielski na co dzień spełnia się w roli dziennikarza i prezentera, Anna wybrała nieco inną zawodową drogę - sprawuje pieczę nad wydawnictwem “Od deski do deski” założonego przez dziennikarza. Ma także inną, nietuzinkową pasję.

Meghan Markle i Harry ogłosili wspaniałą nowinę. Spodziewają się drugiego dzieckaMeghan Markle i Harry ogłosili wspaniałą nowinę. Spodziewają się drugiego dzieckaCzytaj dalej

- W wolnym od wydawania książek czasie, hobbystycznie i zawodowo jestem licencjonowanym przewodnikiem PTTK i oprowadzam wycieczki po województwie Podlaskim - mówiła w rozmowie z “Vivą!”.

Sam Tomasz Sekielski widzi w swojej partnerce przede wszystkim przyjaciela i życiową ostoję. Po ciężkim, intensywnym dniu pracy, których w jego życiu nie brakuje, zawsze może liczyć na rodzinne ciepło u boku ukochanej i jej duchowe wsparcie.

- Na szczęście żona jest moim prywatnym psychoterapeutą i bardzo pilnuje, żeby to, czym się zajmuję, nie pochłonęło mnie, bo czasem potrafię zatracić się w pracy i zapomnieć o tym, co najważniejsze. Czyli np. o zdrowiu czy bliskich. I wtedy Ania przywołuje mnie do porządku. To, że stworzyła nam normalny dom, azyl, do którego wracam, jest nie do przecenienia- przekazywał Tomasz Sekielski w wywiadzie dla “Twojego Stylu”.

Publikacją na Instagramie uczcili 24 wspólnie spędzone lata

I tak w małżeństwie Tomasza Sekielskiego nie brakuje miłości już od 24 lat, o czym dziennikarz poinformował obserwujących za pomocą Instagrama. Z okazji walentynek zdecydował się pokazać internautom zdjęcie z żoną, na którym, z powodu nieubłaganego upływu czasu, trudno rozpoznać ich oboje.

- Moja Walentynka, moja Ukochana @anna_sekielska, niezmiennie od 24 lat - napisał dziennikarz.

Do wspominek dołączył dodatkowo wiersz autorstwa Leopolda Staffa pod tytułem “Gdy w Twoich ustach”. Natychmiast posypały się liczne gratulacje i życzenia dalszego szczęścia w miłości od internautów. Nie zabrakło również wzruszeń i zachwytów nad samą poezją utalentowanego Leopolda Staffa.

Tomasz Sekielski 1

Źródło: Instagram.com/tomaszsekielski

Tomasz Sekielski

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Viva!, Party, Twój Styl, Urodażycia, Instagram

Następny artykuł