Swiatgwiazd.pl
Tomson i Baron / The Voice

Fot. Świat Gwiazd

Tomson i Baron z "The Voice of Poland" zdradzili, jak rozpoznają zwycięzcę. "Już dwóch doszło do finału"

22 Listopada 2022

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Kilka dni temu dobiegł końca trzynasty sezon programu "The Voice of Poland". Emocji nie brakowało, zwłaszcza kiedy okazało się, że show TVP wygrał Dominik Dudek. To już drugi uczestnik, którego trenerami byli Tomson i Baron. W rozmowie z naszą dziennikarką zdradzili, jak rozpoznają zwycięzcę.

Muzyczny program TVP2 od lat przyciąga przed ekrany miliony telewidzów. Pierwszą edycję wyemitowano w 2011 roku. Wśród zwycięzców jest wielu obecnie bardzo znanych piosenkarzy, między innymi Krystian Ochman, Natalia Sikora czy Alicja Szemplińska.

Tomson i Baron: już dwóch zwycięzców w "The Voice of Poland"

Duet jurorski brał udział w niemal wszystkich edycjach show, z wyjątkiem pierwszej i dziewiątej. Po raz pierwszy ich uczestniczka wygrała w sezonie dziesiątym: była to Alicja Szemplińska. Jej singiel "Prawie my" z 2019 roku uzyskał status złotej płyty.

Szemplińska została nawet reprezentantką Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji, który niestety odwołano z powodu pandemii COVID-19. Równie wielką szansę na sukces ma Dominik Dudek, zwycięzca ostatniej edycji programu, od początku chwalony za charyzmę sceniczną.

Dudek otrzymał już zaproszenie na koncert Premier na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W finałowym odcinku programu Dominik zaśpiewał swój autorski utwór pt. "Wydaje się", który ma ogromne szanse na stanie się wielkim hitem. Także on był członkiem drużyny Tomsona i Barona. Przyznają oni, że zwycięzca jest gotowy, by zostać sławny.

Jak Tomson i Baron rozpoznają przyszłego zwycięzcę?

Jurorzy przyznali nam, że jest jedna chwila, w którym rozpoznają przyszłego zwycięzcę. "Powiem państwu coś świeżego, ponieważ to już któryś wywiad. Mamy z Barusiem taki moment, jak odwracamy fotel" rozpoczął tajemniczo Tomson.

Jak ktoś pokazuje, że tutaj jest jego miejsce, gra nam swoją piosenkę już na etapie przesłuchań w ciemno, śpiewa nam swoje numery, pokazuje nam swój kunszt, to po prostu robimy coś takiego – powiedział juror, pokazując z Baron, jak patrzą na siebie znacząco, mrugając.

"Nie ma pewnika, ale już dwóch takich doszło do finału" kończy z dumą Tomson, a Baron pokiwał głową, potwierdzając słowa swojego kolegi. Na koniec wymienił też kilku członków ich drużyn, którzy jego zdaniem mogliby nawet zasiąść w fotelu jurorskim.

Co jeszcze zdradzili nam Tomson i Baron? Cały wywiad do obejrzenia tutaj:

Zobacz zdjęcia:

Tomson i Baron / The Voice

Fot. Świat Gwiazd

Tomson i Baron / The Voice

Fot. Świat Gwiazd

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła

  3. Karol III planował zaręczyny z Kamilą już pół wieku temu. Jedna rzecz stanęła na przeszkodzie, dalej był już tylko dramat trzech osób

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Największe wpadki w historii polskiej telewizji

Największe wpadki w historii polskiej telewizji. Numer 8 wypaliła wszystko na żywo, wszyscy zamilkli

W historii polskiej telewizji rozrywkowej nie brakuje momentów przedziwnych i zaskakujących. Czasem dawał o sobie znać wybuchowy charakter prowadzących, innym razem dziennikarze lub goście znajdowali się w niebezpieczeństwie. Bywało też śmiesznie i absurdalnie. Wybraliśmy najbardziej legendarne wpadki w polskiej telewizji.

Zobacz galerię >

Jak dobrze znasz Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Pytanie 1 z 10

Jak długo Katarzyna Cichopek była żoną Marcina Hakiela?

Tagi:

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tom Grabowski

Wywiady

"10 minut z...": Tom Grabowski w szczerym wywiadzie o "40 kontra 20". Tylko nam opowiedział o kulisach programu i rozwodzie

Czytaj więcej >
Lanberry

Wywiady

Chwilę po "Voice of Poland" Lanberry opowiedziała o duecie z Dodą. "Zawsze jestem otwarta"

Czytaj więcej >
Monika Miller

Wywiady

Monika Miller: "Moi dziadkowie mówią na moje dziewczyny: koleżanki". A jak reaguje mama?

Czytaj więcej >
Mandaryna

Wywiady

Mandaryna o życiu z cukrzycą. "Proponowali mi zmianę zawodu"

Czytaj więcej >
Małgorzata Rozenek-Majdan

Wywiady

Ekspert od mowy ciała ocenia zachowanie Małgorzaty Rozenek-Majdan w "DDTVN". "Chce się uwiarygodnić"

Czytaj więcej >
Agnieszka Woźniak-Starak

Wywiady

Agnieszka Woźniak-Starak zaręczona? "Mało ludzi wie, jaka jest prawda"

Czytaj więcej >