Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Baron i Kwiatkowski ocenili umiejętności Sary James. Nie szczędzili ciepłych słów
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 18.06.2022 07:34

Baron i Kwiatkowski ocenili umiejętności Sary James. Nie szczędzili ciepłych słów

Sara James EA
fot. Pawel Wodzynski/East News

Nastoletnia Sara James już zdążyła osiągnąć kilka wielkich sukcesów i zachwycić widzów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jej umiejętności wokalne postanowili ocenić Dawid Kwiatkowski i Baron, którzy nie szczędzili ciepłych słów.

Muzycy na antenie RMF24 otwarcie zachwycali się Sarą James i jej osiągnięciami. Baron pokusił się nawet o stwierdzenie, że o dziewczynie niedługo usłyszy cały świat. "Jest po prostu niesamowita" - komentował Kwiatkowski.

Sukces nastoletniej Sary James

O Sarze James usłyszeliśmy po raz pierwszy, gdy zwyciężyła 4. edycją programu "The Voice Kids". Od tamtej pory jej kariera nabierała coraz większego tempa, a młoda wokalistka stała się reprezentantką Polski w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji Junior w Paryżu. Zdobyła wtedy drugie miejsce z piosenką "Somebody".

Największy rozgłos Sara James zdobyła jednak dopiero później. Ostatnio pojawiła się w amerykańskiej wersji programu "Mam Talent" i natychmiast podbiła serca jurorów. Jej wykonanie piosenki "Lovely" Billy Eilish skłoniła samego Simona Cowella do wciśnięcia złotego przycisku. Tym samym wokalistka przeszła do odcinków na żywo. - Masz w sobie prawdziwy błysk gwiazdy — powiedział jej juror "America’s Got Talent".

Baron i Kwiatkowski skomentowali występ młodej wokalistki

Gdy Sara James odniosła wielki sukces w Stanach Zjednoczonych, wszyscy Polacy natychmiast zaczęli jej gratulować. Ciepło wypowiadali się o niej również nasi rodzimi artyści, którzy od dawna komplementowali głos młodej dziewczyny. W RMF24 o jej sukcesie wypowiedzieli się Baron i Dawid Kwiatkowski.

- Kiedy obudziłem się rano, zobaczyłem, że nie dość, że jej dobrze poszło, to jeszcze ten złoty przycisk od sami wiecie kogo. Byłem w szoku i oczywiście bardzo szczęśliwy. […] Ta dziewczyna jest po prostu niesamowita i to jest idealny przykład, jak się spełnia marzenia — powiedział Kwiatkowski.

Drugi muzyk również nie szczędził ciepłych słów. Przepowiedział nawet Sarze James świetlaną przyszłość.

- Pamiętam, że jak skończyła śpiewać, to były łzy wzruszenia w oczach, to były szczęki, które spadły na ziemię, no i morze komplementów. [...] Jej talent jest nieprawdopodobny i wkrótce cały świat o tym usłyszy — skwitował.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Michał Żebrowski miał romans ze słynną aktorką. Ich związek do dziś owiany jest tajemnicą

2. Fatalne wieści dla Ukrainy, chodzi o Eurowizję. Właśnie podjęto ostateczną decyzję

3. Polki tłumnie ruszą do fryzjerów, powraca moda sprzed lat. Uwielbiała ją księżna Diana Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: pomponik.pl

Tagi: Sara James