Swiatgwiazd.pl
TVP chce zorganizować koncert upamiętniający Krzysztofa Krawczyka

LUKASZ PIECYK/East News

TVP chce zorganizować koncert upamiętniający Krzysztofa Krawczyka

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Telewizja Polska po cichu zorganizowała wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Jak udało się ustalić "Pudelkowi" 30 maja na opolskim amfiteatrze odbędzie się koncert upamiętniający twórczość Krzysztofa Krawczyka. Mają na nim wystąpić m.in. Edyta Górniak, czy Rafał Brzozowski.

  • „Pudelek” ustalił, że 30 maja na opolskim amfiteatrze odbędzie się koncert na cześć Krzysztofa Krawczyka

  • Na scenie mają wystąpić największe gwiazdy polskiej sceny artystycznej

  • Wokaliści zaprezentują wielkie hity zmarłego 5 kwietnia piosenkarza

Pandemia koronawirusa sprawia, że w dalszym ciągu pod znakiem zapytania stoi organizacja 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jego data zaplanowana była na początek czerwca, jednak została przeniesiona i wiele wskazuje na to, że uprzedzi go inne wydarzenie, w postaci koncertu upamiętniającego twórczość Krzysztofa Krawczyka.

TVP zorganizuje koncert na cześć Krzysztofa Krawczyka?

Krzysztof Krawczyk należał do grona artystów, którego twórczość łączyła pokolenia. Jego muzyka przetrwa wiele lat i można się spodziewać, że niejednokrotnie będzie wspominana na koncertach, czy tego typu imprezach.

Tymczasem „Pudelek” dotarł do informacji, że już wkrótce, a konkretniej 30 maja na opolskim amfiteatrze ma się odbyć bardzo duże wydarzenie, związane z upamiętnieniem twórczości zmarłego 5 maja piosenkarza.

Jego organizatorem ma być Telewizja Polska, a na scenie mają pojawić się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Każdy z wykonawców będzie miał za zadanie zaprezentować jeden utwór Krzysztofa Krawczyka.

Wg ustaleń serwisu mają to być m.in. Edyta Górniak, Rafał Brzozowski, czy Ryszard Rynkowski. Ten ostatni ma przedstawić jeden z najpopularniejszych utworów wokalisty, pt. „Chciałem być”. Zapowiada się zatem naprawdę duże show.

- Wiadomo, że koncert odbędzie się z udziałem publiczności, od 15 maja jest to dopuszczalne przy zajęciu 50 procent miejsc - czytamy na „Pudelku”.

Co więcej, organizatorzy mieli zaprosić wszystkie bliskie Krzysztofowi Krawczykowi osoby, w tym m.in. jego wieloletniego przyjaciela i menadżera, Andrzeja Kosmalę, który miał zapowiedzieć swój udział w wydarzeniu. W dalszym ciągu nie zrobiła tego małżonka zmarłego piosenkarza, Ewa Krawczyk.

Kiedy odbędzie się 58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu?

Pandemia koronawirusa w dalszym ciągu nie ułatwia życia organizatorom wielkich muzycznych wydarzeń. Szczególnie ciężka sytuacja nastąpiła w momencie podwyższenia dziennych zakażeń. Wówczas organizatorzy 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu postanowili przenieść swoje wydarzenie, które miało odbyć się na początku czerwca.

Dla bezpieczeństwa wszystkich, wyrażających chęć na udział w Festiwalu zdecydowano, że zostanie przeniesiony na koniec sierpnia lub początek września br. Niestety nie podano dokładnej daty, jednak można spodziewać się oficjalnego ogłoszenia na kilka tygodni przed imprezą.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Doda w skąpym bikini szaleje na plaży. "Wyglądasz jak sztabka złota"

  • Najnowsze zdjęcie Emilii Korolczuk wywołało lawinę komentarzy. Chodzi o dziecko

  • Katarzyna Dowbor na zdjęciu z dzieciństwa. "Królowa jest tylko jedna"

Źródło: pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

TVP

Imprezy

Dziś TVP wyemituje widowisko muzyczne na cześć Krzysztofa Krawczyka. Wystąpią największe gwiazdy polskiej muzyki

Czytaj więcej >
Krzysztof Krawczyk koncert

Imprezy

Kosmala poinformował, że TVP zaprosiło na koncert gwiazdy, które nagrywały z Krawczykiem. Internauta był niepocieszony

Czytaj więcej >
krawczyk junior

Imprezy

Krzysztof Krawczyk junior zabrał głos po koncercie na na cześć ojca. "Jestem załamany"

Czytaj więcej >
fot. materiały prasowe

Imprezy

Alexxis Ola z kolekcją swimwear dla marki DresKod

Czytaj więcej >

Imprezy

„7 metrów dla Ziemi” – nowy ekologiczny format Rafała Gębury

Czytaj więcej >