Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TVP żegna Witolda Paszta. Stacja wydała komunikat ws. jego śmierci
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.02.2022 01:00

TVP żegna Witolda Paszta. Stacja wydała komunikat ws. jego śmierci

Jacek Kurski i Witold Paszt
TRICOLORS/East News

Witold Paszt, wokalista zespołu VOX oraz juror "The Voice Senior" odszedł późnym wieczorem 18 lutego. Artyści współpracujący z muzykiem oraz zarząd TVP udostępnili wzruszające oświadczenie.

O śmierci Witolda Paszta powiadomiła jego córka w mediach społecznościowych. Artysta trzykrotnie ciężko przechodził zakażenie koronawirusem. Z powodu problemów zdrowotnych, juror nie pojawił się na finale programu muzycznego The Voice Senior. Choć wielbiciele muzyka wierzyli, że po raz kolejny uda mu się przezwyciężyć chorobę, dolegliwość okazała się silniejsza.

Po smutnej informacji zaczęły napływać do Internetu kondolencje dla rodziny artysty. Wśród wzruszających wspomnień nie mogło zabraknąć słów TVP. Witold Paszt współpracował ze stacją jako trener muzycznego programu The Voice Senior.

TVP żegna Witolda Paszta

O tragicznych wiadomościach powiadomili bliscy muzyka na jego koncie na Instagramie. Jak przekazała rodzina, Witold Paszt odszedł w atmosferze domowego spokoju otoczony bliskimi.

- Wczoraj późnym wieczorem, dzień po rocznicy śmierci swojej Ukochanej Żony, odszedł nasz Tata, Witold Paszt. Wspaniały, najlepszy człowiek, najukochańszy dziadek, Artysta w pełnym znaczeniu tego słowa. [...] Tata odszedł spokojnie w domu, w otoczeniu córek, wnucząt, zięciów, najukochańszych zwierząt. Wierzymy, że zawsze będzie z nami poprzez swoją muzykę i dobro, którym obdzielał każdego potrzebującego — napisały córki artysty w pożegnalnym wpisie.

Tragiczna informacja obiega Internet. Artyści oraz gwiazdy show-biznesu z żalem udostępniają wiadomość o odejściu wybitnego muzyka. Stacja TVP w mediach społecznościowych uczciła pamięć Witolda Paszta krótkim wpisem. Wokalista zespołu VOX od drugiej edycji występował w programie The Voice Senior w roli jurora. Tegoroczny sezon był szczególnie wyjątkowy dla piosenkarza. To właśnie jego podopieczny został wybrany najbardziej utalentowanym seniorem w Polsce. Niestety mężczyznom nie udało się spotkać osobiście.

- W wieku 68 lat zmarł Witold Paszt. Będzie nam Pana bardzo brakować — TVP wyraziło swój żal na Instagramie.

Z powodu nagłego odejścia Witolda Paszta przesyłamy wyrazy współczucia rodzinie i bliskim wybitnego muzyka.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Katarzyna Dowbor o swojej mamie. "Dzielnie sobie radzi"

  2. Mama Roksany Węgiel przeszła metamorfozę. Kim jest Edyta Węgiel?

  3. Urodziny Antka Królikowskiego. Mama aktora pokazała urocze zdjęcia

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Witold Paszt