Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Urodziny Antka Królikowskiego. Mama aktora pokazała urocze zdjęcia
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 18.02.2022 01:00

Urodziny Antka Królikowskiego. Mama aktora pokazała urocze zdjęcia

Antek Królikowski
Screen: Instagram/malgorzata_ok

Wczoraj Antek Królikowski obchodził urodziny. Gwiazdor skończył 33 lata, a lada moment jego życie zupełnie się odmieni. Małgorzata Ostrowska-Królikowska udostępniła niezwykłe, pamiątkowe zdjęcia. Trudno uwierzyć, że zerkający z nich malec dziś sam oczekuje na narodziny potomka.

Antek Królikowski to znana osobowość telewizyjna. Aktor zdecydowanie wdał się w swoich sławnych rodziców. Małgorzata lata temu zdobyła serca widzów rolą Grażynki w kultowym "Klanie", a i Pawła trudno było nie uwielbiać na ekranie, zwłaszcza, jako szorstkiego, lecz skrywającego ciepłe i wrażliwe wnętrze "Kusego" w "Ranczu".

Antek Królikowski także dorobił się już kilku znaczących ról, m.in. w "Polityce", "Pętli" czy "Mieście 44", a jego kariera stale nabiera tempa. Największa rola dopiero przed nim.

Antek Królikowski świętuje urodziny. Dostał wyjątkowe życzenia

Antek Królikowski urodził się 17 lutego 1989 roku w Łodzi, jako pierwszy z piątki rodzeństwa. Jan urodził się zaledwie 3 lata po nim, a następnie: Julia, Marcelina i Ksawery. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z Magdaleną Szefernaker przyznawała, że wraz z mężem od zawsze planowali dużą rodzinę.

Nie powiem, że to jest łatwe i nikogo nie namawiam, ale mi się życie właśnie tak ułożyło. Planowaliśmy z Pawłem dużą rodzinę, chcieliśmy mieć dzieci, byliśmy otwarci na dzieci i na to, co przyniesie los — wyznała wówczas aktorka. W cyklu wywiadów "Mama na Obcasach" gwiazda "Klanu" opowiadała o tym, że dzieci zawsze były dla niej i Pawła na pierwszym miejscu, a każdą ciążę, choćby wiązała się z odrzuceniem najwspanialszej roli, witała z wielką radością w sercu.

Nic więc dziwnego, że w tym szczególnym dniu, kiedy najstarszy syn gwiazdy skończył 33 lata, zdecydowała się na sentymentalną wycieczkę i postanowiła udostępnić na Instagramie pamiątkowe fotografie. Trudno uwierzyć, że ten mały chłopiec z szelmowskim błyskiem w oku to Antek Królikowski, dorosły mężczyzna, który już wkrótce zostanie ojcem.

Antek Królikowski skończył 33 lata. Lada moment zostanie ojcem

Żyj pięknie! Buduj dobro. Bądź szczęśliwy — napisała synowi Małgorzata, a do życzeń dołączyli fani. Wiele osób przesłało moc serdecznych słów dla Antka Królikowskiego, a wielu zwróciło uwagę na rolę, jaką w wychowaniu gromadki dzieci odegrała mama. Niektórzy nie mogli się także powstrzymać przed pochwaleniem młodzieńczego wyglądu aktorki.

— A ja tylko tak zapytam... Czy dla Pani to się czas zatrzymał ? 100 lat dla Syna.

— Najserdeczniejsze życzenia! Pani Małgosiu, zawsze podziwiam Panią wśród tych maluszków - piękna Mama — pochwaliła internautka.

Liczni obserwujący zwrócili także uwagę na uderzające podobieństwo 33-latka do słynnego ojca. Musimy przyznać, że w rysach Antoniego można znaleźć dużo cech uwielbianego artysty.

— Jaki podobny do pana Pawła.

— Cały Pan Paweł. Wszystkiego dobrego.

Tym bardziej jesteśmy ciekawi, jak będzie wyglądał potomek Antka Królikowskiego, który już niebawem pojawi się na świecie. Będzie podobny do ojca?

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żona Rubika nagle pokazała zdjęcie z córeczkami: "Zostałyśmy na lodzie"

  2. Zrozpaczona Sylwia Bomba nagle przekazała wieści od lekarzy. Co dzieje się z jej córeczką?

  3. Niewiarygodne, co Richardson napisała o żonie swojego przyjaciela. Fani są przerażeni

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].