Swiatgwiazd.pl > Antek Królikowski

Antek Królikowski

__Antek Królikowski__ - najstarszy syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Postanowił pójść w ślady rodziców i zajął się aktorstwem. Na scenie aktywny jest od 2005 roku. Na kinowym ekranie debiutował rolą Janka "Yerby", zbuntowanego chłopaka w komedii romantycznej "Lejdis" w 2008 roku. Od tamtej pory pojawił się w licznych produkcjach, jak "Mecenas Porada", "W rytmie serca", "Dywizjon 303. Historia prawdziwa", "Diagnoza", "Na Wspólnej", "Miasto 44" czy "Przyjaciółki". Występował też w programach rozrywkowych, jak "Mów mi mistrzu" i "Agent – Gwiazdy". Data urodzenia: 17 lutego 1989. Wzrost: 173 cm. Kolor włosów: błękitne. Kolor włosów: szatyn.

Joanna Opozda, Antek Królikowski
23.09.2023 09:44 Tego nikt się nie spodziewał! Sąd umorzył sprawę przeciwko Królikowskiemu. Joanna Opozda grzmi w sieci

Awantura pomiędzy Joanną Opozdą a Antkiem Królikowskim wydaje się nie mieć końca. Niedawno oboje zaczęli obrzucać się oskarżeniami w mediach społecznościowych, a teraz dochodzi kwestia umorzenia sprawy sądowej. Aktorka nie pozostawi takie finału bez komentarza.

Joanna Opozda nie odpuszcza Antoniemu Królikowskiemu, fot. KAPiF
20.09.2023 11:15 Joanna Opozda nie odpuszcza. Po dowodach Królikowskiego uderzyła z jeszcze większą siłą. Wspomina byłego partnera Izabeli

Joanna Opozda w mocny sposób odpowiedziała na szereg oświadczeń Antoniego Królikowskiego wystosowanych w mediach społecznościowych. Nieoczekiwanie, kolejnym “bohaterem” konfliktu pomiędzy gwiazdami stał się były partner obecnej ukochanej aktora.

Antek Królikowski, Joanna Opozda
19.09.2023 22:09 Antek Królikowski odpowiada Opozdzie i przedstawia SZOKUJĄCE dowody. "Manipuluje wszystkimi od lat"

Joanna Opozda w ostatnim czasie dowodziła w mediach, że Antek Królikowski uchyla się od płacenia alimentów i zabiega o zmniejszenie kwoty zobowiązania. Aktor, nietypowo dla siebie, długo milczał. Teraz dosłownie wybuchł: na Instagramie Antoniego pojawiła się długa relacja, dotycząca finansów. Nie wierzymy własnym oczom.

Teatr wydał oświadczenie ws. zarobków Antka Królikowskiego, fot. KAPiF
15.09.2023 15:58 Teatr wydał oświadczenie ws. zarobków Antka Królikowskiego. Wszystko po głośnych słowach Joanny Opozdy

Joanna Opozda wytoczyła ciężkie działa przeciwko Antkowi Królikowskiemu. Stwierdziła, że aktor uchyla się od obowiązku alimentacyjnego względem syna, pomimo otrzymania pracy w teatrze. Teraz głos zabrali przedstawiciele wywołanej do tablicy przez gwiazdę placówki kulturalnej.

Joanna Opozda, Antek Królikowski
15.09.2023 08:10 Joanna Opozda oskarża: Antek Królikowski naprawdę miał to zrobić swojemu synkowi. "Wstrętne i obrzydliwe"

Joanna Opozda otworzyła się przed internautami na temat alimentów, które powinien płacić Antek Królikowski na nią i ich syna, Vincenta. Aktorka ma dość pomówień i fałszywych informacji na temat relacji ojca z dzieckiem. Prawda ma wyglądać zupełnie inaczej.

Była dziewczyna Antka Królikowskiego startuje do Sejmu, fot. KAPiF
30.08.2023 14:56 Kim jest Samuela Górska? Była dziewczyna Antka Królikowskiego, która "zabłysnęła" skandaliczną wypowiedzią, startuje do Sejmu

Antoni Królikowski być może już wkrótce będzie mógł się pochwalić, że jego była dziewczyna jest posłanką. Samuela Górska, bo o niej mowa, zasłynęła niezwykle skandalicznymi wypowiedziami. Teraz startuje do Sejmu.

Joanna Kurowska o cierpieniu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, fot. KAPIF
08.08.2023 09:44 Joanna Kurowska o Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej. Nie mogła dłużej milczeć. "To zbyt drastyczne"

Joanna Kurowska opowiedziała o cierpieniu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, z którą przyjaźni się od lat. Na łamach “Faktu” zdobyła się na słowa, które mogą zaniepokoić fanów wdowy po Pawle Królikowskim. 

Joanna Opozda ujawniła ile zarabia Antoni Królikowski, fot. KAPiF
08.08.2023 09:44 Antek Królikowski nie płaci alimentów, a zarabia... KROCIE. Joanna Opozda przerwała milczenie i ujawniła kwotę

Joanna Opozda ma już dość. Aktorka nie miała skrupułów, by wyjawić zarobki Antoniego Królikowskiego. Gwiazdor “Porad na zdrady 2” jest oskarżony o uchylanie się od obowiązków alimentacyjnych wobec swojego dziecka.

Joanna Opozda, Antek Królikowski
05.08.2023 09:15 Joanna Opozda odpowiedziała na słowa Antka Królikowskiego. Ich wersje znacznie się różnią. Jakie są ich relacje?

Podczas niedawnej premiery filmu "Porady na zdrady 2" Antek Królikowski chętnie komentował relację z byłą partnerką, Joanną Opozdą. Choć aktor przedstawiał ich sytuację w jasnych barwach, jego żona odpowiedziała na to stwierdzenie. Jej punkt widzenia wygląda zupełnie inaczej.

Grób Pawła Królikowskiego został zniszczony?, fot. KAPIF
04.08.2023 12:11 Co się dzieje z grobem Pawła Królikowskiego? Pojawiły się niepokojące doniesienia. Są też zdjęcia

Grób Pawła Królikowskiego został zniszczony? Po doniesieniach o nieślubnym synu aktora pojawiły się niepokojące informacje o ataku na miejsce pochówku zmarłego w 2020 roku gwiazdora. Jak ono wygląda obecnie?

Antek Królikowski
04.08.2023 09:39 Antek Królikowski przerywa wywiad po jednym pytaniu o syna. Nie wytrzymał

Antek Królikowski brylował wczoraj na premierze filmu „Porady na zdrady 2”. Naszej redakcji udało się z nim porozmawiać nie tylko o kwestiach dotyczących samego dzieła, ale nawet nieślubnego brata. Kiedy jednak zaczęliśmy temat syna, zachował się zupełnie nieprzewidywalnie. Jego słowa i zachowanie mogą budzić ogromne zdziwienie.

Antek Królikowski
04.08.2023 08:59 Antek Królikowski o nieślubnym synu swojego ojca. Ujawnił, co się z nim teraz dzieje

Zaledwie przed kilkoma dniami w mediach zawrzało: cała Polska dowiedziała się o nieślubnym synu Pawła Królikowskiego, który był owocem romansu aktora. Dziennikarka Świata Gwiazd, Monika Maszkiewicz rozmawiała z Antkiem Królikowskim, który niespodziewanie rozgadał się o swoim nieślubnym bracie. Co nam wyznał?

Porady na zdrady 2 – gwiazdy na premierze filmu, fot. KAPIF
03.08.2023 19:31 Gwiazdy na premierze filmu "Porady na zdrady 2". Antek Królikowski z partnerką skradli show

Gwiazdy na premierze filmu “Porady na zdrady 2”. Kto pojawił się na czerwonym dywanie? Show skradli Antek Królikowski z partnerką Izą, ale nie zabrakło też innych znanych twarzy. Wśród nich Renata Dancewicz, Barbara Kurdej-Szatan, Monika Miller, Caroline Derpienski, Anna Wendzikowska i Karolina Chapko.

Antek Królikowski przed metamorfozą, fot. Instagram
31.07.2023 12:10 Antek Królikowski odwiedził fryzjera. Wow! Teraz wygląda jak hollywoodzki amant

Antek Królikowski ma nową fryzurę. Aktor ściął włosy i skrócił brodę. Jak wygląda po zmianach? Metamorfoza gwiazdora robi wrażenie.

Ewa Minge, Joanna Opozda, Antek Królikowski
24.07.2023 14:00 Ewa Minge przyjaźni się z Joanną Opozdą. Wyjawiła, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami jej domu: "Znam prawdę"

Ewa Minge mimo wakacyjnego wypoczynku zabrała głos w sprawie nadal świeżej afery pomiędzy Antkiem Królikowskim a Joanną Opozdą. Projektantka przyjaźni się z aktorką i wie, jak prywatnie radzi sobie była gwiazda “Pierwszej miłości”.

Antoni Królikowski
22.07.2023 11:01 Skierowano akt oskarżenia przeciwko Antoniemu Królikowskiemu. Aktor stanie przed sądem, złożył wyjaśnienia

Prokuratura przekazała najnowsze informacje w sprawie oskarżenia Antoniego Królikowskiego. Aktor stanie przed sądem w sprawie dwóch kontrowersyjnych kwestii. Po kolejnych ujawnionych szczegółach postanowił sam zabrać głos.

Antoni Królikowski jako "sercowy zawodowiec", fot. KAPiF
04.07.2023 21:40 Antek Królikowski z nową rolą, aktor zagra "sercowego zawodowca". Internauci nie szczędzili komentarzy

Antek Królikowski już wkrótce pojawi się na ekranach w nowej części “Porad na zdrady”. Dystrybutor jest w trakcie promocji filmu, a w sieci zaprezentowane zostały plakaty z poszczególnymi bohaterami. Ten, na którym znajduje się wspomniany aktor, wzbudził niemałe kontrowersje.

Antek Królikowski z partnerką
29.06.2023 22:04 Wielka radość w życiu Antka Królikowskiego i jego ukochanej! Gratulacjom nie będzie końca, co za nowina

Do mediów dotarła radosna nowina. Antek Królikowski wraz ze swoją ukochaną Izabelą mają powody do świętowania. O wyjątkowych wydarzeniach poinformowała sama kobieta, która w sieci zamieściła wymowny i obszerny wpis.  

Antoni Królikowski
28.06.2023 09:32 Antek Królikowski sprzedaje dom. Potrzebuje gigantycznych pieniędzy. 100 tysięcy zamierza wydać od razu

Choć do rozstania Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy doszło już dawno temu, jego echa wciąż nie milkną. Temat raz na jakiś czas wraca niczym bumerang, a ostatnio miało to miejsce z okazji Dnia Ojca. Aktor nie spędził go bowiem ze swoim synem. Matka dziecka nie szczędziła wówczas gorzkich słów. 

Antoni Królikowski
07.06.2023 18:42 Antek Królikowski zapozował u boku ukochanej. Opis zdjęcia rozjuszył internautów, posypały się komentarze

Antoni Królikowski pojawił się wraz ze swoją partnerką Izabelą na wystawie sztuki Zbigniewa Dowgiallo. Opis, jakim opatrzył fotografię z wydarzenia opublikowaną w mediach społecznościowych, wywołał małe zamieszanie w sieci.Fani Antoniego Królikowskiego wciąż żywo reagują na jego rozstanie z Joanną Opozdą. Potrafią zatem dopatrzeć się aluzji do żony aktora w najmniej spodziewanych momentach.

Antoni Królikowski, Joanna Opozda
15.05.2023 19:20 Media: Joanna Opozda chce odebrania praw rodzicielski byłemu mężowi. Prawnik nie ma wątpliwości

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wciąż nie mogą dojść do porozumienia w sprawie opieki nad swoim synem, Vincentem. Według medialnych doniesień, aktorka chce odebrania praw rodzicielskich swojemu dawnemu ukochanemu.Nic nie wskazuje na to, by para odnalazła nić porozumienia w sprawie rocznego dziecka. Czy aktorka zdecyduje się jednak na tak radykalny krok wobec jego ojca?

Antek Królikowski, Michał Koterski
18.04.2023 18:15 Antek Królikowski odpowiada na słowa Michała Koterskiego. "To chore"

Michał Koterski skomentował ostatnio poczynania swojego kolegi z show-biznesu, Antka Królikowskiego. Porównanie ich przeszłości oburzyło aktora, który postanowił się odgryźć. Szybko zrobiło się nieprzyjemnie.Michał Koterski podczas rozmowy z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim zdobył się na szczere wyznanie wobec Antka Królikowskiego. Jego porównanie nie spodobało się gwiazdorowi. Kąśliwy komentarz nie pozostawił żadnych złudzeń.

Antek Królikowski
18.04.2023 10:05 Antek Królikowski zabrał Izę do pracy. Ukochana żonatego aktora posyła całusy z planu

Antek Królikowski zdecydował się pokazać swoim fanom nową partnerkę Izabelę. Gwiazdor zaprosił ukochaną na plan filmowy, na którym obecnie pracuje, a kobieta przesłała wielbicielom aktora soczystego buziaka. Po rozstaniu z Joanną Opozdą, Antek Królikowski dość ostrożnie wprowadzał w swoje “publiczne” życie nową partnerkę. Wszystko wskazuje na to, że nie zamierza już dłużej ukrywać się ze swoją miłością. 

Antek Królikowski
16.04.2023 10:57 Antek Królikowski i Marek Molak "bili się" na środku ulicy. Tak 34-latek pracuje nad nową produkcją

Antek Królikowski ostatnimi czasu króluje w mediach za sprawą swoich niezbyt chwalebnych poczynań w internecie. Mimo wielu zawirowań nie zwalnia tempa. Teraz przyłapano go na "bójce" na środku ulicy.Życie gwiazdora co rusz zapewnia internautom nowego tematu do rozmów. Okazuje się, że prywatne afery nie zatrzymują aktora w rozwoju jego kariery. Najnowsze zdjęcia z planu mówią o kolejnej "gangsterskiej" roli.

Antek Królikowski
08.04.2023 22:57 Antek Królikowski przerwał milczenie po aferze z byłą żoną. "Pozdrawiam z pierwszych stron"

Po głośnej aferze, jaką wywołały prywatne zdjęcia i filmy Joanny Opozdy, jakie niedawno pojawiły się na Instagramie Antka Królikowskiego, ten zamilkł na kilka dni. Teraz jednak w jego mediach społecznościowych pojawiły się nowe nagrania oraz bardzo dziwne życzenia wielkanocne.Internauci zagotowali się, kiedy zobaczyli najnowszy wpis aktora. Wiele osób nie może mu wybaczyć, że na jego profilu zostały opublikowane materiały z Opozdą z czasów, kiedy ta przechodziła najtrudniejsze chwile podczas ciąży.

Antoni Królikowski
30.03.2023 18:49 Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"

Antoni Królikowski wydał oficjalne oświadczenie w sprawie afery dotyczącej udostępnienia na jego profilu nagrań zrozpaczonej Joanny Opozdy z czasów ciąży. Gwiazdor raz jeszcze zapewnił, że doszło do ataku hakerów i powiadomił, że zgłosił sprawę odpowiednim organom. Aktor spotkał się z ostrą krytyką zarówno ze strony fanów, jak i niektórych gwiazd. Niewielu wierzy w to, że naprawdę doszło do bezprawnego włamania na jego konto. 

Ewa Minge, Antoni Królikowski, Joanna Opozda
30.03.2023 17:11 Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"

Ewa Minge w ostrych słowach skomentowała nocną aferę dotyczącą zamieszczenia na koncie Antoniego Królikowskiego nagrań zrozpaczonej Joanny Opozdy z czasów ciąży. Zdaniem słynnej projektantki, sprawa nadaje się do prokuratury. Gwiazda nie szczędziła krytycznych słów pod adresem popularnego aktora i otwarcie orzekła, że nie wierzy w jego tłumaczenia o bezprawnym włamaniu na jego Instagrama. Wypowiedź celebrytki daje do myślenia. 

Joanna Opozda, Antek Królikowski
30.03.2023 08:09 Na profilu Antka Królikowskiego pojawiły się zdjęcia Joanny Opozdy w złym stanie. Twierdzi, że to wina hakera

W środowy wieczór w relacjach Antka Królikowskiego pojawiły się prywatne zdjęcia i nagrania Joanny Opozdy. Relacje przedstawiające ją w złym stanie zdążyły zniknąć, a aktor wydał oświadczenie na ten temat. Jego była partnerka również zabrała głos.Obserwatorzy gwiazdora mogli tego dnia początkowo zobaczyć jego wspólne zdjęcie z nową partnerką. Później na instagramowym profilu pojawiły się prywatne materiały z udziałem jego byłej partnerki. Aktor wydał oświadczenie w te sprawie.