Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > TYLKO U NAS: Antek Królikowski o nieślubnym synu swojego ojca. Ujawnił, co się z nim teraz dzieje
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 27.02.2024 12:27

TYLKO U NAS: Antek Królikowski o nieślubnym synu swojego ojca. Ujawnił, co się z nim teraz dzieje

Antek Królikowski o przyrodnim bracie
Antek Królikowski o przyrodnim bracie, fot. KAPIF

Antek Królikowski w rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedział o swoim przyrodnim bracie. Co zdradził na temat nieślubnego syna Pawła Królikowskiego?

Paweł Królikowski miał nieślubnego syna. Co mówi o tym Antek Królikowski?

Paweł Królikowski przed laty dopuścił się zdrady, której owocem był chłopiec – dziś już dorosły mężczyzna. Aktor zakończył romans, a Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybaczyła mu to wszystko, jednak przez lata istnienie nieślubnego dziecka gwiazdora było w dużej mierze przemilczane.

Tak, potwierdzam. Nie będę komentować sprawy z szacunku do syna Pawła, ponieważ nie jest to osoba publiczna, a temat dotyczy spraw osobistych. Ponadto jest to człowiek dorosły, wobec czego nie będę odnosić się do tematu. Maciek jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny – mówiła wdowa w rozmowie z Pudelkiem.

Portal donosił, że wszystko miało wyjść na jaw podczas rozprawy spadkowej. Sama żona Królikowskiego zapewniła w wywiadzie, że nieślubny syn Maciej jest obecnie członkiem rodziny. Jak zatem mówi o nim jego brat Antek? 

Najpierw wyszło o nieślubnym synu, a teraz to. Odkryto kolejny sekret Pawła Królikowskiego Niedługo po śmierci ojca Antek Królikowski udzielił wywiadu. Dziś trudno słucha się tych słów

Tylko u nas: Antek Królikowski o nieślubnym bracie

Antek Królikowski w rozmowie ze Światem Gwiazd bardzo oszczędnie komentował temat przyrodniego brata. Zapewnił nas, że umówił się z mamą, iż nie będą odpowiadać na pytania dotyczące syna Pawła Królikowskiego. Mimo to udało nam się dowiedzieć co nieco na temat Macieja:

Ja na pewno nie chcę na ten temat rozmawiać. I też jestem tak umówiony z mamą, że nie gadamy na ten temat. I chyba najrozsądniej będzie w ten sposób to zostawić. Poza tym, jak chcesz, to mama się tutaj krąży, możesz jej zapytać – zaczął.

W lakonicznych słowach Królikowski zdradził, co się dzieje z jego bratem:

No nie ma o czym gadać, to dla nas żadna tajemnica. Maciek po prostu też mieszka gdzieś indziej. Jest to niezależna osoba, który teraz jest dorosłym facetem – wygadał się nam odrobinę Królikowski.

Co jeszcze Antek Królikowski powiedział o przyrodnim bracie?

Choć Antek deklarował, że nie zamierza mówić o Macieju, nam powiedział jednak całkiem sporo. Dodał też, że jego rodzina wiedziała o istnieniu mężczyzny od lat, a nie dopiero od niedawnej rozprawy spadkowej.

O swoim istnieniu wiemy od lat i to nie jest dla nas żaden szok. Nie wiem, co mam powiedzieć naprawdę. Tak naprawdę nic nie chcę mówić. Ja na pewno nie mam prawa opowiadać o czyichś ciągotach czy życiu. Bo po prostu to nie są pytania do mnie – powiedział Światu Gwiazd, ucinając dalszą rozmowę.

Więcej na temat nieślubnego syna Pawła Królikowskiego przeczytacie tutaj.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego, fot. KAPiF
Tak wygląda nieślubny syn Pawła Królikowskiego – blondyn w środku, fot. KAPIF
Antek i Paweł Królikowscy, fot. KAPIF
Antek Królikowski z ojcem, fot. KAPIF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski
Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski, fot. KAPIF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski
Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski, fot. KAPIF