Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Paweł Królikowski

Paweł Królikowski

Paweł Zbigniew Królikowski to polski aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i dubbingowy. Był także prezesem Związku Artystów Scen Polskich.

Ostrowska-Królikowska o nieślubnym synu Pawła
09.05.2024 18:28 Ostrowska-Królikowska o nieślubnym synu Pawła. Tak go potraktowała

Po śmierci Pawła Królikowskiego na jaw wyszła cała prawda o jego zdradzie. Małgorzata Ostrowska-Królikowska wypowiedziała się o synu z nieślubnego związku zmarłego męża. Wiadomo, jak go potraktowała. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
08.05.2024 22:01 Ostrowska-Królikowska o zdradzie męża. Tak mówi o trudnej rozmowie z Pawłem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski przez lata tworzyli udane małżeństwo. Ich szczęście przerwała śmierć aktora w 2020 roku. Teraz artystka ujawniła prawdę o kulisach ich związku, a także o tym jak jej mąż dopuścił się zdrady. Szczegóły. 

Paweł Królikowski
27.02.2024 22:52 W rocznicę śmierci Pawła sprzątali jego grób! Królikowscy całą rodziną na cmentarzu. Antek znów się nie popisał

Paweł Królikowski zmarł po ciężkiej walce z chorobą cztery lata temu. Jak teraz wygląda jego grób? Cała rodzina wybrała się na cmentarz, wcześniej prasa donosiła o skandalicznym stanie nagrobka.

Rafał Królikowski, Paweł Królikowski
27.02.2024 15:00 Rafał Królikowski w rozdzierających serce słowach o śmierci brata. Opowiedział o chwili odejścia Pawła

Paweł i Rafał Królikowscy byli bardzo zżytymi ze sobą braćmi. Wybrali nawet dla siebie tę samą ścieżkę kariery. Teraz, z okazji jego 4. rocznicy śmierci, w łamiących serce słowach Rafał opowiedział o momencie odejścia starszego brata.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
27.02.2024 14:43 Małgorzata Ostrowska-Królikowska w szczególny sposób upamiętniła 4. rocznicę śmierci męża. Te słowa nie są przypadkowe

27 lutego mija kolejna rocznica śmierci aktora, Pawła Królikowskiego. Gwiazdor serialu "Ranczo" przeszedł skomplikowaną operację usunięcia tętniaka mózgu. Nie udało mu się wrócić do zdrowia. W wieku 58 lat zostawił żonę oraz dzieci. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w dniu rocznicy upamiętniła go wyjątkowymi słowami.

Antek Królikowski o przyrodnim bracie
27.02.2024 12:27 TYLKO U NAS: Antek Królikowski o nieślubnym synu swojego ojca. Ujawnił, co się z nim teraz dzieje

Antek Królikowski w rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedział o swoim przyrodnim bracie. Co zdradził na temat nieślubnego syna Pawła Królikowskiego?

Antek Królikowski – wywiad po śmierci ojca
27.02.2024 11:43 Niedługo po śmierci ojca Antek Królikowski udzielił wywiadu. Dziś trudno słucha się tych słów

27 lutego 2020 roku po długiej walce z chorobą zmarł Paweł Królikowski. Aktor po dziś dzień wspominany jest przez fanów, a przede wszystkim przez najbliższych, którzy odczuwają brak głowy rodziny. Antek Królikowski w jednym z wywiadów opowiedział, co spotkało go niedługo po śmierci ojca.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybaczyła mężowi zdradę, fot. KAPiF
27.02.2024 11:34 Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybaczyła mężowi zdradę. Teraz zabrała głos ws. nieślubnego dziecka Pawła

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i jej mąż Paweł Królikowski byli ze sobą przez ponad 30 lat, a ich miłość zakończyła dopiero śmierć aktora. Okazuje się jednak, że w pewnym momencie małżeństwa doszło do kryzysu, który zakończył się zdradą gwiazdora. Zaowocowała ona narodzinami nieślubnego syna.

Paweł Królikowski
27.02.2024 09:12 Najpierw wyszło o nieślubnym synu, a teraz to. Odkryto kolejny sekret Pawła Królikowskiego

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła całą Polską. Po tej tragedii zaczęto dużo mówić o jego sekretach z przeszłości. Najpierw wyszedł na jaw fakt, że Paweł miał syna z nieślubnego związku. Teraz odkryto kolejną tajemnicę.

Paweł Królikowski
27.02.2024 08:11 Grób Pawła Królikowskiego w 4. rocznicę śmierci. Przykry widok to mało powiedziane. Aż pęka serce

Paweł Królikowski był wybitnym polskim aktorem. Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską. Od tego smutnego zdarzenia minęły właśnie 4 lata. Jak teraz wygląda jego grób? Straszne, jak wiele się zmieniło…

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina męża, fot. KAPiF
03.11.2023 08:15 Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina męża. Pokazała, co zastała, gdy pojawiła się na cmentarzu

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybrała się na cmentarz, by odwiedzić grób swojego zmarłego męża, Pawła Królikowskiego. To, co zastała na miejscu, skłoniło ją do refleksji, którą podzieliła się z internautami.

Paweł Królikowski miał nieślubnego syna, fot. KAPiF
08.08.2023 14:17 Właśnie ujawniono, kim jest nieślubny syn Pawła Królikowskiego. Ogromne zaskoczenie. Wszyscy... już go widzieli!

Paweł Królikowski miał nieślubnego syna. Informacja o dziecku, które było owocem pozamałżeńskiego romansu aktora wstrząsnęła w ostatnich dniach mediami. Kim jest potomek gwiazdora?

Joanna Kurowska o cierpieniu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, fot. KAPIF
08.08.2023 09:44 Joanna Kurowska o Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej. Nie mogła dłużej milczeć. "To zbyt drastyczne"

Joanna Kurowska opowiedziała o cierpieniu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, z którą przyjaźni się od lat. Na łamach “Faktu” zdobyła się na słowa, które mogą zaniepokoić fanów wdowy po Pawle Królikowskim. 

Paweł Królikowski
05.08.2023 11:04 Trudno uwierzyć, gdzie Paweł Królikowski poznał swoją kochankę, wtedy była jeszcze nastolatką. Zaskakujące doniesienia tabloidu

Życiorys Pawła Królikowskiego po raz kolejny został wzięty pod lupę, gdy okazało się, że zmarły aktor ma nieślubne dziecko. Według doniesień tabloidu, wybranka gwiazdora była nastolatką podczas ich pierwszego spotkania. Owocem krótkiej relacji jest syn.

Grób Pawła Królikowskiego został zniszczony?, fot. KAPIF
04.08.2023 12:11 Co się dzieje z grobem Pawła Królikowskiego? Pojawiły się niepokojące doniesienia. Są też zdjęcia

Grób Pawła Królikowskiego został zniszczony? Po doniesieniach o nieślubnym synu aktora pojawiły się niepokojące informacje o ataku na miejsce pochówku zmarłego w 2020 roku gwiazdora. Jak ono wygląda obecnie?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski
02.08.2023 12:53 Tak Małgorzata Ostrowska-Królikowska zachowała się wobec nieślubnego syna męża. Zrobiła to już po śmierci Pawła

Małgorzata Ostrowska-Królikowska potwierdziła, że jej mąż Paweł miał nieślubnego syna. Jak traktuje Macieja po śmierci męża? Taki gest musiał ją sporo kosztować. 

Paweł Królikowski, siostra Pawła Królikowskiego
02.08.2023 12:03 Siostra Pawła Królikowskiego odegrała ważną rolę w życiu aktora. Mało kto wie, czym teraz się zajmuje

W ostatnim czasie zrobiło się głośno na temat mniej znanych członków rodziny Pawła Królikowskiego. Choć show-biznes zna kilku reprezentantów rodu, mało kto wie, że zmarły aktor oprócz sławnego brata ma jeszcze jedno rodzeństwo. Co wiadomo o siostrze Pawła Królikowskiego?

Paweł Królikowski miał nieślubnego syna? Fot. KAPiF
01.08.2023 09:20 Paweł Królikowski miał nieślubnego syna. Kim jest i co o nim wiadomo? Wszystko wyszło na jaw podczas rozprawy spadkowej

Paweł Królikowski i jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, doczekali się pięciu pociech. Okazuje się jednak, że aktor miał również nieślubnego syna. Mężczyzna miał brać udział w podziale spadku po ojcu.

Daniel Olbrychski
28.02.2023 13:19 Dzień urodzin Daniela Olbrychskiego zamienił się w smutną rocznicę. 3 lata temu stracił przyjaciela

Daniel Olbrychski 27 lutego obchodził swoje urodziny. Niestety 3 lata temu ten dzień zamienił się w smutną rocznicę i już nigdy nie będzie taki sam. Tego dnia aktor wraz z żoną pożegnali swojego wieloletniego przyjaciela.Wszystko zmieniło się w 2020 roku, kiedy poinformowano o śmierci Pawła Królikowskiego. Aktor przez lata przyjaźnił się z Danielem Olbrychskim oraz jego żoną. 

Małgorzata Ostrowska–Królikowska
27.02.2023 16:50 Wzruszające wspomnienie wdowy po Pawle Królikowskim. "Serca nie gasną"

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku, żona aktora postanowiła opublikować emocjonujący wpis w mediach społecznościowych. Był kochającym mężem, ojcem i aktorem, po długiej walce z chorobą odszedł, ale pamięć o nim pozostała.  W trzecią rocznicę śmierci aktora Małgorzata Ostrowska–Królikowska opublikowała zdjęcie płonącej świeczki. Dodała również wzruszający opis. 

Ilona Ostrowska
31.05.2022 21:50 Telekamery 2022: Ilona Ostrowska wspomina Pawła Królikowskiego. Wzruszające słowa

Jubileuszowy plebiscyt TeleKamery 2022 wzbudził niemałe emocje. Artyści zdobyli się na wzruszające przemówienia, a jedną z takich osób była Ilona Ostrowska. Aktorka w poruszających słowach wspomniała Pawła Królikowskiego. Serial "Ranczo" otrzymał nagrodę w kategorii "Serial 25-lecia". Mówiąc o produkcji trudno nie wspomnieć o Pawle Królikowskim, który wcielał się w rolę Kusego. O aktorze wypowiedziała się Ilona Ostrowska.

Królikowski EA
10.05.2022 12:53 Na grobie Pawła Królikowskiego pojawiła się przykra informacja. Fani są zniesmaczeni

Reporter "Super Expressu" zawiadomił o skandalicznej sytuacji na grobie znanego polskiego aktora, Pawła Królikowskiego. Niesłychane co głosiły kartki pozostawione pod zniczami na cześć artysty.Podczas kręcenia kolejnego odcinka "Niezapomniani" dziennikarze przekazali niepokojące doniesienia odnośnie wyglądu grobu Pawła Królikowskiego na warszawskich Powązkach. Na miejscu spoczynku artysty zostały pozostawione kartki z szokującą treścią.Dziennikarz "Super Expressu" odkrył, że na grobie polskiego artysty zostały pozostawione anonimowo kartki z informacjami o katastrofie smoleńskiej. Autor materiału przekazuje niepokojące treści pozostawione na grobach polskich artystów.

Paweł Królikowski EA
14.04.2022 11:32 Na co zmarł Paweł Królikowski? Wszyscy do końca trzymali za niego kciuki

Paweł Królikowski był jednym z najwybitniejszych polskich aktorów. Odszedł 27 lutego 2020 roku w wieku 58 lat. Od dłuższego czasu towarzyszyły mu poważne problemy zdrowotne, a wszystko zaczęło się od kleszcza.Okazało się, że w przeszłości zdiagnozowano u niego tętniaka mózgu. Gwiazdor poddał się operacji usunięcia guza i rehabilitacji, ale nie udało się go uratować.

Królikowski EA
01.04.2022 20:55 Syn odwiedził grób Pawła Królikowskiego. Jeden gest poruszył internautów

Antek Królikowski wraz ze swoim młodszym bratem odwiedzili grób Pawła Królikowskiego. Aktor umieścił na swoim profilu relację z odwiedzin. Warunki pogodowe doprowadziły do tego, że musiał zrobić bardzo poruszający gest. Gołymi dłońmi odgarnął śnieg ze zdjęcia taty, od razu po przybyciu na cmentarz.

Paweł Królikowski
01.04.2022 12:07 Gdyby żył, dziś skończyłby 61 lat. Jak wyglądały ostatnie chwile Pawła Królikowskiego?

01.04.1961 roku w Zduńskiej Woli urodził się Paweł Królikowski. Utalentowany i uwielbiany przez widzów aktor, gdyby żył, dziś skończyłby 61 lat. Jak wyglądały ostatnie chwile Pawła Królikowskiego?Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku po długiej walce z chorobą nowotworową. Kilka lat wcześniej lekarze usunęli tętniaka mózgu, jednak aktor pod koniec 2019 roku ponownie trafił do szpitala, jego stan zdrowia uległ nagłemu pogorszeniu.

Paweł Królikowski EA
30.03.2022 22:02 Paweł Królikowski nie zawsze był aktorem. "Miałem co innego do roboty"

Paweł Królikowski był aktorem, który zachwycał talentem w filmach i serialach. Niewiele osób jednak wie, że w młodości obrał inną ścieżkę zawodową, spełniając się jako prezenter programów TVP.Urodzony w nauczycielskiej rodzinie, od małego wiedział, że nie będzie podążał drogą wyznaczoną przez swoich bliskich. Aktorstwo zawsze siedziało w głowie młodego chłopaka, który dorastał w Zduńskiej Woli. W młodości pisał wiersze, scenariusze, a także aktywnie uczestniczył w zajęciach aktorskich tamtejszego Domu Kultury.Choć dziś wszyscy przypisują mu niezapomniane role aktorskie, początki kariery nie zapowiadały ogromnego sukcesu. Paweł Królikowski przeszedł długą drogę do zasłużonej rozpoznawalności i uznania.

Paweł Królikowski
28.02.2022 01:00 Tylko u nas: Jak gwiazdy wspominają Pawła Królikowskiego?

Paweł Królikowski był jednym z najwybitniejszych polskich aktorów. Dwa lata temu całą Polskę obiegła smutna wiadomość o śmierci uwielbianego artysty. Gwiazdor zmarł nagle 27 lutego 2020 roku. Jak dwa lata po odejściu szanowanego aktora wspominają go koleżanki i koledzy z branży?Wczoraj, 27 lutego minęły dwa lata od śmierci Pawła Królikowskiego. Odejście artysty było wielkim ciosem, nie tylko dla bliskich aktora, ale również jego wiernych fanów oraz kolegów i koleżanek ze świata show-biznesu. Zapytaliśmy gwiazd, które miały przyjemność współpracować z gwiazdorem, jak wspominają Pawła Królikowskiego.

Paweł Królikowski
12.12.2021 01:00 Żona Pawła Królikowskiego dodała wzruszające zdjęcie

Mimo że Paweł Królikowski odszedł w lutym 2020 roku, pamięć o nim pozostaje żywa po dziś dzień – tak w przypadku fanów, jak i członków jego rodziny. Zmarłego artystę regularnie wspomina między innymi wdowa po nim – Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Tym razem aktorka postanowiła zamieścić w mediach społecznościowych niepublikowane dotąd zdjęcie męża w otoczeniu najbliższych.

  • 1
  • 2