Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybaczyła mężowi zdradę. Teraz zabrała głos ws. nieślubnego dziecka Pawła
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.02.2024 11:34

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybaczyła mężowi zdradę. Teraz zabrała głos ws. nieślubnego dziecka Pawła

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybaczyła mężowi zdradę, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybaczyła mężowi zdradę, fot. KAPiF

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i jej mąż Paweł Królikowski byli ze sobą przez ponad 30 lat, a ich miłość zakończyła dopiero śmierć aktora. Okazuje się jednak, że w pewnym momencie małżeństwa doszło do kryzysu, który zakończył się zdradą gwiazdora. Zaowocowała ona narodzinami nieślubnego syna.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski. Historia miłości

Małgorzata Ostrowska-Królikowska poznała swojego przyszłego męża na egzaminach do szkoły aktorskiej we Wrocławiu. Paweł Królikowski nigdy nie krył, że zakochał się w gwieździe “Klanu” od pierwszego wejrzenia.

Aktorka miała 18 lat, jej adorator był zaledwie o trzy lata starszy, za punkt honoru postawił sobie jednak umówienie się z nią na randkę. W końcu się udało, a po jakimś czasie para okazała się być niemal nierozłączną.

Angus Cloud nie żyje. Aktor serialu "Euphoria" miał 25 lat. Tydzień wcześniej pochował swojego ojca

Miłość Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego

Na ślubnym kobiercu zakochani stanęli w 1988 r. w Łodzi, a niedługo później na świat przyszedł pierwszy syn, Antoni. Trzy lata później dołączył do niego Jan, a w kolejnych latach rodzina powiększyła się o córki Julię i Marcelinę i najmłodszego potomka, Ksawerego.

Do niedawna wydawało się, że związek Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego przypominał sielankę. Okazuje się jednak, że w małżeństwie doszło do kryzysu, który zakończył się zdradą.

Nieślubny syn Pawła Królikowskiego

“Super Express” dotarł do informacji, że Paweł Królikowski doczekał się nieślubnego syna Macieja, który był owocem romansu, jakiego aktor miał dopuścić się we Wrocławiu. Krótkotrwałe uczucie wygasło, a aktor ostatecznie wrócił do żony, która wybaczyła mu niewierność. Parze udało się też ukryć sprawę przed mediami.

W rozmowie z Pudelkiem Małgorzata Ostrowska-Królikowska potwierdziła, że jej mąż miał pozamałżeńskiego potomka. Jak jednak dodała, dorosły już dziś mężczyzna jest traktowany jako “pełnoprawny członek rodziny”.

Tak, potwierdzam. Nie będę komentować sprawy z szacunku do syna Pawła, ponieważ nie jest to osoba publiczna, a temat dotyczy spraw osobistych. Ponadto jest to człowiek dorosły, wobec czego nie będę odnosić się do tematu. Maciek jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny – mówiła.

Z kolei Joanna Kurowska dodała:

Wiem, że Paweł się bardzo opiekował, mieli wspaniały kontakt. Bo tak się zdarza. Bardzo, bardzo byli związani, więc myślę sobie, że to nie nam zajmować stanowisko i o tym mówić.

Na temat przyrodniego brata wypowiedział się dla Świata Gwiazd Antek Królikowski:

O swoim istnieniu wiemy od lat i to nie jest dla nas żaden szok. Nie wiem, co mam powiedzieć naprawdę. Maciek po prostu też mieszka gdzieś indziej. Jest to niezależna osoba, który teraz jest dorosłym facetem – przyznał.

27 lutego mijają cztery lata od śmierci aktora.

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska 6.png
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska z synem Antonim, fot. KAPiF
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska 7.png
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
dzieci Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej 2.png
Antoni Królikowski z bratem Janem, fot. KAPiF
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska 8.png
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska 9.png
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
pogrzeb Pawła Królikowskiego 1.png
Pogrzeb Pawła Królikowskiego, fot. KAPiF
pogrzeb Pawła Królikowskiego 2.png
Pogrzeb Pawła Królikowskiego, fot. KAPiF

Źródło: swiatgwiazd.pl, se.pl, pudelek.pl