Antek Królikowski Żródło: instagram.com/@antek.krolikowski

Antek Królikowski wspomina ojca w pierwszą rocznicę śmierci. Zamieścił poruszający wpis

27 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Antek Królikowski wspomina zmarłego ojca. W pierwszą rocznicę śmierci Pawła Królikowskiego zamieścił w social mediach poruszający wpis. Obserwatorzy jego profilu mogli zobaczyć archiwalne zdjęcie aktora z młodości - zapozował do niego z tatą.

  • Antek Królikowski pielęgnuje pamięć o zmarłym ojcu
  • Aktor zamieścił w mediach społecznościowych stosowny wpis
  • Brat zmarłego aktora, Rafał Królikowski, również upamiętnił swojego brata
  • Gwiazdor serialu “Ranczo” odszedł w wieku 58 lat

Dziś pierwsza rocznica śmierci ojca Antka Królikowskiego. Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku; tego samego dnia do mediów spłynęły pierwsze doniesienia dotyczące zgonu aktora. Gwiazdor serialu “Ranczo” cierpiał z powodu choroby neurologicznej. Śmierć ojca pozostawiła w sercu Antka Królikowskiego pustkę, której nie da się w żaden sposób zastąpić.

Antek Królikowski upamiętnia śmierć ojca

Antek Królikowski uczcił pamięć zmarłego taty w social mediach. Na oficjalnym profilu gwiazdora filmu “Pętla” na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie, pojawiła się publikacja, wobec której trudno przejść obojętnie.

Antek Królikowski postanowił podzielić się z obserwatorami archiwalnym zdjęciem z tatą. Paweł Królikowski pozował do zdjęcia, trzymając roześmianego syna w ramionach. Co zauważyło wielu internautów, po latach gwiazdor “Pętli” coraz bardziej przypomina ojca.

-To już rok… - takim krótkim wpisem Antoni Królikowski opatrzył wspólne zdjęcie z ojcem.

Witold Paszt przyjął pracę w TVP. Teraz wyjaśnił z jakich powodówWitold Paszt przyjął pracę w TVP. Teraz wyjaśnił z jakich powodówCzytaj dalej

Pod zdjęciem nie zabrakło licznych wyrazów współczucia od internautów. Wsparcie przekazywały również znane postacie polskiego show-biznesu, w tym Joanna Racewicz, Dagmara Kaźmierska czy Monika Mrozowska. Dołączył do nich także słynny trener Qczaj.

- Ukochuje! Tata se teraz tam skądś patrzy na Ciebie ino cobyś głupot nie narobił - napisał Quczaj.

Pierwsza rocznica śmierci aktora to czas wspomnień również dla pozostałych członków rodziny Pawła Królikowskiego. Jego brat także wspomniał zmarłego krewnego za pomocą wpisu w mediach społecznościowych. Rafał Królikowski nie krył tęsknoty za bliską jego sercu osobą.

- Minął już rok bez Ciebie. Tęsknię… - napisał Rafał Królikowski.

Od śmierci Pawła Królikowskiego minął rok

Wieść o śmierci Pawła Królikowskiego wstrząsnęła światem polskiego show-biznesu. Aktor odszedł 27 lutego 2020 roku; miał 58 lat. Po usunięciu tętniaka mózgu w 2016 roku choroba dała o sobie znać kilka lat później, przez co gwiazdor serialu “Ranczo” musiał zrezygnować z udziału w finale show “Twoja twarz brzmi znajomo”. Do swojej nieobecności postanowił nawiązać w kolejnym odcinku programu.

- Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić - wyjaśnił wówczas Paweł Królikowski.

Pod koniec grudnia Paweł Królikowski ponownie trafił na szpitalny oddział neurochirurgiczny, gdzie przeszedł kolejną operację. Krótko przed śmiercią zrezygnował z funkcji prezesa Związku Artystów Scen Polskich, jaką pełnił od 2018 roku.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram, Onet

Następny artykuł