Monika Dryl Żródło: instagram.com/@monika_dryl

Monika Dryl pokazała swoje blizny. "Tatuaże, które zrobiło życie"

27 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Monika Dryl opublikowała zdjęcia, na których widać jej blizny. Aktorka nazwała je "tatuażami, które zrobiło życie". Okazuje się, że Dryl ma na ciele 23 szwy. Swoimi odważnymi zdjęciami zachęciła fanów do zwierzeń - pod zdjęciem zaroiło się od historii internautów.

  • Monika Dryl w odważnej sesji zdjęciowej
  • Aktorka pokazała swoje blizny
  • Fani chętnie dzielili się historiami własnych niedoskonałości

Jedna z najnowszych publikacji w social mediach Moniki Dryl cieszy się szczególnym zainteresowaniem internautów. Aktorka znana z takich produkcji jak „Klan” czy „Barwy szczęścia” aktywnie udziela się między innymi na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie. Niedawno obserwujący jej profil mogli podziwiać swą idolkę w niezwykle intymnej, czarno-białej odsłonie.

Monika Dryl pokazuje „tatuaże zrobione przez życie”

Obserwatorzy social mediów Moniki Dryl doskonale wiedzą o tym, że aktorka nie ma problemów z pokazaniem odrobiny ciała. Na jej profilu nie brakuje zdjęć w bikini, a także prześwitującym topem.

Tym razem Monika Dryl wrzuciła do sieci czarno-białe zdjęcia ukazujące nie tylko nagie plecy aktorki, lecz przede wszystkim dające się zauważyć na jej ciele blizny. Jak można dowiedzieć się ze wpisu dołączonego do fotografii, podłużną ranę aktorki zasklepiono niegdyś 23 szwami.

- 23 szwy. Lubię je. To tatuaże, które zrobiło życie - napisała na Instagramie.

Witold Paszt przyjął pracę w TVP. Teraz wyjaśnił z jakich powodówWitold Paszt przyjął pracę w TVP. Teraz wyjaśnił, z jakich powodówCzytaj dalej

Publikacja Moniki Dryl niesie ze sobą pewne przesłanie. Jak informuje aktorka, każda widoczna na jej ciele blizna jest nieodzowną częścią osobistego “ja”. Gwiazda “Barw szczęścia” wyraża względem tych estetycznych mankamentów pełną akceptację, jednocześnie zachęcając do tego samego innych. Przy okazji podkreśla, że każdy z nas niesie ze sobą własny bagaż doświadczeń.

- Są częścią mnie. Pamiętajmy jednak, że każdy z Nas ma rany, blizny, których nie widać. Bądźmy czuli dla Siebie - apeluje Monika Dryl.

Aktorka nie wyjawiła, jaka historia kryje się za bliznami, które postanowiła pokazać światu. Niewątpliwie ich pokazanie wymagało dozy pewności siebie i akceptacji względem własnych niedoskonałości. Wszystko wskazuje na to, że fani przyjęli publikację Moniki Dryl nadzwyczaj ciepło, co udowadniają ich liczne, równie prywatne opowieści.

Wpis Moniki Dryl błyskawicznie aktywował internautów

Intymna publikacja Moniki Dryl najwyraźniej zachęciła obserwatorów jej instagramowego profilu do podzielenia się własnymi doświadczeniami. Fani chętnie opowiadali o własnych bliznach oraz o tym, w jaki sposób je zdobyli. Nie zabrakło również słów podziwu dla odwagi aktorki.

-Blizna na klatce piersiowej jest tylko przypomnieniem, że ktoś tam u góry czuwa i już 3 razy uratował mi życie - napisała jedna z internautek.

- Niesamowita kobieta - zachwyca się ktoś inny.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Fakt, Instagram

Następny artykuł