Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ostrowska-Królikowska o zdradzie męża. Tak mówi o trudnej rozmowie z Pawłem
Karolina Kurek
Karolina Kurek 08.05.2024 22:01

Ostrowska-Królikowska o zdradzie męża. Tak mówi o trudnej rozmowie z Pawłem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. KAPiF

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski przez lata tworzyli udane małżeństwo. Ich szczęście przerwała śmierć aktora w 2020 roku. Teraz artystka ujawniła prawdę o kulisach ich związku, a także o tym jak jej mąż dopuścił się zdrady. Szczegóły. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w mediach

Małgorzata Ostrowska-Królikowska  ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, a dokładnie filię we Wrocławiu. W pierwszych latach kariery zagrała mniejsze role w kilku serialach, takich jak “Na dobre i na złe”, “Daleko od noszy”, czy “Ojciec Mateusz”. Największą rozpoznawalność przyniosło jej jednak wcielenie w Grażynę Lubicz, jednej z głównych postaci w serialu “Klan”. Produkcja nadawana jest przez Telewizję Polską nieprzerwanie d dzisiaj. 

Tej wiosny Małgorzata była jedną z uczestniczek popularnego programu stacji telewizyjnej Polsat “Taniec z gwiazdami”. Jej tanecznym partnerem był Kamil Gwara. Para odpadła w trzecim odcinku show, zajmując przedostatnie 11. miejsce. 

Cała prawda o charakterze Ostrowskiej-Królikowskiej. Wygadała się jej przyjaciółka Małgorzata Ostrowska-Królikowska przerwała wywiad po pytaniu o Kaczorowską. Zrobiło się niezręcznie po jej komentarzu

Małżeństwo Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska poznali się podczas studiów aktorskich we Wrocławiu. Razem uczęszczali na zajęcia i Małgosia od razu wpadła przyszłemu aktorowi w oko. Jednak ona wydawała się niezainteresowana, Sytuacja zmieniła się, gdy wybrali się do zoo. 

Byliśmy razem w szkole i razem chodziliśmy na zajęcia. Był taki przedmiot: elementarne zadania aktorskie. Profesor kazał nam pójść do zoo obserwować zwierzęta. My z Pawłem wybraliśmy się tam razem i to była nasza pierwsza randka - opowiadała w rozmowie z “Faktem”. 

Ślub wzięli w 1988 roku. Rok później na świat przyszedł ich pierwszy syn Antoni, który po latach poszedł w ślady rodziców i dziś także jest aktorem. W kolejnych latach Małgorzata i Paweł doczekali się jeszcze dwóch córek: Julii i Marceliny oraz dwóch synów: Jana i Ksawerego. Ich małżeństwo przerwała śmierć artysty. Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku. 

Ostrowska-Królikowska o zdradzie męża

Niedawno Ostrowska-Królikowska udzieliła wywiadu dla magazynu “Twój Styl”, w którym opowiedziała w zdradzie męża. Opowiedziała, w jakich okolicznościach dowiedziała się o niewierności Pawła Królikowskiego oraz o istnieniu jego nieślubnego syna, Maćka. 

Przed laty dowiedziałam się, że mój mąż Paweł ma we Wrocławiu romans, z którego urodzi się dziecko. Pamiętam tamtą trudną rozmowę i jego wzrok. Nie chciał rozbijać naszej rodziny. Nie wiedział, co robić - wyznała. 

Aktorka w tamtym momencie nie wahała się. Na pierwszym miejscu postawiła rodzinę i postanowiła zrobić wszystko, by ją ratować. 

Powiedziałam: „Dziecko niczemu nie jest winne. Musimy otoczyć je wspólnie miłością”. Mąż przywoził później swojego syna Maćka do nas. Ułożyliśmy się wszyscy z tą sytuacją, wybaczyłam zdradę. Czy bolało? Tak. Ale gdy po śmierci Pawła nasza córka Julka powiedziała: „Mamo, jestem ci wdzięczna, że wybaczyłaś tacie i przyjęłaś go z powrotem do domu”, wiedziałam, że to była dobra decyzja. Gdybym szukała odwetu, byłabym dziś zgorzkniałą kobietą. Zemsta i złość to niedobrzy doradcy - opowiadała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Co Wy na to?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski, fot. KAPiF