Paweł Królikowski z rodziną Żródło: eastnews & TRICOLORS

Od dziecka grała u boku mamy w "Klanie". Córka Królikowskich ma już 22 lata, wyrosła na piękną kobietę

22 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Córka Pawła Królikowskiego obchodziła już 22 urodziny. Choć początkowo występowała u boku matki w jednym z najpopularniejszych polskich seriali “Klan”, obecnie raczej unika mediów. Jest jednak aktywna na Instagramie; po publikowanych przez młodą kobietę zdjęciach widać, że zupełnie nie przypomina już siebie sprzed lat.

Paweł Królikowski trudnił się aktorstwem; mężczyzna zaskarbił sobie przychylność widzów również poprzez udział w produkcji takich programów jak “Kocham cię, Polsko!” czy “Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie zasiadał w jury. Niespodziewana wieść o śmierci aktora, która obiegła media w lutym 2020 roku, wstrząsnęła polskim show-biznesem. Mężczyzna osierocił wówczas piątkę dzieci: Antoniego, Jana, Ksawerego, Marcelinę oraz Julię.

Zdaniem wielu internautów córka Pawła Królikowskiego jest bardzo podobna do ojca. Czy mają rację?

Śmierć Pawła Królikowskiego była nagła. Mężczyzna odszedł 27 lutego 2020 roku w Warszawie; kilka lat wcześniej przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu, po czym w 2019 ponownie wylądował na chirurgicznym stole - zaszła konieczność zoperowania ujawnionego guza mózgu.

Wielu internautów jest zdania, że córka Pawła Królikowskiego, Julia, przypomina swojego ojca. Młoda kobieta nie planuje jednak iść w jego ślady. Stroni od mediów, jedynie publikując własne zdjęcia na łamach portali społecznościowych.

Mimo tego Julia Królikowska zaliczyła swój aktorski debiut zaledwie dwa tygodnie po narodzinach. Jako maleńkie dziecko wystąpiła w serialu “Klan”. Jak przyznała wówczas żona Pawła Królikowskiego, narodziny zaskakująco odpowiadały scenarzystom produkcji.

Ojciec Małgorzaty Rozenek przerywa milczenie. Słowa o Heniu wywołują łzyOjciec Małgorzaty Rozenek przerywa milczenie. Słowa o Heniu wywołują łzyCzytaj dalej

- Gdy za pierwszym razem dowiedziałam się od Ilony Łepkowskiej, że w serialu urodzi się dziecko, pomyślałam: "Fajnie by było i w życiu coś mieć". I stało się. Pomysł scenarzystów zbiegł się z moją ciążą - mówiła partnerka Pawła Królikowskiego.

I tak Julia Królikowska, chcąc nie chcąc, wcieliła się w Kasię Lubicz. Zarówno ona, jak i jej matka, pracowały na planie “Klanu” razem. Niewykluczone, że, z uwagi na łączące panie pokrewieństwo, odgrywanie swoich ról przychodziło im w naturalny sposób.

Córka Pawła Królikowskiego, jak okazało się po latach, nie przepada jednak za błyskiem fleszy i reflektorów. Choć nadal pojawia się na planie “Klanu”, raczej unika medialnego rozgłosu, zajmując się głównie swoim prywatnym życiem. Obecnie studiuje na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Na instagramowym profilu córki Pawła Królikowskiego, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie, nie brakuje przyrody i podobizn zwierzaków. Próżno szukać tam kolekcji zdjęć typu “selfie”, młoda kobieta - o ile się na to decyduje - woli pokazywać się w pełnej krasie. Pod jej fotografiami nie brakuje pochlebnych komentarzy.

Jak podaje portal se.pl, Julia Królikowska trzyma się na medialnym uboczu nie bez powodu. Uchodzi bowiem za osobę skromną, której serce należy do podróży i przyrody. Zupełnie inną drogą poszedł jeden z synów Pawła Królikowskiego, Antoni. Dobrze znany między innymi z filmów “Pętla” czy “Wkręceni 2” mężczyzna związał karierę zawodową z aktorstwem i telewizją.

Paweł Królikowski 1

Źródło: Instagram/authentic_julga

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: se.pl

Następny artykuł