Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córka Sylwii Bomby jest alergiczką. "Jest uczulona nawet na jabłko"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.03.2022 09:52

Córka Sylwii Bomby jest alergiczką. "Jest uczulona nawet na jabłko"

Sylwia Bomba
Pawel Wodzynski/East News

Sylwia Bomba przeżywa dramat - jej córeczka Antosia ma poważne problemy ze zdrowiem. Gwiazda programu "Gogglebox" podzieliła się smutnymi informacjami w mediach społecznościowych. Jest załamana całą sytuacją.

Bomba chętnie dzieli się ze swoimi fanami ciekawostkami na temat swojego życia na Instagramie. Nie zawsze są to wieści pozytywne - tak było i tym razem. Okazuje się, że Tosia jest alergiczką, a jej problemy są naprawdę poważne.

Sylwia Bomba z córką Antosią

Bomba cieszy się nieustanną popularnością. Sławę przyniósł jej program "Gogglebox. Przed telewizorem". W 2021 roku wzięła też udział w show "Taniec z gwiazdami", gdzie zajęła wysokie, czwarte miejsce. Nic więc dziwnego, że ma dużo fanów, którzy uważnie śledzą każdy jej krok.

Profil Sylwii Bomby na Instagramie ma aż 784 tysiące obserwujących. Jej wielbiciele z pewnością byli załamani, kiedy celebrytka przekazała przykre informacje na temat jej ukochanej córeczki.

Antosia urodziła się w 2018 roku i od początku jest oczkiem w głowie Sylwii Bomby. Gwiazda często publikuje z nią wspólne zdjęcia lub opowiada o życiu czterolatki. Tym razem wieści, które miała do przekazania, były bardzo przykre. Alergie, które ma Tosia, są bardzo poważne.

Córka Sylwii Bomby cierpi na liczne alergie

Bomba opublikowała na Instagramie film, na którym widać, jak bardzo załamana jest zdrowiem córki. Ze smutkiem wyznała na Instastories, że ostatnie tygodnie minęły im na odwiedzaniu kolejnych lekarzy i badaniach.

Wszystko zaczęło się od nasilającego się kaszlu dziewczynki. Bomba zabrała więc córkę do pediatry, a później do specjalistów - w końcu dziewczynce zrobiono pełne badania alergiczne, na 296 alergenów.

- Przyszły wyniki badania Tosi i okazuje się, że jest alergiczką na tak wiele rzeczy, że nawet nie spodziewałam się, jak bardzo i na jak wiele. Tosia jest uczulona nawet na jabłko, brzoskwinię i mak - wyznała na Instagramie Bomba.

Celebrytka dodała, że czuje się wyczerpana i smutna całą tą sytuacją. Na filmie widać jej zmęczenie, Bomba nawet nie próbowała go ukryć:

- Tak jak się czuję, tak też wyglądam. Mamy od dwóch dni tryb lekarski, więc właściwie nic nie robimy, tylko biegamy po lekarzach - opowiedziała Bomba.

Zobacz zdjęcie:

Sylwia Bomba
instagram.com/sylwiabomba

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Syn nagle potwierdził, stało się najgorsze. Legendarny muzyk przegrał walkę z chorobą

  2. Ogromna rozpacz uwielbianej gwiazdy, złodzieje nie mieli litości. Celebrytka błaga o pomoc

  3. Strzelanina po koncercie uwielbianej gwiazdy, nagle rozległ się porażający krzyk. Są ranni

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Sylwia Bomba