Swiatgwiazd.pl > Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

__Sylwia Bomba__ to polska celebrytka i influencerka, która popularność zyskała dzięki telewizyjnemu programowi „Gogglebox. Przed telewizorem". W mediach społecznościowych prężnie rozwija swój profil na którym ukazuje kulisy życia codziennego efekty sesji zdjęciowych. Z zawodu jest fotografem, a obecnie prowadzi własną agencję reklamową oraz profesjonalne studio fotograficzne „Czarne Owce” w Warszawie. Data urodzenia: 2 grudnia 1987 roku. Kolor włosów: ciemny brąz. Kolor oczu: piwne.

Sylwia Bomba o relacji córki z rodzicami Jacka Ochmana, fot. KAPiF
19.09.2023 09:14 Sylwia Bomba o relacji z dziadkami ze strony zmarłego ojca. Przykre, jak traktują malutką wnuczkę

Sylwia Bomba udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o relacjach swojej córki Antoni z dziadkami od strony ojca. Okazuje się, że ich kontakty są bardzo dalekie od idealnych.

Sylwia Bomba
15.08.2023 21:25 Nie do uwierzenia, co Sylwia Bomba znalazła w swoim jedzeniu. Po chwili było jeszcze gorzej. "Masakra"

Sylwia Bomba postanowiła skorzystać z wakacji. Wybrała się z córką na Mazury, jednak nie przypuszczała, jaka nieprzyjemność spotka ją już pierwszego dnia. Podczas obiadu w restauracji znalazła w jedzeniu coś niebezpiecznego, ale to nie był koniec, lecz początek problemów. Później było jeszcze gorzej.

SMS Sylwii Bomby do Sylwii Peretti po śmierci syna, fot. KAPIF
21.07.2023 14:47 Oto co Bomba napisała w SMS-ie do Peretti po tragicznej śmierci Patryka. Padły słowa o traumatycznym przeżyciu

Co Sylwia Bomba napisała w SMS-ie do Sylwii Peretti po tragicznej śmierci jej syna? Gwiazda zdradziła, jaką wiadomość wysłała koleżance z TTV. Nie zabrakło poruszających słów. 

Sylwia Bomba
05.06.2023 13:09 Córeczka Sylwii Bomby nie ma kontaktu z dziadkami od strony ojca. Celebrytka ujawnia, jak relacje wyglądały za życia Jacka

Sylwia Bomba wraz z córką wybrała się na rajskie wakacje. Nie zapominając o internautach, odpowiedziała na kilka ich pytań. W pewnym momencie otworzyła się na temat relacji dziewczynki z dziadkami.Gwiazda programu "Gogglebox" chętnie pozostaje w kontakcie z obserwatorami i odpowiada na ich pytania, nawet w kwestii prywatności. Niedawno otworzyła się na temat relacji córki z dziadkami od strony ojca dziewczynki.

Sylwia Bomba
21.04.2023 12:05 Sylwia Bomba znów jest zakochana? Tylko nam opowiedziała, jaki jest jej ideał mężczyzny

Sylwia Bomba była jedną z gwiazd czwartkowego wydarzenia "Pink Party" organizowanego przez Pudelka. W rozmowie z nami zdradziła, jak wygląda jej życie miłosne. Niewiele osób wie, że znowu zaczęła spotykać się z mężczyznami.Od pewnego czasu głównym tematem jej mediów społecznościowych jest przeprowadzka do nowego domu. Nie oznacza to jednak, że gwiazda nie ma okazji do prywatnych przyjemności. Zdradziła nam, że wróciła do randkowania.

Sylwia Bomba
12.04.2023 22:55 Sylwia Bomba pokazała dokumenty dot. spadku po Jacku. Już wiadomo, co się z nim stało

Sylwia Bomba jest matką czteroletniej Antosi - owocu jej dawnego związku z Jackiem Ochmanem. Po śmierci mężczyzny, wielu zastanawiało się, czy dziecko odziedziczy spadek po swoim ojcu. Gwiazda rozwiała wszelkie wątpliwości. Znana z “Gogglebox. Przed telewizorem” Sylwia Bomba miała już dość pomówień ze strony internautów. Zamieściła w swoich mediach społecznościowych dokument, który z pewnością zamknie usta ciekawskim. 

Sylwia Bomba
22.03.2023 20:59 Sylwia Bomba szczerze o reakcji córeczki na śmierć taty. "Dziecko tego tak nie postrzega"

Sylwia Bomba ostatnio nie narzeka na brak wrażeń. Ma za sobą rozstanie, a jeszcze wcześniej śmierć ojca swojej córki. Buduje dom i bierze udział w nowych projektach. W rozmowie z nami cofnęła się wspomnieniami do wyjątkowo trudnego momentu w jej życiu.Gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem” w 2022 roku musiała zmierzyć się ze śmiercią swojego byłego partnera. Informacja o odejściu mężczyzny pojawiła się w ostatnich dniach lipca. Jak wyglądało to z perspektywy Sylwii?

Sylwia Bomba
11.02.2023 22:00 Sylwia Bomba chwali się pierścionkiem. "Mam właśnie na palcu mieszkanie w Warszawie"

Sylwia Bomba niedawno zabrała obserwatorów do butiku z luksusową biżuterią. Wśród przymierzanych przez nią pierścionków znalazły się prawdziwe okazy. Zakup ich to spora inwestycja.W mediach społecznościowych gwiazda chętnie pokazuje kulisy prywatnego życia w luksusowym stylu. Niedawno przedstawiała internautom kilka propozycji eleganckich pierścionków. Za cenę jednego z nich można sobie ułożyć życie na wiele lat.

Sylwia Bomba
15.12.2022 21:53 "Aktualnie jestem SINGIELKĄ". Sylwia Bomba rozstała się z partnerem?

Sylwia Bomba niedawno odpowiedziała na jedno z najbardziej nurtujących jej obserwatorów pytań. W Instastory stwierdziła, że jest "singielką". Czy to koniec relacji, którą wywołała ogromne poruszenie w mediach?Życie miłosne gwiazdy TTV w ciągu ostatnich miesięcy zaskakiwało. Początkowo o swoim związku powiadomiła w mediach społecznościowych, odpowiadając na pytania obserwatorów. Media dowiedziały się wtedy, że gwiazda nie chce na razie ujawniać tożsamości partnera. Czy już nie będzie miała na to szansy?

Sylwia Bomba
27.10.2022 16:44 Sylwia Bomba oprowadza po nowym domu. Jeden wielki element sprawia jej kłopot

Sylwia Bomba niedawno podzieliła się z fanami radosną nowiną: kupiła dla siebie i córki wspaniały, piętrowy dom. Nowa posiadłość jest w stanie surowym, więc gwiazdę programu "Gogglebox" czeka długi etap wykańczania i aranżacji. Teraz podzieliła się sporym problemem."Bombowe dziewczyny zaczynają nowy etap w życiu" napisała Sylwia, informując na Instagramie o kupnie imponującego, nowego gniazdka. Znienacka stanęła jednak przed wieloma wyzwaniami. Dziś zapytała o radę w kwestii, na którą zupełnie nie ma pomysłu.

Sylwia Bomba EA (5)
03.10.2022 13:19 Sylwia Bomba odpowiada internaucie. Padło pytanie o córkę

Fani "Gogglebox" wiedzą, że Sylwia Bomba to przede wszystkim kochająca i troskliwa mama. Trzyletnia Tosia jest prawdziwym oczkiem w jej głowie. Nic dziwnego, że gwiazda straciła nad sobą panowanie, kiedy fan nieoczekiwanie zapytał o kwestię związaną z córką. Sylwia Bomba zaczynała w "Gogglebox", jako beztroska i roześmiana komentatorka, jednak w ciągu 8 lat wiele się w jej życiu zmieniło. Widzowie pamiętają, jak jakiś czas temu gwiazda opowiadała w mediach o swoich zaręczynach, a następnie ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Niestety, los w okrutny sposób potraktował lubianą celebrytkę.

Sylwia Bomba
02.10.2022 17:39 Sylwia Bomba pokazała oszałamiające suknie ślubne. Prosi o pomoc: "Która?"

Sylwia Bomba bardzo zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" w ostatnim czasie wiele mówi o szczęściu, jakie daje jej nowy ukochany. Teraz opublikowała zdjęcie sukien ślubnych. Miała też do obserwujących intrygujące pytanie.Pierwsze wieści o nowych ukochanym Sylwii pojawiły się w czerwcu tego roku. Celebrytka pilnie jednak strzeże swojej prywatności: nie pokazała jeszcze twarzy partnera i bardzo oszczędnie wypowiada się o nim w mediach. Nie ukrywa jednak ile radości i bezpieczeństwa przynosi jej nowy związek.

Sylwia Bomba
07.09.2022 22:17 Sylwia Bomba wygadała się o swoich zarobkach. Wiele gwiazd jej pozazdrości, zarobiła fortunę

Sylwia Bomba coraz częściej udziela się w internecie oraz telewizji. Niedawno podczas rozmowy wyjawiła, ile zarobiła w ubiegłym roku. Kwota przekraczająca milion złotych robi wrażenie.Znana z programu TTV influencerka coraz śmielej pojawia się na medialnych eventach, gdzie udziela wywiadów na temat zawodowych projektów i prywatnego życia. Ostatnio w rozmowie z Pawłem Swinarskim, który lubuje się w kwestiach finansowych, zdradziła, ile zarobiła w ubiegłym roku.

Sylwia Bomba EA
02.09.2022 17:30 Sylwia Bomba przedstawiła córce nowego ukochanego. Pokazała wymowne zdjęcie, mówi wszystko o ich relacji

Sylwia Bomba nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochana. Jej nowy partner poznał też jej córeczkę Antoninę. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" właśnie opublikowała nowe zdjęcie dwóch najważniejszych osób w jej życiu. Fotos idealnie podsumowuje ich relacje.Pierwsze informacje o nowym związku Bomby pojawiły się w czerwcu tego roku. Do tej pory gwiazda pilnie strzeże prywatności i nie wiadomo jeszcze, jak dokładnie wygląda jej nowy ukochany. Coraz częściej dzieli się ona jednak ciekawostkami z ich wspólnej codzienności.

Sylwia Bomba i Jacek Ochman
30.08.2022 14:28 Sylwia Bomba dzwoniła do byłego partnera, niedługo później dowiedziała się o śmierci. "Już nie odebrał ode mnie telefonu"

Sylwia Bomba po raz pierwszy otworzyła się na temat śmierci byłego partnera. Udzieliła szczerego wywiadu dziennikarzowi serwisu WP. Celebrytka nie kryła swoich łez i opowiedziała, co działo się tydzień przed śmiercią Jacka Ochmana.Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem", Sylwia Bomba, pożegnała byłego partnera, z którym doczekała się córki Antosi. Sylwia opowiedziała o przykrych doświadczeniach. Sprostowała również pojawiające się w sieci nieprawdziwe informacje.

Sylwia Bomba EA
23.08.2022 16:24 Sylwia Bomba szczerze o nowym związku. Wyznała całą prawdę o ukochanym

Sylwia Bomba wreszcie odważyła się uchylić rąbka tajemnicy w sprawie swojego nowego partnera. Uczestniczka programu "Gogglebox" od pewnego czasu nie kryje się z tym, że jest szczęśliwie zakochana. Chociaż prywatności chroni jak skarbu, w najnowszym wywiadzie zdradziła kilka sekretów.Gwiazda w przeszłości była związana z Jackiem Ochmanem, ojcem jej córki Antosi. Informacje o śmierci mężczyzny pojawiły się 28 lipca tego roku. Para zerwała już dawno, a z wypowiedzi Bomby można było wywnioskować, że zarówno sam związek, jak i rozstanie nie należało do najłatwiejszych.Sylwia Bomba opowiedziała o nowym ukochanymW czerwcu tego roku Sylwia zdradziła na Instagramie, że spotyka się z mężczyzną. Fani dowiedzieli się, że jest on młodszy od celebrytki, a związek daje jej dużo radości. Co jakiś czas publikowała posty, z których wynikało, że jest bardzo szczęśliwa. Pilnowała jednak, by nie pokazywać jego twarzy ani nie ujawnić innych prywatnych szczegółów.Ostatnio w jej mediach społecznościowych można jednak zobaczyć zdjęcia, na których widać sylwetkę nowego partnera lub też fragment jego twarzy. Widać zatem, że wraz z rozwojem związku Bomba coraz odważniej dawkuje fanom kadry ukazujące wspólnie spędzane chwile.Widać to też po ostatnim wywiadzie, jakiego udzieliła portalowi "Pudelek". Wyznała w nim, jak rozpoczął się ich związek i co najbardziej urzeka ją w nowej relacji. Nie kryła też, że wiele rzeczy w tym związku jest dla niej całkowitą nowością, która pozwala jej cieszyć się życiem.

Sylwia Bomba
10.08.2022 19:42 Sylwia Bomba na pogrzebie Jacka Ochmana. Jej zachowanie może wiele sugerować

Rodzina i przyjaciele pożegnali Jacka Ochmana, który zmarł pod koniec lipca bieżącego roku. Wśród żałobników pojawiła się również Sylwia Bomba, a jej zachowanie zdradziło wszystko. Wedle doniesień, była partnerka nie została na całej ceremonii pogrzebowej.Informacja o śmierci mężczyzny zaskoczyła polskie media, tym bardziej że prasa donosiła o tragicznym odejściu na wskutek choroby alkoholowej. Jacek Ochman był wieloletnim partnerem gwiazdy programu Gogglebox", Sylwii Bomby. Wspólnie doczekali się córki, Antoniny, jednak na pogrzebie pojawiła się sama kobieta.

Sylwia Bomba
09.08.2022 18:30 Sylwia Bomba pierwszy raz pokazała partnera, zdjęcie trafiło do sieci

Sylwia Bomba w ostatnim czasie przeżywa trudne chwile związane ze śmiercią ojca jej trzyletniej córki, Antoniny. Gwiazda programu "Gogglebox" może liczyć na wsparcie bliskich, w tym na nowego partnera. W mediach społecznościowych wyznała, jak się czuje u jego boku.36-letnia fotografka od pewnego czasu przeżyła żałobę po byłym partnerze, Jacku Ochmanie. Gwiazda zakończyła niełatwy związek z mężczyzną i odeszła z małoletnią córką, by wychowywać ją samotnie. W trudnym czasie może liczyć na wsparcie rodziny, przyjaciół, a także nowego partnera.

Sylwia Bomba
07.08.2022 08:02 Sylwia Bomba odpowiada na pytanie ws. pogrzebu Jacka Ochmana. „Ostatni raz"

Sylwia Bomba od jakiegoś czasu zmaga się z żałobą po śmierci byłego partnera i ojca jej trzyletniej córki, Antoniny. Gwiazda podjęła ważną decyzję względem pogrzebu mężczyzny. Informacje przekazała internautom przez media społecznościowe.Znana z programu telewizyjnego "Gogglebox" fotografka od jakiegoś czasu próbuje ułożyć sobie życie z nowym partnerem. Jej związek z Jackiem Ochmanem nie był usłany różami, jednak para przywitała na świecie córeczkę, Tosię. Po tragicznej śmierci mężczyzny samotna matka podjęła ważną decyzję w sprawie wiedzy pociechy o zmarłym rodzicu.

Sylwia Bomba EA
02.08.2022 16:00 Sylwia Bomba ukrywa przed córką śmierć Jacka Ochmana. "Nie był obecny w jej życiu"

Sylwia Bomba obecnie mierzy się z trudnymi chwilami. W ubiegłym tygodniu zmarł jej były partner, a jednocześnie ojciec dziecka celebrytki. Jacek Ochman odszedł w wieku 52 lat, a prawdopodobną przyczyną zgonu były problemy z alkoholem. Sylwia w jednej z ostatnich relacji podziękowała fanom za okazane wsparcie. Zdobyła się również na szczere wyznanie. Z opublikowanych przez samą Sylwię informacji dowiadujemy się, że gwiazda nie powiedziała swojej córce o śmierci jej ojca. Swoją decyzję konsultowała ze specjalistami. Podała jeden, kluczowy powód.

Sylwia Bomba EA
28.07.2022 08:00 Sylwia Bomba wydała oświadczenie po śmierci byłego partnera. "Potwierdzam"

Sylwia Bomba potwierdziła informację o śmierci jej byłego partnera, Jacka Ochmana. Jednocześnie gwiazda podziękowała za wszystkie napływające kondolencje i poprosiła media o uszanowanie jej prywatności w tym trudnym czasie. "Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi" – napisała.Bomba była w związku z Ochmanem przez kilka dobrych lat. W tym czasie na świat przyszła ich córka Antosia, która dziś ma już prawie 4 lata. Jej rodzice rozstali się jednak w 2021 roku, a opiekę nad dziewczynką przejęła matka.

Sylwia Bomba
24.07.2022 14:08 Sylwia Bomba pokazała zdjęcie z partnerem. "Miłość"

Sylwia Bomba, jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu "Gogglebox. Przed telewizorem", w ostatnim czasie ogłosiła swój nowy związek. Tym razem gwiazda opublikowała rozczulające zdjęcie z partnerem, które skwitowała czułym podpisem. Gwiazda programu stacji TTV ma za sobą rozstanie. Z czasem jednak otworzyła swoje serce i zdecydowała się na nową relację. Nie kryje swojej radości, którą przelewa do social mediów. Zobaczcie zdjęcie Sylwii Bomby z partnerem.

sylwia bomba
18.07.2022 13:34 Sylwia Bomba kwitnie w nowym związku. Jej córeczka jest zachwycona nowym partnerem mamy

Sylwia Bomba ochoczo dzieli się ze światem swoim życiem. Nie tak dawno poinformowała o wejściu w nowy związek, a teraz wyjawiła kolejne fakty. Na Instagramie pojawiły się wymowne zdjęcia oraz wyznanie dotyczące relacji jej córki z nowym partnerem. Sylwia Bomba po rozstaniu zdecydowała się rozpocząć kolejny etap w swoim życiu. Związała się z nowym mężczyzną, z którym jak sama wyznała, jest bardzo szczęśliwa. Najnowsze relacje opublikowane przez gwiazdę tylko to potwierdzają.

Sylwia Bomba
05.07.2022 20:35 Sylwia Bomba potwierdziła, że znów jest zakochana. Pokazała zdjęcie z partnerem

Sylwia Bomba, która popularność zyskała dzięki występowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" coraz częściej otwiera się na temat nowego związku. Ostatnio pokazała zdjęcie z ukochanym. Fani zastanawiają się, kim jest tajemniczy mężczyzna.Od pierwszego sezonu programu TTV fotografka zachwyciła widzów charyzmą i humorem w duecie z Ewą Mrozowską. Choć w najnowszym sezonie panie nie zasiadły wspólnie na kanapie, okazuje się, że to dopiero początek zmian w życiu Sylwii Bomby.Celebrytka ostatnio otworzyła się w temacie zakończonego związku oraz nowej miłości, która pojawiła się na jej horyzoncie. W mediach społecznościowych uchyliła nawet rąbka tajemnicy i pokazała część ciała wybranka.

Sylwia Bomba EA
05.06.2022 07:47 Sylwia Bomba szczerze o rozstaniu z partnerem. Zaskoczyła dosadnym stwierdzeniem

Sylwia Bomba otworzyła się na temat rozstania ze swoim byłym partnerem. Do tej pory uczestniczka show "Taniec z Gwiazdami" unikała tematu ojca Tosi jak ognia. Teraz gwiazda postanowiła wypowiedzieć się na ten temat na swoim profilu na Instagramie.Influencerka największą popularność zyskała dzięki swojemu udziałowi w uwielbianym przez widzów show Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Oprócz tego od lat prowadzi swój profil na Instagramie, na którym pokazuje codzienność jej i jej córeczki Tosi. Czy gwiazda żałuje decyzji o rozstaniu z tatą dziewczynki?

Sylwia Bomba
02.06.2022 16:29 Ile lat ma Sylwia Bomba? Gwiazda "Gogglebox" pokazała dowód, wszyscy byli w błędzie

Ile lat ma Sylwia Bomba? Do tej pory odpowiedź na to pytanie była niejednoznaczna. Fani mieli jednak pewność, że gwiazda jest już po 30. roku życia. W końcu celebrytka postanowiła rozjaśnić sprawę.Gdy Sylwia Bomba pochwaliła się swoim wiekiem na Instagramie, jedna z obserwatorek zarzuciła jej kłamstwo. Googlując bowiem datę urodzenia celebrytki można dowiedzieć się, że przyszła na świat w 1987 roku. Okazuje się jednak, że to nieprawda.

Sylwia Bomba EA
18.05.2022 21:48 Sylwia Bomba wyjechała na wakacje. Opowiedziała o zabawnej wpadce

Sylwia Bomba przebywa obecnie na wakacjach w Turcji. Wybrała się tam z córką, by zaznać słońca i ładnej pogody. Gwiazda programu "Gogglebox" podzieliła się z fanami pewną anegdotką, która jednak szybko zniknęła z jej profilu. O co dokładnie chodzi?Bomba stała się znana najpierw dzięki show "Gogglebox. Przed telewizorem". Później jej popularność ugruntował program "Taniec z gwiazdami". Teraz jej profil na Instagramie obserwuje ponad 791 tysięcy osób. Czym pochwaliła się przed nimi wszystkimi?

Sylwia Bomba EA
06.04.2022 17:59 Sylwia Bomba przeszła zabieg w centrum onkologii. "Robię cytologię co pół roku"

Sylwia Bomba przekazała ważny komunikat. Gwiazda "Gogglebox" pojawiła się na oddziale onkologicznym w Siedlcach. Teraz wiemy już, że przeszła zabieg. Zaapelowała do wszystkich kobiet. Sprawa jest poważna. Od udziału w "Gogglebox. Przed telewizorem" Sylwia Bomba wygrzewa się w blasku sławy. W tej chwili gwiazdę obserwuje na Instagramie niemal 800 tysięcy internautów. Znaczną część z nich stanowią kobiety.

  • 1
  • 2