Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Witold Paszt

Witold Paszt

Witold Paszt
23.02.2024 17:30 Witold Paszt zmarł krótko po żonie. Po jej śmierci pojawiło się widmo poważnej choroby. „Mój świat legł w gruzach”

Witold Paszt był założycielem popularnego zespołu VOX, a także jurorem w telewizyjnym programie "The Voice Senior". Prywatnie spędził pół wieku z jedną kobietą. Ukochana żona była dla niego całym światem. Po jej śmierci artysta zupełnie się załamał. Jak wyglądało ich wspólne życie?

Przyczyna śmierci Witolda Paszta
01.11.2023 15:53 Pamięć o Witoldzie Paszcie jest ciągle żywa. Córka artysty ujawniła, co było przyczyną jego śmierci

Witold Paszt zmarł 1,5 roku temu, ale fani lidera zespołu Vox ciągle nie pogodzili się z jego śmiercią. Z okazji święta 1 listopada jego córka zdobyła się na bardzo szczere wyznanie. Natalia Paszt ujawniła, co było przyczyną jego śmierci?

Witold Paszt
18.02.2023 14:45 Minął rok od śmierci Witolda Paszta. Wspominamy najważniejsze wydarzenia z jego życia

Witold Paszt zapisał się na kartach historii polskiej muzyki. Członek zespołu Vox, muzyk, artysta, uczestnik programów, kochający mąż, ojciec i dziadek odszedł 18 lutego 2022 roku w wieku 68 lat. Organizm muzyka nie poradził sobie z komplikacjami po trzykrotnym zachorowaniu na Covid-19.Nie ginie pamięć po Witoldzie Paszcie. Jego media społecznościowe wciąż tętnią życiem, a rodzina i fani nieprzerwanie wracają wspomnieniami do wybitnego muzyka. 

Kopia Sklejka z okrągłą ramką (2)
17.06.2022 21:04 Opole 2022: Poruszający hołd dla Witolda Paszta. Pokazali nieznane materiały

Organizatorzy 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zaskoczyli widzów segmentem poświęconym zmarłemu Witoldowi Pasztowi. Na ekranie ukazały się archiwalne nagrania z występów artysty, a chwilę później hołd oddali mu byli członkowie grupy Vox oraz Kajra i Sławomir.Witold Paszt zmarł 18 lutego 2022 roku. Prawie do końca swojego życia był aktywny w mediach i pokazywał się w telewizji. Jego nagła śmierć wstrząsnęła fanami, którzy uwielbiali go za dokonania muzyczne.

Brzozowski EA
22.03.2022 01:00 Rafał Brzozowski upamiętnił Witolda Paszta. Wzruszające sceny w TVP

Rafał Brzozowski został bardzo emocjonalnie dotknięty przez śmierć wybitnego artysty, którym był Witold Paszt. Już jakiś czas temu przekazał, że nie pozwoli na to, aby pamięć o tym wspaniałym muzyku zaginęła. Zżył się z nim szczególnie na planie „The Voice Senior". Postanowił uczcić jego twórczość w wyjątkowy sposób, który poruszył do łez.

Witold Paszt EA
19.03.2022 01:00 Rafał Brzozowski zrelacjonował pogrzeb Witolda Paszta. Internauci są wściekli

Witold Paszt zmarł w wyniku - jak przekazały jego córki - długiej i ciężkiej choroby 18 lutego. Pogrzeb artysty odbył się wczoraj (18 marca) w jego rodzinnym mieście Zamościu. Przed uroczystością pojawił się gorący apel rodziny zmarłego, by w jej trakcie "smartfony pozostały w kieszeniach". Rafał Brzozowski nie uszanował tej prośby.Uroczystości pogrzebowe Witolda Paszta odbyły się w kaplicy cmentarza komunalnego w Zamościu. Urna z prochami muzyka została przewieziona na cmentarz na motocyklu artysty, w asyście motocyklistów z lokalnych klubów. Na ceremonii pojawił się Jacek Kurski oraz prezydent Zamościa, Andrzej Wnuk.

Witold Paszt EA
14.03.2022 01:00 Pogrzeb Witolda Paszta. Córki artysty opublikowały prośbę rodziny

Pogrzeb Witolda Paszta odbędzie się już niebawem. Tymczasem córki gwiazdora zamieściły gorący apel do wszystkich, którzy tego dnia zechcą pożegnać artystę. Na Facebooku pojawił się komunikat w sprawie uroczystości. Witold Paszt odszedł 18 lutego, pozostawiając rodzinę, przyjaciół i współpracowników w niepomiernej żałobie. Niemal miesiąc temu bliscy z rozpaczą informowali o śmierci założyciela grupy Vox. Teraz zakomunikowali gorącą prośbę.

Witold Paszt (EA)
11.03.2022 01:00 Pogrzeb Witolda Paszta. Ujawniono szczegóły uroczystości

Cała Polska z niedowierzaniem i smutkiem przyjęła wiadomość o śmierci wokalisty i założyciela zespołu Vox. Teraz wiemy już, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Witolda Paszta. Podano szczegóły ceremonii. Witold Paszt zmarł 18 lutego 2022 roku, dzień po rocznicy śmierci swojej ukochanej żony. Rodzina ze smutkiem informowała w mediach o odejściu artysty a przyjaciele i fani także pogrążyli się w żałobie.

Witold Paszt (EN)
06.03.2022 01:00 Rafał Brzozowski zastąpi Witolda Paszta. Będzie wykonywał jego utwory

Zaledwie dwa tygodnie temu Polską wstrząsnęła wiadomość o śmierci Witolda Paszta – założyciela grupy VOX, a także jurora dwóch edycji programu "The Voice Senior". Okazuje się, że już wkrótce na scenie ma zastąpić go gwiazdor TVP – Rafał Brzozowski, który zadeklarował, że będzie publicznie wykonywał utwory zmarłego wokalisty.

Witold Paszt
02.03.2022 01:00 Co z pogrzebem Witolda Paszta? Wciąż nie wyznaczono daty

Od śmierci Witolda Paszta minęło około półtora tygodnia. Do informacji publicznej nie zostały jednak przekazane jeszcze szczegóły o dacie pogrzebu muzyka.18 lutego 2022 roku polskie media obiegła smutna wiadomość o śmierci Witolda Paszta. Wokalista grupy VOX i juror programu muzycznego The Voice Senior odszedł w wieku 68 lat. O smutnych wiadomościach powiadomiły córki artysty na jego profilu w mediach społecznościowych. Muzyk ciężko przechodził trzykrotne zakażenie koronawirusem. Data i miejsce uroczystości pogrzebowych pozostają nadal w tajemnicy.

pjimage (5)
22.02.2022 01:00 Jakim człowiekiem był Witold Paszt? Wspomnienia znajomych artysty

18 lutego polskie media obiegła smutna informacja o śmierci Witolda Paszta - wokalisty zespołu Vox i w ostatnim czasie trenera w programie "The Voice Senior". Po jego śmierci znajomi artysty powiedzieli kilka słów na jego temat.Witold Paszt zmarł w wieku 68 lat. Był założycielem i liderem zespołu Vox. Od 2021 roku widzowie mogli go oglądać w 3. edycji "The Voice Senior", gdzie występował w roli jurora.

Sławomir
21.02.2022 01:00 Sławomir przeżywa śmierć Witolda Paszta. "Mocno tulimy"

18 lutego zmarł Witold Paszt, wokalista zespołu Vox, który przez lata aktywnie działał na polskiej scenie muzycznej i chętnie dzielił się doświadczeniem z innymi. Teraz artystę pożegnał także Sławomir wraz z Kajrą. Poruszający wpis pojawił się na Instagramie. Śmierć Witolda Paszta wstrząsnęła mediami i całym światem show-biznesu. Muzyk odszedł w otoczeniu najbliższej rodziny wieczorem, 18 lutego, dzień po rocznicy śmierci ukochanej żony. Zaledwie tydzień wcześniej nie pojawił się podczas finału "The Voice Senior", w którym był jurorem, jednak najbliżsi artysty zapewniali, że potrzebuje jedynie odpoczynku. Do samego końca chętnie dzielił się doświadczeniem, zgromadzonym w ciągu 45 lat swojej kariery — nie tylko jako trener drużyny seniorów w lubianym programie. Za pomoc i wsparcie w karierze podziękował muzykowi Sławomir.

Witold Paszt, Krzysztof Prusik
20.02.2022 01:00 Wzruszające sceny w TVP. Krzysztof Prusik oddał hołd Witoldowi Pasztowi

Informacja o tym, że Witold Paszt nie żyje, wstrząsnęła wczoraj nie tylko jego fanami, ale też światem branży muzycznej i show-biznesowej. 19 lutego miał odbyć się koncert, na którym zostanie wybrany reprezentant Polski na konkursie Eurowizji. TVP w ostatniej chwili zmieniło scenariusz wydarzenia, by móc oddać hołd zmarłemu artyście.Koncert "Tu bije serce Europy" miał być radosnym wydarzeniem. W programie mieli wystąpić wybrani w preselekcjach muzycy oraz osoby związane z konkursem Eurowizji w poprzednich latach. Telewizja Polska postanowiła jednak wprowadzić zmiany.

Piotr Cugowski
20.02.2022 01:00 Piotr Cugowski pożegnał Witolda Paszta. Słowa wyciskają łzy wzruszenia

Witold Paszt zmarł wieczorem 18 lutego. Informacja o jego odejściu wstrząsnęła wielbicielami jego muzyki, ale też przyjaciółmi i kolegami z branży. Jedną z osób, które oddały hołd wokaliście zespołu VOX, był Piotr Cugowski.Cugowski i Paszt pracowali razem jako jurorzy w programie TVP "The Voice Senior". Już wczoraj widać było, że wieści o śmierci kolegi z planu bardzo poruszyły Piotra. Później opublikował bardzo osobisty, poruszający post.

Jacek Kurski i Witold Paszt
19.02.2022 01:00 TVP żegna Witolda Paszta. Stacja wydała komunikat ws. jego śmierci

Witold Paszt, wokalista zespołu VOX oraz juror "The Voice Senior" odszedł późnym wieczorem 18 lutego. Artyści współpracujący z muzykiem oraz zarząd TVP udostępnili wzruszające oświadczenie.O śmierci Witolda Paszta powiadomiła jego córka w mediach społecznościowych. Artysta trzykrotnie ciężko przechodził zakażenie koronawirusem. Z powodu problemów zdrowotnych, juror nie pojawił się na finale programu muzycznego The Voice Senior. Choć wielbiciele muzyka wierzyli, że po raz kolejny uda mu się przezwyciężyć chorobę, dolegliwość okazała się silniejsza.Po smutnej informacji zaczęły napływać do Internetu kondolencje dla rodziny artysty. Wśród wzruszających wspomnień nie mogło zabraknąć słów TVP. Witold Paszt współpracował ze stacją jako trener muzycznego programu The Voice Senior.

Witold Paszt
19.02.2022 01:00 Ostatni wpis Witolda Paszta porusza do łez. Był pełen nadziei

Informacja o śmierci Witolda Paszta obiegła media w całym kraju. Założyciel i wokalista grupy VOX zmarł w wieku 68 lat. Okazuje się jednak, że artysta tuż przed śmiercią był pełen nadziei i radości.Witold Paszt w ostatnich tygodniach swojego życia był trenerem programu "The Voice Senior". Niestety przez swoją nagłą chorobę nie mógł pojawić się na finałowych nagraniach show. Mimo to pogratulował członkowi swojej drużyny w mediach społecznościowych. "Wszystko przed nami" - napisał.

Witold Paszt
19.02.2022 01:00 Nie żyje Witold Paszt

Nie żyje Witold Paszt, wokalista zespołu VOX i juror w programie "The Voice Senior". Muzyk miał 68 lat. Informacje o jego śmierci przekazała właśnie rodzina, na oficjalnym profilu artysty w mediach społecznościowych. - Wczoraj późnym wieczorem, dzień po rocznicy śmierci swojej Ukochanej Żony, odszedł nasz Tata, Witold Paszt. Wspaniały, najlepszy człowiek, najukochańszy dziadek, Artysta w pełnym znaczeniu tego słowa. Kiedy już wydawało się, że jest przemocny i niezniszczalny, bo pokonał swój trzeci COVID, nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą Mamą - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Witold Paszt
19.02.2022 01:00 Fani dyskutują o przyczynie śmierci Witolda Paszta. Wciąż nie przekazano szczegółów

Nagłe wieści o śmierci Witolda Paszta wstrząsnęły wielbicielami artysty. Muzyk zmarł podczas wczorajszego wieczoru w wieku 68 lat. Choć żadne przyczyny zgonu nie zostały jeszcze potwierdzone, internauci zaczęli własne dochodzenie. Zdrowie Witolda Paszta było popularnym tematem od momentu niepojawienia się artysty na ogłoszeniu zwycięzcy trzeciej edycji programu muzycznego The Voice Senior. Już wtedy zaczęto zastanawiać się nad problemami zdrowotnymi piosenkarza. Wokalista zespołu VOX trzykrotnie przechodził zakażenie koronawirusem, które bardzo nadwyrężyły odporność muzyka.O nagłym odejściu Witolda Paszta poinformowały jego córki w mediach społecznościowych. We wzruszającym wpisie pożegnały ukochanego tatę oraz podały przypuszczalne przyczyny zgonu mężczyzny.

PAszt EA
19.02.2022 01:00 Przykre, co działo się z Witoldem Pasztem chwilę przed śmiercią

Nie żyje Witold Paszt. Córki muzyka przekazały, że zmarł wczoraj wieczorem, 18 lutego, dzień po rocznicy śmierci swojej żony. Z oficjalnego komunikatu, wydanego po śmierci artysty, dowiadujemy się bardzo smutnych faktów.Witold Paszt to nie tylko znany muzyk i wokalista zespołu VOX. Zaskarbił sobie sympatię Polaków jako juror programu TVP "The Voice Senior". Komunikat, jaki po jego śmierci opublikowała rodzina, rozdziera serce.

Pilne ŚG do art
15.02.2022 01:00 Jak obecnie czuje się Witold Paszt? Najnowsze informacje mogą zasmucić fanów

Witold Paszt nie pojawił się na nagraniu finału ostatniej, trzeciej edycji programu The Voice Senior. Kilka godzin przed tym wydarzeniem poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że uniemożliwią mu to kwestie zdrowotne. Wokalista musiał zostać w domu, by wypoczywać.Nie zdradził jednak, co dokładnie mu dolega. To wciąż pozostaje tajemnicą, ale na jaw wychodzą kolejne fakty.

Witold Paszt
07.02.2022 01:00 Córka Witolda Paszta zabrała głos ws. zdrowia artysty. "Daje sobie czas na odpoczynek"

Witold Paszt nie pojawił się na ogłoszeniu wyników w finale "The Voice Senior". Juror programu zamieścił oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym wyjaśnił, że musi wrócić do zdrowia. Teraz głos w sprawie choroby wokalisty zespołu Vox zabrała jego córka.Paszt nie mógł kibicować członkowi swojej drużyny podczas głosowania telewidzów, którzy ostatecznego zwycięzcę wyłonili za pomocą głosów oddanych przez SMS-y. Mimo to właśnie jego kandydat, czyli Krzysztof Prusik, zwyciężył w programie. Co dzieje się z Witoldem Pasztem?