Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wzruszające sceny w TVP. Krzysztof Prusik oddał hołd Witoldowi Pasztowi
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.02.2022 01:00

Wzruszające sceny w TVP. Krzysztof Prusik oddał hołd Witoldowi Pasztowi

Witold Paszt, Krzysztof Prusik
Kadr z: "The Voice Senior", TVP2

Informacja o tym, że Witold Paszt nie żyje, wstrząsnęła wczoraj nie tylko jego fanami, ale też światem branży muzycznej i show-biznesowej. 19 lutego miał odbyć się koncert, na którym zostanie wybrany reprezentant Polski na konkursie Eurowizji. TVP w ostatniej chwili zmieniło scenariusz wydarzenia, by móc oddać hołd zmarłemu artyście.

Koncert "Tu bije serce Europy" miał być radosnym wydarzeniem. W programie mieli wystąpić wybrani w preselekcjach muzycy oraz osoby związane z konkursem Eurowizji w poprzednich latach. Telewizja Polska postanowiła jednak wprowadzić zmiany.

Nie żyje Witold Paszt. Gwiazdy żegnają artystę

Wiadomość o śmierci Witolda Paszta była ciosem dla wielu Polaków. Zasmuceni są nie tylko jego fani, ale też znajomi z branży, którzy przyjaźnili się z założycielem zespołu VOX. Hołd oddało mu wielu artystów, między innymi Andrzej Piaseczny, Rafał Brzozowski, Alicja Majewska i Marta Manowska.

Bardzo poruszający wpis opublikował też Piotr Gąsowski (więcej TUTAJ). Gwiazdor nie ukrywał swojej rozpaczy i smutku:

- Nie wierzę, płaczę. Odszedł Witek Paszt! Wiciu był jedną z tych osób, które były ze mną od zawsze. [...] Kiedy poznałem ich osobiście, a na dodatek miałem zaszczyt z nimi i z Witkiem występować, jeździć po świecie i się przyjaźnić, byłem z tego tytułu bardzo dumny. A teraz nadal jestem dumny, ale przede wszystkim jestem zrozpaczony i niezwykle przygnębiony - napisał Gąsowski na Instagramie.

Alicja Majewska także oddała hołd koledze z planu programu "The Voice Senior", którym oboje byli jurorami. "Odszedł cudowny, ciepły człowiek oraz wspaniały kolega, Witold Paszt. Wierzymy w to, że uśmiecha się do nas z góry, trzymając za rękę ukochaną żonę, Martę" napisała.

Krzysztof Prusik żegna swojego mentora na koncercie "Tu bije serce Europy"

Na koncercie TVP "Tu bije serce Europy" wystąpił Krzysztof Prusik. Zwycięzca programu "The Voice Senior" był w programie podopiecznym Witolda Paszta. Niestety zmarły muzyk nie mógł towarzyszyć członkowi swojej drużyny na ogłoszeniu wyników - już wtedy stan jego zdrowia uległ pogorszeniu (więcej TUTAJ).

Telewizja Polska postanowiła w ostatniej chwili zmienić program koncertu tak, aby oddać hołd Pasztowi. Na scenie, podczas wczorajszego koncertu, pojawił się Krzysztof Prusik, który wykonał na żywo utwór "Dopóki jesteś" zespołu Skaldowie.

- Witku, gdziekolwiek jesteś, ten występ jest właśnie dla ciebie - powiedział Rafał Brzozowski, prowadzący koncert, zapowiadając wystąpienie Krzysztofa Prusika.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Katarzyna Dowbor o swojej mamie. "Dzielnie sobie radzi"

  2. Mama Roksany Węgiel przeszła metamorfozę. Kim jest Edyta Węgiel?

  3. Urodziny Antka Królikowskiego. Mama aktora pokazała urocze zdjęcia

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].