Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rafał Brzozowski zastąpi Witolda Paszta. Będzie wykonywał jego utwory
Aleksander Goldman
Aleksander Goldman 06.03.2022 01:00

Rafał Brzozowski zastąpi Witolda Paszta. Będzie wykonywał jego utwory

Witold Paszt (EN)
fot. TRICOLORS / East News

Zaledwie dwa tygodnie temu Polską wstrząsnęła wiadomość o śmierci Witolda Paszta – założyciela grupy VOX, a także jurora dwóch edycji programu "The Voice Senior". Okazuje się, że już wkrótce na scenie ma zastąpić go gwiazdor TVP – Rafał Brzozowski, który zadeklarował, że będzie publicznie wykonywał utwory zmarłego wokalisty.

Witold Paszt ma "następcę". Jego przeboje wykona Rafał Brzozowski

68-letni wokalista zmarł po długiej i ciężkiej chorobie. Tragiczną wiadomość przekazała zaś w mediach społecznościowych jego córka.

Kiedy już wydawało się, że jest przemocny i niezniszczalny, bo pokonał swój trzeci COVID, nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą mamą. Bardzo się do niej spieszył [Marta, żona Witolda Paszta, zmarła w 2018 roku – przyp. red.] – napisała. Mimo że artysta nie został jeszcze pochowany (rodzina ma przekazać informacje o ostatnim pożegnaniu w najbliższym czasie), w sieci już rozgorzała dyskusja na temat ewentualnego następcy Paszta w jurorskim fotelu programu "The Voice Senior" (w którym zasiadał przez dwie ostatni edycje), a także podczas samych występów.

Rafał Brzozowski, prowadzący program TVP, a także były reprezentant kraju podczas Konkursu Eurowizji, publicznie zadeklarował, że będzie wykonywał utwory Witolda Paszta.

– Witek miał ogromny wkład w scenę muzyczną. Pozostawił po sobie na szczęście wiele piosenek, do których będę chętnie wracał, bo to są świetne kompozycje – powiedział w rozmowie z redakcja "Faktu".

Jak dodał, "chętnie wykona przeboje Witolda, muzyka była bowiem jego wielką pasją i z pewnością będzie żyła w naszych sercach zawsze". Rafał Brzozowski nie odniósł się jednak do spekulacji dotyczących możliwości zastąpienia artysty w "The Voice Senior".

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Nagły apel Agaty Dudy. Podjęła ważną decyzję, nie mogła dłużej czekać 2. Teresa Lipowska wyznała smutną prawdę. Niestety, nie udało się 3. Porażające, co działo się za kulisami hitu TVN. Gwiazda ujawniła skandaliczne szczegóły Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Pomponik