Swiatgwiazd.pl > Newsy > Fani dyskutują o przyczynie śmierci Witolda Paszta. Wciąż nie przekazano szczegółów
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.03.2022 09:52

Fani dyskutują o przyczynie śmierci Witolda Paszta. Wciąż nie przekazano szczegółów

Witold Paszt
TRICOLORS/East News

Nagłe wieści o śmierci Witolda Paszta wstrząsnęły wielbicielami artysty. Muzyk zmarł podczas wczorajszego wieczoru w wieku 68 lat. Choć żadne przyczyny zgonu nie zostały jeszcze potwierdzone, internauci zaczęli własne dochodzenie.

Zdrowie Witolda Paszta było popularnym tematem od momentu niepojawienia się artysty na ogłoszeniu zwycięzcy trzeciej edycji programu muzycznego The Voice Senior. Już wtedy zaczęto zastanawiać się nad problemami zdrowotnymi piosenkarza. Wokalista zespołu VOX trzykrotnie przechodził zakażenie koronawirusem, które bardzo nadwyrężyły odporność muzyka.

O nagłym odejściu Witolda Paszta poinformowały jego córki w mediach społecznościowych. We wzruszającym wpisie pożegnały ukochanego tatę oraz podały przypuszczalne przyczyny zgonu mężczyzny.

Córki Witolda Paszta poinformowały o śmierci ojca na Instargamie

Witold Paszt aktywnie kreował swój internetowy wizerunek przy pomocy mediów społecznościowych. Po utracie zdrowia wokalista coraz rzadziej komunikował się ze swoimi wielbicielami. Martwili się oni wtedy o samopoczucie gwiazdy. Dzisiaj córki muzyka, potwierdziły smutne obawy, zamieszczając na koncie ojca pożegnalny wpis.

- Wczoraj późnym wieczorem, dzień po rocznicy śmierci swojej Ukochanej Żony, odszedł nasz Tata, Witold Paszt. Wspaniały, najlepszy człowiek, najukochańszy dziadek, Artysta w pełnym znaczeniu tego słowa — rozpoczęły wzruszające oświadczenie córki wokalisty.

Tymczasem w sieci pojawiły się spekulacje fanów na temat przyczyny zgonu. Niektórzy podejrzewali, że do śmierci doprowadziła choroba nowotworowa.

- Coś nowotworowego? - dopytywali internauci.

Dalsze fragmenty oświadczenia córek wydają się rozwiewać wątpliwości w tej kwestii. We wpisie informowały również o ostatnich chwilach Witolda Paszta, które spędził w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Wszyscy liczyli na to, że pomimo nawracającej choroby muzykowi uda się powrócić do sił.

- Kiedy już wydawało się, że jest przemocny i niezniszczalny, bo pokonał swój trzeci COVID, nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą Mamą. Bardzo się do Niej spieszył — napisały w oświadczeniu córki Witolda Paszta.

Fani nie mogą uwierzyć w odejście Witolda Paszta

Nagła smutna wiadomość wstrząsnęła wielbicielami muzyka. Pierwszymi mediami, które przekazały te tragiczne wieści, był profil Zamość na Facebooku. Początkowo internauci nie wierzyli w zatrważające doniesienia portalu. Wielu zarzucało im nieetyczność oraz brak szacunku dla podupadającego na zdrowiu artysty.

- ZAMOŚĆ. TO NIEPRAWDZIWA WIADOMOŚĆ. WITOLD ŻYJE I MA SIĘ DOBRZE. CO ZA BZDURY PISZECIE.co za szalony autor tego postu — protestowali fani artysty.

Jednak z biegiem czasu kolejne media potwierdzały smutne doniesienia. Witold Paszt zmarł w wieku 68 lat, pozostawiając dwie córki i ich rodziny. Wielbiciele artysty nadal nie potrafią się pogodzić z tą przygnębiającą wiadomością.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Katarzyna Dowbor o swojej mamie. "Dzielnie sobie radzi"

  2. Mama Roksany Węgiel przeszła metamorfozę. Kim jest Edyta Węgiel?

  3. Urodziny Antka Królikowskiego. Mama aktora pokazała urocze zdjęcia

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Witold Paszt