Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

W trakcie kręcenia programu nagle zmarł jej mąż. Właśnie wygrała "The Voice Senior 2"

7 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Na antenie TVP2 zakończyła się emisja drugiej edycji show “The Voice Senior”. Był to w życiu zwyciężczyni programu słodko-gorzki czas. W trakcie nagrań Barbara Parzeczewska poniosła jedną z największych osobistych strat; zmarł małżonek pani Barbary, Ireneusz.

  • Program “The Voice Senior” okazał się telewizyjnym sukcesem stacji TVP2
  • Tegoroczną edycję show wygrała Barbara Parzeczewska
  • Niedawno uczestniczka programu przeżyła ogromną osobistą tragedię

Emitowany na antenie TVP2 format “The Voice Senior” cieszy się ogromną popularnością. W lutym 2021 roku telewidzowie mogli kibicować swoim faworytom po raz drugi. Ich największą przychylność zyskała Barbara Parzeczewska, która ostatecznie wygrała program. O czym nie każdy wie, do udziału w show TVP2 namówił ją małżonek. Niestety nie mógł osobiście pogratulować żonie sukcesu - zmarł, gdy trwały zdjęcia do programu.

Program emitowany na antenie TVP2 towarzyszy telewidzom od 2019 roku

Oparty na niderlandzkim formacie o tej samej nazwie program “The Voice Senior” utrzymuje się na antenie TVP2 od 2019 roku. Forma przesłuchań w ciemno pozwalająca jury na ocenę wyłącznie samego talentu wokalnego danego uczestnika okazała się strzałem w dziesiątkę. Duże zainteresowanie wśród Polaków zaowocowało emisją dwóch edycji programu “The Voice Senior”. Oprócz wersji dla osób powyżej 60 roku życia, widzowie TVP2 mogli śledzić również zmagania nieco młodszych pasjonatów muzyki w “The Voice of Poland” i “The Voice Kids”.

Pierwsza edycja programu “The Voice Senior” została wyemitowana w 2019 roku. Telewidzowie poznali ówczesnego zwycięzcę w grudniu - najlepsze okazały się Siostry Szydłowskie: Elżbieta, Jolanta i Krystyna. Panie zdobyły wówczas nagrodę w postaci 50 tys. złotych oraz wycieczkę wartą 30 tys. złotych.

W 2021 roku telewidzowie TVP2 ponownie mieli okazję obejrzeć wielki finał programu “The Voice Senior”. Druga edycja show rozpoczęła się 2 stycznia i zakończyła w sobotę 6 lutego. O pierwsze miejsce w konkursie rywalizowali podopieczni nadzorowani przez trenerów Alicję Majewską, Izabelę Trojanowską, Witolda Paszta oraz Andrzeja Piasecznego.

Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszkała Urszula Dudziak. Dopiero potem wprowadziła się do luksusówNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszkała Urszula Dudziak. Dopiero potem wprowadziła się do luksusówCzytaj dalej

Barbara Parzeczewska wygrała drugą edycję “The Voice Senior”. Prywatnie przeżyła ogromną tragedię

W drugiej edycji emitowanego na antenie TVP2 show triumfowała Barbara Parzeczewska z drużyny Andrzeja Piasecznego. Pani Barbara interesowała się muzyką już od młodości, mając 18 lat wystąpiła na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Muzycznie postanowiła spełnić się za granicą. Podróżowała do Szwecji, USA i Finlandii, by śpiewać w zespole grającym w restauracjach i na dancingach.

Podczas jednej z podróży za granicę, tym razem do Niemiec, pani Barbara poznała swojego małżonka, Ireneusza. To właśnie on zachęcił ją do wzięcia udziału w hitowej produkcji TVP2 “The Voice…”.

- Właściwie to przez niego jestem tutaj. Jemu zawdzięczam, że mogę tutaj z wami być- przyznała przed kamerami pani Barbara.

Mężczyzna w ostatnich latach doświadczał poważnych problemów ze zdrowiem - przeszedł trzy udary mózgu; lekarze stwierdzili u niego nowotwór płuc. Pan Ireneusz zmarł jeszcze zanim na antenie TVP2 zdążył pojawić się odcinek z przesłuchań w ciemno, w którym telewidzowie zapoznali się z postacią Barbary Parzeczewskiej. Małżonek pani Barbary odszedł 22 listopada 2020 roku, dożywając 73 lat.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Radio Zet, RMF

Następny artykuł