Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Choroba ojca przewartościowała życie Klaudii Halejcio. Zdradziła, jakie ważne zmiany wprowadziła
Anna Lipska
Anna Lipska 21.11.2023 17:31

TYLKO U NAS: Choroba ojca przewartościowała życie Klaudii Halejcio. Zdradziła, jakie ważne zmiany wprowadziła

Klaudia Halejcio o chorobie ojca
Klaudia Halejcio o chorobie ojca, fot. Świat Gwiazd Exclusive, EN

Klaudia Halejcio zachęca do regularnych badań. Po tym, jak nagle wykryto raka u jej taty, tym bardziej wie, jakie to ważne. Co zdradziła w rozmowie ze Światem Gwiazd na temat choroby ojca?

Klaudia Halejcio w sieci

Klaudia Halejcio jest przede wszystkim aktorką, ale od jakiegoś już czasu robi wielką karierę także jako influencerka. Jej profile w mediach społecznościowych obserwuje coraz więcej użytkowników sieci. 

Nie brakuje tam różnego rodzaju treści. Od zabawnych rolek, na których wyraźnie widać niecodzienne poczucie humoru Halejcio, do dosyć prywatnych publikacji pokazujących jej narzeczonego i córeczkę. 

To nie jest basen – to basenowy raj! Willa Klaudii Halejcio za 9 mln zł po zmianach warta jeszcze więcej. Coś niewyobrażalnego Klaudia Halejcio o godzeniu macierzyństwa z innymi obowiązkami: "Mam komfort". Wspomniała, że jej córka NIE JEST jedynaczką

Klaudia Halejcio przeżyła trudne chwile

Rodzina jest dla Klaudii Halejcio bardzo ważna. Nic więc dziwnego, że przeżywała bardzo trudne chwile, kiedy okazało się, że jej ukochany tato zachorował na raka. Mówiła o tym, że wszyscy jej bliscy cierpieli z tego powodu i bardzo odczuli to, co się działo z jej ojcem.

Obecnie aktorka przyznaje, że właśnie przez doświadczenie choroby w rodzinie, przewartościowała swoje priorytety. Zaczęła dbać o siebie. Co o tym powiedziała w rozmowie ze Światem Gwiazd? 

Klaudia Halejcio o chorobie ojca

Klaudia Halejcio zachęca do profilaktycznych badań. Walkę o zdrowie, jaką stoczył jej tata, pamięta aż zbyt dobrze. U ojca aktorki wykryto raka. To był bardzo ciężki czas dla jej rodziny. Stąd sama nie zapomina o regularnych wizytach u lekarzy.

W rozmowie ze Światem Gwiazd zdradziła:

Przeżyliśmy bardzo ciężką chorobę mojego taty. Może gdyby wcześniej pewne rzeczy dało radę wykryć badaniami, to może nie poszłoby aż tak mocno - powiedziała.

Potem podkreśliła, że stara się badać regularnie nie tylko dla siebie, ale tez dla swojej rodziny, dla ich komfortu, ale też z wielkiej miłości do córeczki. Opowiedziała też nico o tym, z jakich metod medycyny niekonwencjonalnej korzysta. Ciekawi? Cała rozmowa poniżej.

 

Klaudia Halejcio o chorobie ojca, fot. EN
Klaudia Halejcio o chorobie ojca, fot. EN