Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ujawniono termin ślubu Roxie Węgiel i Kevina. To już niedługo. "To może być wydarzenie roku"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 07.04.2024 08:16

Ujawniono termin ślubu Roxie Węgiel i Kevina. To już niedługo. "To może być wydarzenie roku"

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF/Instagram

Od wielu miesięcy w sieci huczy o tym, kiedy odbędzie się ślub Roksany Węgiel i Kevina. Teraz ujawniono datę! Kiedy młoda wokalistka stanie na ślubnym kobiercu?

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

Roksana Węgiel od kilku lat rozwija się bardzo dynamicznie w polskim show-biznesie. Jej utwory cieszą się ogromną popularnością, a kolejne projekty zdobywają uznanie na rynku muzycznym. Podczas pracy nad albumem "13+5" współpracowała z producentem i autorem piosenek, Kevinem Mglejem

Jednak szybko okazało się, że ich relacja przekroczyła granice profesjonalnej współpracy. Na początku starali się utrzymać swój związek w tajemnicy przed fanami, ale obserwatorzy zauważyli tajemniczego mężczyznę na zdjęciach artystki. Po 18. urodzinach Roksany, para postanowiła oficjalnie ujawnić swój związek. Teraz ich relacja nabiera tempa. W maju 2023 roku ogłosili swoje zaręczyny, a teraz planują wspólną przyszłość.

Roxie Węgiel na drodze krzyżowej. Internauci rozpisują się o jej butach: "Wygodnie się chyba nie szło" Rodzice Roksany Węgiel w ogniu krytyki! To niestosowne czym się chwalą w sieci? Jest komentarz ich znanej córki

Roksana Węgiel o ślubie z Kevinem

Roksana Węgiel podzieliła się ze Światem Gwiazd informacją na temat przygotowań do swojego ślubu. Wyjaśniła, że nie zamierzała zbytnio roztrząsać tego tematu, zaznaczając, że ich ceremonia ma być prywatna i nie będzie rozgłaszana w mediach tak, jak to często bywa w przypadku par z show-biznesu.

Bardzo dobrze, postępują i tutaj chyba postawię kropkę, bo chcę, żeby ten dzień był totalnie nasz. I tak dziwię się czasami sama sobie, że zdradziliśmy to, że bierzemy ten ślub. Myślę, że to już jest wystarczające. Ten dzień chcemy świętować w swoim towarzystwie, nie chcemy żadnych mediów z zewnątrz. Także po prostu zostawiamy to dla siebie i nie będę mówić, co jest w planach, jak chcę, żeby to wyglądało, bo to już są naprawdę takie bardzo prywatne informacje, które zostawiam na ten dzień – powiedziała Roksana.

Teraz wreszcie wiadomo, kiedy odbędzie się ten wielki dzień!

Kiedy odbędzie się ślub Roksany i Kevina?

Roksana wyraźnie zaznaczyła, że nie chce, aby na jej ślubie były obecne media. Udało się ustalić na kiedy planowana jest ceremonia. Portal “Party.pl” otrzymał informację od osoby z otoczenia Roksany. 

Ślub Roksany i Kevina odbędzie się już w drugiej połowie sierpnia. Jeśli Roxie dojdzie do finału “Tańca z Gwiazdami”, to i tak będzie miała sporo czasu na przygotowania. Goście dostali już tzw. save the date (zarezerwuj datę — przyp.red.), reszta jest jednak trzymana w wielkiej tajemnicy – powiedział informator serwisu “Party.pl”.

Co ciekawe, nie podano dokładnie, gdzie odbędzie się ceremonia. Wiadomo jednak, że nie będzie to stolica.

Ceremonia na pewno nie odbędzie się w Warszawie. To może być wydarzenie roku – dodał informator.

Niewątpliwie będzie to niezapomniane wydarzenie dla Roxie, Kevina i ich najbliższych.

Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF
Roksana Węgiel, fot. KAPiF