Urszula Dudziak Żródło: instagram.com/@urszuladudziak.official

Urszula Dudziak wymownie odpowiedziała na komentarz fanki dot. emerytury. "A co to takiego?!"

25 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Urszula Dudziak odpowiada na pytanie fana dotyczące emerytury. Jej odpowiedź nie pozostawia żadnych wątpliwości - entuzjaści działalności i muzyki wokalistki nie muszą martwić się o to, że nagle zniknie z polskiego show-biznesu. Jurorka “The Voice of Poland” w żartach stwierdza, że słowo “emerytura” jest jej obce. Przy okazji wyjawia również swój własny sekret na zachowanie urody i radości życia.

  • Urszula Dudziak chętnie udziela się w sieci
  • Ostatnio odpowiadała na pytania zadane przez internautów
  • Fani dowiedzieli się, jakie jest nastawienie wokalistki do przejścia na emeryturę
  • Przy okazji Urszula Dudziak wyjawiła swój własny przepis na zachowanie urody i radości życia

22 października 2021 roku Urszula Dudziak będzie obchodziła 78 urodziny. Jeśli ktokolwiek myśli, że to powstrzyma wokalistkę przed dalszym rozwojem, to tkwi w błędzie. Jurorka "The Voice Senior" nie zamierza zwalniać zawodowego tempa, co w ostatnim czasie potwierdziła jej odpowiedź na pytanie fana.

Urszula Dudziak o przejściu na emeryturę. Fani wokalistki mogą być spokojni o jej dalszą aktywność zawodową

Urszula Dudziak to osoba, która wiedzie aktywne życie zawodowe. Wokalistka zaskarbiła sobie przychylność wielu Polaków między innymi dzięki ocenie występów w programach rozrywkowych TVP. 77-latka spełnia się również jako kompozytorka jazzowa.

Ponieważ Urszula Dudziak chętnie pozostaje z fanami w kontakcie, prowadzi jednocześnie profile w mediach społecznościowych (także na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie) oraz konto w serwisie YouTube. Na potrzeby nowego filmiku jurorka “The Voice of Polad” i “The Voice Senior” zgodziła się odpowiedzieć na parę zadanych przez internautów pytań. Właśnie tych programów dotyczyły niektóre z zagadnień, jakie ciekawi internauci poruszyli na łamach najnowszego Q&A Urszuli Dudziak.

Fani chcieli dowiedzieć się, czy ich ulubiona jurorka weźmie udział w kolejnych edycjach “The Voice of Poland” i “The Voice Senior”. Niestety w tej kwestii Urszula Dudziak musiała pozostawić ich w niepewności - jak przekazywała, sama nie wie, czy przyjdzie jej ponownie zasiąść na jurorskim fotelu. Doskonale wiedziała jednak, co powiedzieć, gdy odczytała pytanie o jej ewentualne przejście na emeryturę.

Nie żyje Alicja Helman, nestorka polskiego filmoznawstwa. Zmarła po długiej chorobieNie żyje Alicja Helman, nestorka polskiego filmoznawstwa. Zmarła po długiej chorobieCzytaj dalej

- Na co?! Na emeryturę?! A co to takiego?!- zapytała żartobliwie Urszula Dudziak.

We właściwej odpowiedzi na zadane pytanie wokalistka wyjawiła, że obecnie przeżywa w swoim życiu naprawdę cudowny okres. Zapewne właśnie dlatego nie zamierza rezygnować z aktywności zawodowej, na co pozwala jej również dobra forma.

- Mnie to w ogóle nie dotyczy. Mam przecież 77 lat i dopiero się rozkręcam. Jest to najpiękniejszy okres w moim życiu. Jestem w takiej formie i wszystko mi wolno. Emerytura mnie nie dotyczy. Absolutnie!- przekonuje Urszula Dudziak.

Sekret Urszuli Dudziak to uśmiech

Pytanie dotyczące dziedziny urody zadała z kolei jedna z internautek. Chciała wiedzieć, w jaki sposób Urszuli Dudziak udaje się zachować promienny wygląd. I tutaj wokalistka udzieliła jasnej odpowiedzi - wszystko dzięki pogodnemu nastawieniu.

Urszula Dudziak zapewnia, że jej osobisty sekret tkwi między innymi w pozytywnym usposobieniu. Jak mówi wokalistka, choć w jej życiu osobistym nie brakuje trudności, śmiech i uśmiech towarzyszą jej przez większość dnia. Przy okazji zaznacza, że jej zdaniem to te rzeczy, na których skupiamy swą uwagę, rosną.

- Jak się skupiasz na przeżyciach radosnych (...) to tak się życie twoje toczy - mówi Urszula Dudziak.

UD 1

Źródło: instagram.com/@urszuladudziak.official

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, YouTube

Następny artykuł