Vera Wang Żródło: instagram.com/@verawang

71-letnia Vera Wang pokazała zdjęcia z siłowni. Jej wysportowana sylwetka robi wrażenie

28 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Dla Very Wang czas najwyraźniej zupełnie się zatrzymał. 71-letnia projektantka mody prowadzi aktywne życie w social mediach i jeszcze aktywniejsze w realu. Ostatnio na Instagramie Very Wang pojawił się fotograficzny dowód jej ciężkich treningów na siłowni. Trzeba przyznać, że celebrytka może pochwalić się figurą, o jakiej marzy niejedna osoba.

  • 71-letnia Vera Wang zadziwia internautów swoim wyglądem
  • Ostatnio pokazała obserwatorom na Instagramie jak spędza czas na siłowni
  • Wyznała, że częścią jej sekretu jest odpowiedni wypoczynek i praca

Choć Vera Wang pochodzi z Chin, w ostatnim czasie mieszka w Nowym Jorku. Celebrytka może pochwalić się wieloma nagrodami przyznawanymi w branży modowej; do podbicia internetu wystarczyły jednak jedynie własne zdjęcia. Na instagramowim profilu Very Wang, z którego pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie, nie brakuje pochlebnych komentarzy dotyczących między innymi sylwetki jego właścicielki.

Vera Wang pokazuje, jak spędza czas na siłowni

Aktywność Very Wang w social mediach rozsławiła ją na cały świat. Wszystko za sprawą zdjęć, na których wyraźnie widać nienaganną, smukłą sylwetkę projektantki mody. Niewiele mniejsze zainteresowanie wzbudza w jej kontekście wiek - Vera Wang w tym roku będzie obchodziła 72 urodziny.

Na podstawie widocznych na jej instagramowym profilu fotografii wprost nie idzie zgadnąć wspomnianej liczby. Niektórzy internauci ryzykują nawet stwierdzenie, że Vera Wang po prostu się nie starzeje, co naturalnie nie jest jednak prawdą.

W zachowaniu znakomitej formy z pewnością pomaga w jej przypadku aktywność fizyczna. Ostatnia publikacja Very Wang na instagramie dotyka właśnie tego tematu. Na profilu celebrytki pojawiły się zdjęcia z jej treningu na prywatnej siłowni.

Antek Królikowski wspomina ojca w pierwszą rocznicę śmierci. Zamieścił poruszający wpisAntek Królikowski wspomina ojca w pierwszą rocznicę śmierci. Zamieścił poruszający wpisCzytaj dalej

Vera Wang jest posiadaczką osobistego zakątka do ćwiczeń. Uwiła sobie treningowe gniazdko w zaciszu własnej willi. To właśnie tam dała się sfotografować, podczas wylewania siódmych potów wśród ciężkiego żelastwa. By nie wzbudzać wątpliwości obserwatorów, że projektantka jedynie pozuje przy maszynach, do zdjęć dołączyła również krótki filmik.

Do tego Vera Wang ma trenować pod czujnym okiem osobistego trenera. Miała jednak przyznać, że na ogół nie przepada za wysiłkiem fizycznym. Jak widać, niechęć do aktywności nie przeszkadza jej jednak w dbaniu o własne zdrowie, a przy tym - wygląd.

Sekret Very Wang. Projektantka podała prostą receptę

Wielu internautów pragnie poznać sekret Very Wang na “zatrzymanie upływu czasu”. Nic więc dziwnego, że takie pytania regularnie pojawiają się w mediach społecznościowych projektantki. Jakiś czas temu zadała je użytkowniczka Twittera.

- Chciałabym, aby mój brzuch był podobny do twojego. Jak wygląda twoja codzienna rutyna? - zapytała internautka, cytowana przez “Insider”.

Okazuje się, że sekret Very Wang jest zaskakująco prosty. Celebrytka wskazała, że na zachowanie formy pozwala jej pracowitość, odpowiednia ilość snu oraz unikanie nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne. Wszystko to okrasza domieszką alkoholowego napoju.

- Praca, sen, koktajl z wódką, niewiele słońca - napisała projektantka.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Kobieta, o2.pl

Następny artykuł