Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Vito Bambino ponownie został ojcem! Nie trzymał w tajemnicy, kto dołączył do rodziny. Imię? Bardzo oryginalne
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.02.2024 17:53

Vito Bambino ponownie został ojcem! Nie trzymał w tajemnicy, kto dołączył do rodziny. Imię? Bardzo oryginalne

Vito Bambino
Vito Bambino ma drugie dziecko, co za imię, fot. East News, Instagram

Vito Bambino, popularny i nagradzany piosenkarz, ponownie został ojcem! Autor muzycznych hitów nie tylko pokazał zdjęcia z porodówki, ale też ujawnił imię i płeć pociechy. Maleństwo otrzymało nie jedno, a trzy bardzo oryginalne imiona.

Kim jest Vito Bambino? Żona, dzieci, rodzina

Vito Bambino naprawdę nazywa się Mateusz Wojciech Dopieralski. Urodził się w 1988 roku w Katowicach, ale wychowywał się w Niemczech. Dziś ma podwójne, polsko-niemieckie, obywatelstwo i robi karierę w obu krajach jako aktor i piosenkarz. Jest wokalistą zespołu Bitamina. W zeszłym roku wraz z Mrozu zdobył Fryderyka w kategorii Utwór roku „Za daleko”.

Żona Vito Bambino to Agata Di Prima-Dopieralski. Oryginalny pierwszy człon imienia zawdzięcza rodzicom: jest pół Niemką, pół Sycylijką. Pochodzi z miejscowości Giessen w Niemczech. Poznała Mateusza przez siostrę, na imprezie. Długo byli przyjaciółmi. Po rozstaniu z poprzednim partnerem dała szansę tej relacji – od tego czasu są szczęśliwi.

Ślub Agaty i Vito Bambino odbył się w Kolonii w 2017. Rok później zorganizowali w Polsce ślub kościelny i wesele. Zakochani doczekali się już jednego syna. Chłopiec otrzymał imię Amar. A jak nazywa się nowo narodzona pociecha? Szczegóły poniżej.

Vito Bambino skrytykowany za wygląd na koncercie dla Ukrainy. "Brak szacunku" Anita Lipnicka pokazała córkę w 18. urodziny, a internet oszalał! Poszła w ślady matki

Vito Bambino znowu został ojcem

Obecnie Mateusz Dopieralski i Agata mieszkają na Saskiej Kępie w Warszawie. Przeprowadzili się tam w maju 2022 roku, ze względu na rozwijającą się prężnie w Polsce karierę Vito Bambino. To Agata zaproponowała, by przeprowadzili się do naszego kraju.

Synek Vito, Amar, chodzi do przedszkola, które znajduje się bardzo blisko ich domu. Podobno coraz lepiej mówi po polsku, choć z mamą rozmawia w języku niemieckim. Imię otrzymał na cześć przyjaciela jego taty. Dwa kolejne imiona: Franciszek i Adam, także wybrano ze względu na bliskich wokalisty. Teraz dumna Agata pokazała zdjęcia z porodówki. Widzimy na nim urocze maleństwo oraz szczęśliwych rodziców. Zdjęcia i szczegóły poniżej.

Jak ma na imię drugie dziecko Vito Bambino?

Drugie dziecko Vito Bambino okazało się dziewczynką. Możemy zobaczyć ją na zdjęciach, jakie pokazała mama. Agata pokazała fotografie, na których tuli maleństwo owinięte w kocyk. Na jednym kadrze witać też Vito, który z czułością gładzi żonę po policzku i wpatruje się w nią w zachwycie.

Córka Vito Bambino i Agaty otrzymała trzy imiona: Hava Luna Zelda. Dumny ojciec podzielił się na Instagramie refleksjami po narodzinach dziewczynki.

Dobra, już można mówić o tym. Wszystkie matki, które rodzą dzieci... Niepojęte to dla mnie jest, kto to wymyślił, żeby tak to wyglądało? Żebyście musiały przechodzić przez... szacun, szacun! Trochę śmieszne, że my tu sobie śpiewamy „mam super moce, nieprzespane noce”. Jeśli ktoś ma super moce, to te matki. Nasze, wasze, moje, twoje. No moja Aga nie do zaj***nia. Mam córę! – mówił podekscytowany muzyk.

A jak wam podobają się takie oryginalne imiona dla dziewczynki?

Vito Bambino, narodziny córki, jak ma na imię?
Vito Bambino i jego ukochana mają córkę, fot. instagram.com/agusch__
Vito Bambino, narodziny córki, jak ma na imię?
Vito Bambino i jego ukochana mają córkę, fot. instagram.com/bitamina.vito.bambino
Vito Bambino, narodziny córki, jak ma na imię?
Vito Bambino i jego ukochana mają córkę, fot. KAPiF
Vito Bambino, narodziny córki, jak ma na imię?
Vito Bambino i jego ukochana mają córkę, fot. KAPiF
Vito Bambino, narodziny córki, jak ma na imię?
Vito Bambino, Bestsellery Empiku 2021, fot. Pawel Wodzynski/East News