Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Vito Bambino

Vito Bambino

Vito Bambino

Fryderyki/Vito Bambino
24.03.2024 13:13 Zmieszał branżę z błotem, a z Fryderyków zrobił stojak na papier toaletowy. Największemu przegranemu gali puściły nerwy

Nie milkną echa jubileuszowej gali rozdania Fryderyków - najważniejszych nagród w branży muzycznej. Laureaci zostali wyłonieni, jednak nie każdy jest zadowolony z wyników. Do tego grona zalicza się jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, który właśnie opublikował w sieci emocjonalny wpis. Padły mocne słowa.

Vito Bambino
17.03.2024 10:25 Córka Vito Bambino miała otrzymać bardzo oryginalne imię. Urząd kategorycznie odmówił. Muzyk ma żal

Vito Bambino, współautor hitu “Ale jazz!”, niedawno pochwalił się informacją, że ponownie został ojcem. Pojawiły się jednak problemy odnośnie imienia jego córeczki. Urzędnicy nie zgodzili się na nietypowy pomysł rodziców. Szczegóły.

Vito Bambino
24.02.2024 17:53 Vito Bambino ponownie został ojcem! Nie trzymał w tajemnicy, kto dołączył do rodziny. Imię? Bardzo oryginalne

Vito Bambino, popularny i nagradzany piosenkarz, ponownie został ojcem! Autor muzycznych hitów nie tylko pokazał zdjęcia z porodówki, ale też ujawnił imię i płeć pociechy. Maleństwo otrzymało nie jedno, a trzy bardzo oryginalne imiona.

Razem z Ukrainą EA
21.03.2022 01:00 Vito Bambino skrytykowany za wygląd na koncercie dla Ukrainy. "Brak szacunku"

W niedzielę 20 marca odbył się koncert charytatywny "Razem z Ukrainą". Na scenie pojawił się m.in. Vito Bambino. Oczy publiczności skierowały się na artystę, jednak nie tylko za sprawą jego talentu. Publiczność mocno skrytykowała ubiór piosenkarza. Vito Bambino, a właściwie Mateusz Dopieralski posiada już znaczne doświadczenie sceniczne oraz filmowe. Polsko-niemiecki aktor i wokalista ma na koncie kilka ról filmowych u zachodnich sąsiadów, zaś na naszym podwórku wystąpił u boku takich sław, jak Dawid Podsiadło, Quebonafide, Sanah czy Artur Rojek. Wraz z dwójką ostatnich artystów nagrał aranżację piosenki Skaldów "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał", która pojawiła się w reklamie Tymbarku w ubiegłym roku.