Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Vito Bambino skrytykowany za wygląd na koncercie dla Ukrainy. "Brak szacunku"
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 21.03.2022 01:00

Vito Bambino skrytykowany za wygląd na koncercie dla Ukrainy. "Brak szacunku"

Razem z Ukrainą EA
Piotr Molecki/East News

W niedzielę 20 marca odbył się koncert charytatywny "Razem z Ukrainą". Na scenie pojawił się m.in. Vito Bambino. Oczy publiczności skierowały się na artystę, jednak nie tylko za sprawą jego talentu. Publiczność mocno skrytykowała ubiór piosenkarza.

Vito Bambino, a właściwie Mateusz Dopieralski posiada już znaczne doświadczenie sceniczne oraz filmowe. Polsko-niemiecki aktor i wokalista ma na koncie kilka ról filmowych u zachodnich sąsiadów, zaś na naszym podwórku wystąpił u boku takich sław, jak Dawid Podsiadło, Quebonafide, Sanah czy Artur Rojek. Wraz z dwójką ostatnich artystów nagrał aranżację piosenki Skaldów "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał", która pojawiła się w reklamie Tymbarku w ubiegłym roku.

Vito Bambino i Stanisław Sojka "Razem z Ukrainą"

Tym razem artysta miał okazję wystąpić u boku Stanisława Sojki, słynnego wokalisty Jazzowego, kompozytora i multiinstrumentalisty podczas koncertu charytatywnego "Razem z Ukrainą" zorganizowanego przez telewizję TVN.

Obaj muzycy stworzyli niezwykle zgrany duet, jeśli chodzi o głosy. Mniej oczywisty wydał się publiczności wybór, jakiego dokonał 34-letni Mateusz, jeśli chodzi o stylizację. Wokalista grupy Bitamina wyszedł na scenę w workowatych spodniach i rozciągniętej, za dużej beżowej bluzie, spod której wystawała biała koszulka. Luźnego looku dopełniały doskonale widoczne, białe skarpetki i sportowe buty.

Trzeba przyznać, że strój zaprzeczał ogólnej definicji "elegancji" i dość mocno kontrastował z klasycznym garniturem Stanisława Sojki. Tego faktu nie omieszkali wytknąć widzowie. Na Vito Bambino spadła fala krytyki.

Widzowie oburzeni po występie Vito Bambino

Zapowiedź wydarzenia pojawiła się na Instagramie gwiazdora już 4 marca. Od wczoraj pod spodem pojawiają się komentarze. Internauci dziękują za wczorajsze widowisko i chwalą inicjatywę oraz sam występ. Jednak pomiędzy słowami uznania pojawiają się także liczne słowa krytyki wobec scenicznego wyglądu Vito Bambino.

Co to było "ubranie czy przebranie"?! To "odzienie" było żenujące! Kompletny brak szacunku i wyczucia powagi wczorajszego koncertu! Wstyd!

Nie wiesz co to koszula i marynarka? Jak ty się ubrałeś! Brak szacunku! Tak to możesz po podwórku latać! Fleja!

Co to za strój na koncercie! Strój wyraża szacunek dla innych. Niech się Pan zastanowi nad tym. Taki podniosły koncert wymaga właściwego wyglądu"

Komentarze pod wpisem Vito Bambino Instagram
Komentarze pod wpisem Vito Bambino instagram.com/bitamina.vito.bambino

Niektórzy fani postanowili stanąć w obronie gwiazdora. Jak zauważyli, w całym przedsięwzięciu nie chodziło o to, aby się ładnie ubrać i pokazać na scenie.

– Każdy artysta ma swój styl i na scenie powinien wyrażać siebie, a nie dostosowywać się do osoby, z którą występuje, wtedy straciłby część siebie. – Szacunek to należy się ludziom, ale nie przez ciuchy. Ciuch jest tylko ciuchem. Ludzie uciekli z domu jak stali, czy myślisz, że najważniejsze jest dla nich, jak ktoś się ubrał, czy jak pokazał swoje wsparcie? Można być ubranym w najlepsze ciuchy, a nie szanować nikogo.

Warto także dodać, że nie był to pierwszy występ Vito Bambino ze Stanisławem Sojką. Artyści wystąpili już wspólnie, wykonując piosenkę "Tolerancja" podczas "Bestsellerów Empiku". Co ciekawe, wówczas pokazali się w niemal identycznej stylizacji.

A wy co sądzicie o ubiorze Vito Bambino podczas niedzielnego koncertu?

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. "Razem z Ukrainą": wyszła wczoraj na scenę, do dziś nikt nie może uwierzyć. Kim jest Daria Psekho?

  3. Katarzyna Figura spędzi własne urodziny w żałobie. Właśnie straciła bliską osobę

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Fakt

Tagi: Vito Bambino