Kasia Cichopek na wakacjach Żródło: Instagram.com/katarzynacichopek

Wakacje Kasi Cichopek wzbudziły sporo kontrowersji

3 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Kasia Cichopek wypoczywa na słonecznej Dominikanie, skąd publikuje rodzinne fotografie. Jedna z nich spotkała się z wyjątkową krytyką internautów. Wzburzeni komentujący zarzucili aktorce egoizm i przypomnieli o trwającej epidemii koronawirusa. Słusznie?

  • Kasia Cichopek dołączyła do gwiazd, które w czasie pandemii zdecydowały się na zagraniczne wakacje
  • Gwiazda „M jak miłość” wypoczywa wraz z mężem i dziećmi na Dominikanie
  • Choć pod jej zdjęciami na Instagramie przeważają pozytywne komentarze, niektórzy fani nie mają dla niej litości

Kasia Cichopek jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda serialu „M jak miłość” publikuje w nich zdjęcia z planu, promuje swoją markę biżuterii, a także odsłania kulisy życia prywatnego. W najnowszym wpisie aktorka pochwaliła się egzotycznymi wakacjami z najbliższymi.

Kasia Cichopek wypoczywa na Dominikanie

Wakacyjne wyjazdy celebrytów budzą w ostatnim czasie wiele kontrowersji. Przypomnijmy, że najwięcej polskich gwiazd zimą tego roku zdecydowało się na Meksyk. Krajobrazy Ameryki Północnej podziwiały między innymi Doda, Natalia Siwiec i Małgorzata Rozenek. Równie popularny stał się Zanzibar.

Kasia Cichopek postanowiła nie kopiować koleżanek ze świata show-biznesu i za cel swojej podróży obrała Dominikanę. Trzeba przyznać, że publikowane przez nią kadry robią ogromne wrażenie. Mimo to wielu internautów nie podziela jej zachwytu. Jedno ze zdjęć aktorki pociągnęło za sobą szczególną lawinę hejtu.

- Moja rajska wiosna. Mój czas dla siebie i mojej rodziny z witaminą D – napisała Cichopek na Instagramie, publikując przy okazji zdjęcie w bikini.

Zakochany Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie żony i zdobył się na szczere wyznanie. Fani nie byli zachwyceniZakochany Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie żony i zdobył się na szczere wyznanie. Fani nie byli zachwyceniCzytaj dalej

Rozzłoszczeni internauci od razu postanowili przypomnieć gwieździe „M jak miłość” o sytuacji epidemiologicznej, która od ponad roku utrudnia życie nie tylko Polakom, ale także ludziom na całym świecie. Wielu z nich stwierdziło, że w związku z tym zamieszczanie kolejnych zdjęć ze słonecznych wakacji jest czystym egoizmem.


- (…) To nie jest zazdrość, sama dużo podróżowałam, uważam jednak że to bardzo przykre dla większości osób które są „uwięzione” w kraju. Ja po prostu bym się powstrzymała przed publikacją. (…) – napisała jedna z internautek.

- Celebryci jeżdżą na wakacje, ale normalnym ludziom, którzy oglądają tv każą zostać w domu. A nawet sami tak mówią. Ciekawe ciekawe – dodał kolejny.

Wakacje z zachowaniem reżimu sanitarnego

Zaniepokojonych fanów powinny uspokoić jednak zdjęcia i nagrania, które w ciągu ubiegłej doby trafiły na InstaStory Kasi Cichopek. W jednym z filmów gwiazda zapewnia, że na Dominikanie wszyscy pamiętają o zakładaniu maseczek oraz o przestrzeganiu dodatkowych obostrzeń sanitarnych.

Aktorka w kilku słowach odniosła się też do hejtu, który wylał się na nią na Instagramie. Zaznaczyła, że jej rodzina nie jest „ponad prawem”, lecz funkcjonuje tak jak wszyscy inni Polacy. Granice nie są bowiem otwarte wyłącznie dla celebrytów.

Kasia CichopekŹródło: Instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł