Swiatgwiazd.pl
Kasia Cichopek na wakacjach

Instagram.com/katarzynacichopek

Wakacje Kasi Cichopek wzbudziły sporo kontrowersji

3 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Kasia Cichopek wypoczywa na słonecznej Dominikanie, skąd publikuje rodzinne fotografie. Jedna z nich spotkała się z wyjątkową krytyką internautów. Wzburzeni komentujący zarzucili aktorce egoizm i przypomnieli o trwającej epidemii koronawirusa. Słus

  • Kasia Cichopek dołączyła do gwiazd, które w czasie pandemii zdecydowały się na zagraniczne wakacje

  • Gwiazda „M jak miłość” wypoczywa wraz z mężem i dziećmi na Dominikanie

  • Choć pod jej zdjęciami na Instagramie przeważają pozytywne komentarze, niektórzy fani nie mają dla niej litości

Kasia Cichopek jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda serialu „M jak miłość” publikuje w nich zdjęcia z planu, promuje swoją markę biżuterii, a także odsłania kulisy życia prywatnego. W najnowszym wpisie aktorka pochwaliła się egzotycznymi wakacjami z najbliższymi.

Kasia Cichopek wypoczywa na Dominikanie

Wakacyjne wyjazdy celebrytów budzą w ostatnim czasie wiele kontrowersji. Przypomnijmy, że najwięcej polskich gwiazd zimą tego roku zdecydowało się na Meksyk. Krajobrazy Ameryki Północnej podziwiały między innymi Doda, Natalia Siwiec i Małgorzata Rozenek. Równie popularny stał się Zanzibar.

Kasia Cichopek postanowiła nie kopiować koleżanek ze świata show-biznesu i za cel swojej podróży obrała Dominikanę. Trzeba przyznać, że publikowane przez nią kadry robią ogromne wrażenie. Mimo to wielu internautów nie podziela jej zachwytu. Jedno ze zdjęć aktorki pociągnęło za sobą szczególną lawinę hejtu.

- Moja rajska wiosna. Mój czas dla siebie i mojej rodziny z witaminą D – napisała Cichopek na Instagramie, publikując przy okazji zdjęcie w bikini.

Rozzłoszczeni internauci od razu postanowili przypomnieć gwieździe „M jak miłość” o sytuacji epidemiologicznej, która od ponad roku utrudnia życie nie tylko Polakom, ale także ludziom na całym świecie. Wielu z nich stwierdziło, że w związku z tym zamieszczanie kolejnych zdjęć ze słonecznych wakacji jest czystym egoizmem.

- (…) To nie jest zazdrość, sama dużo podróżowałam, uważam jednak że to bardzo przykre dla większości osób które są „uwięzione” w kraju. Ja po prostu bym się powstrzymała przed publikacją. (…) – napisała jedna z internautek.

- Celebryci jeżdżą na wakacje, ale normalnym ludziom, którzy oglądają tv każą zostać w domu. A nawet sami tak mówią. Ciekawe ciekawe – dodał kolejny.

Wakacje z zachowaniem reżimu sanitarnego

Zaniepokojonych fanów powinny uspokoić jednak zdjęcia i nagrania, które w ciągu ubiegłej doby trafiły na InstaStory Kasi Cichopek. W jednym z filmów gwiazda zapewnia, że na Dominikanie wszyscy pamiętają o zakładaniu maseczek oraz o przestrzeganiu dodatkowych obostrzeń sanitarnych.

Aktorka w kilku słowach odniosła się też do hejtu, który wylał się na nią na Instagramie. Zaznaczyła, że jej rodzina nie jest „ponad prawem”, lecz funkcjonuje tak jak wszyscy inni Polacy. Granice nie są bowiem otwarte wyłącznie dla celebrytów.

Źródło: Instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Henryk Gołębiewski wiele stracił przez alkohol. Zarzeka się, że nie pije od 2 lat

  • Artur Barciś przyjął szczepionkę na COVID-19. Relacja aktora zaskakuje

  • Nie żyje Jarosław Szczepaniak. Aktor grał w największych hitach TVP

Źródło: Instagram

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >