Nie żyje Jarosław Szczepaniak Żródło: facebook.com/Jarosław Szczepaniak

Nie żyje Jarosław Szczepaniak

2 Kwiecień 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Późnym wieczorem w czwartek do mediów dotarła przygnębiająca wiadomość - nie żyje Jarosław Szczepanik, ceniony aktor znany m.in. z takich seriali jak: "Barwy szczęścia" czy "Na dobre i na złe". Bliscy potwierdzili jego śmierć i przekazali szczegółowe informacje w sprawie pochówku.

  • Nie żyje Jarosław Szczepaniak
  • O śmierci aktora bliscy poinformowali dopiero po kilku dniach
  • Ceniony aktor na zawsze zostanie w naszej pamięci
  • Opublikowano nekrolog ze szczegółowymi informacjami ws. pogrzebu

O tym, że Jarosław Szczepaniak nie żyje, opinia publiczna dowiedziała się dopiero późnym wieczorem minionego czwartku. Jak jednak przekazali jego najbliżsi, zgon nastąpił kilka dni wcześniej.

Świat aktorów w żałobie, nie żyje Jarosław Szczepaniak

W miniony czwartek z przykrością przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci Jarosława Szczepanika. Uwielbiany aktor, znany przede wszystkim z produkcji TVP, odszedł od nas 27 marca, jednak dopiero teraz jego najbliżsi poinformowali o tym za pośrednictwem Facebooka.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 27 marca 2021 roku odszedł od nas nasz Tata Jarek Szczepaniak. Pomyślcie o Nim ciepło - czytamy w opublikowanym nekrologu.

Gwiazdor zmarł w wieku zaledwie 66 lat, a bezpośrednia przyczyna zgonu pozostaje jak dotąd tajemnicą. Przyjaciele i oddani fani ciepło, ale i z ogromnym żalem, wspominają Szczepanika na łamach mediów społecznościowych.

Urodził się martwy, a chwilę później doświadczył prawdziwego cudu. Szczery wywiad z Pawłem BurczykiemUrodził się martwy, a chwilę później doświadczył prawdziwego cudu. Szczery wywiad z Pawłem BurczykiemCzytaj dalej

Szczepaniak znany był z licznych ról serialowych oraz filmowych. Jego kariera aktorska rozkwitła w 1997 roku, gdy zagościł na planie "Klanu". W późniejszych latach widzowie mogli oglądać go m.in. w: "Barwach szczęścia", "Na dobre i na złe", "Ojcu Mateuszu" czy "Czasie honoru".

Na kiedy zaplanowano pogrzeb?

W opublikowanym przez dzieci aktora nekrologu pojawiły się również dokładne informacje na temat pochówku. Jak możemy się zatem dowiedzieć, ostatnia droga Jarosława Szczepaniaka została zaplanowana na 7 kwietnia o godzinie 10:00. Trumna z ciałem aktora zostanie złożona do grobu na cmentarzu parafialnym w Długosiodle.

Spocznie w Długosiodle, koło swojej ukochanej Mamy. Pożegnamy go w dniu 7 kwietnia 2021 roku o godzinie 10:00 na cmentarzu parafialnym. Z osobami, które chcą uczestniczyć w pochówku, spotykamy się o godzinie 9:45 przed główną bramą cmentarza parafialnego w Długosiodle koło Wyszkowa. Nabożeństwo za Jarka odbędzie się w późniejszym terminie, w kaplicy Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Warszawie przy ul. Hożej 53 - czytamy.

W komentarzach fani licznie żegnają swojego ulubieńca.

Żegnaj Jarku, będę Cię zawsze mile wspominała. Widzieliśmy się raz na planie reklamy banku Millenium, było wesoło, dusza towarzystwa Spoczywaj w pokoju - pisze jedna z użytkowniczek.

Jarku, jeszcze nie teraz.. nie zdążyliśmy się ponownie zobaczyć, porozmawiać, pośmiać. To niemożliwe - dodaje kolejna.

Super człowiek, trzymający się swoich ideałów. Kochający życie i wspierający dla otaczających go ludzi. Będzie go brakować - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło" Super Express, Fakt, Facebook

Następny artykuł