Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wakacyjna Trasa Dwójki. Maja Hyży w wielkim stylu wróciła na scenę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 07.08.2022 22:09

Wakacyjna Trasa Dwójki. Maja Hyży w wielkim stylu wróciła na scenę

Wakacyjna Trasa Dwójki EA
Pawel Wodzynski/East News

Trwa Wakacyjna Trasa Dwójki. Dziś odbyły się kolejne koncerty. Polacy bawili się w Stężycy, przy piosenkach takich gwiazd, jak Oceana, Marcin Miller i zespół Boys, Czerwone Gitary, Kombi, Top Girls, Łobuzy, Ottawan, Exaited i Maciej Smoliński. Największe wrażenie zrobiła jednak Maja Hyży.

Maja Hyży zaledwie miesiąc temu urodziła swoje czwarte dziecko. Dziś wystąpiła razem z warszawskim duetem Dj'ów Mike & Laurent – Michałem Harasimiukiem i Leonem Myszkowskim, prywatnie synem Justyny Steczkowskiej. Jej energia oraz wygląd robiły ogromne wrażenie.

Maja Hyży i Wakacyjna Trasa Dwójki

Gwiazda wystąpiła na scenie w zjawiskowej, srebrnej cekinowej kreacji. Sukienka podkreślała jej figurę, której nie można nic zarzucić. Trudno uwierzyć, że Maja zaledwie przed miesiącem urodziła kolejną pociechę. Jej córka Zosia urodziła się bowiem 7 lipca. Gwiazda rodziła w luksusowym szpitalu, a jej pokój przypominał raczej apartament.

Hyży zdała szeroką relację z narodzin swojej córeczki w mediach społecznościowych. Dzięki temu można było dowiedzieć się, że znajdowało się tam specjalne pomieszczenie dla osoby towarzyszącej. Sam pokój świeżo upieczonej mamy wyposażony był w klimatyzację, telewizor, osobną łazienkę oraz kuchnię z mikrofalówką.

Polecam każdej mamie, żeby zainwestować w taki komfort, bo takie sytuacje nie dzieją się na co dzień, a nawet dzieją się raz w życiu, więc warto zadbać o siebiewyznała wtedy Maja na Instagramie.

Nic zatem dziwnego, że otoczona tak troskliwą opieką i dochodząca do siebie po porodzie w tak sprzyjających i wygodnych warunkach gwiazda mogła już po kilku tygodniach dać z siebie wszystko na scenie. Widać, że jest pełna sił, witalności i dobrego nastroju. Udało jej się porwać na nogi całą publiczność, zebraną w Stężycy.

Zobacz zdjęcia:

Wakacyjna Trasa Dwójki
Maja Hyży i "Wakacyjna Trasa Dwójki", TVP
Wakacyjna Trasa Dwójki
Maja Hyży i "Wakacyjna Trasa Dwójki", TVP
Maja Hyży EA
Maja Hyży na miesiąc przed narodzinami córeczki Zosi, fot. Pawel Wodzynski/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Sylwia Bomba straciła cierpliwość. Przekazała informacje ws. pogrzebu byłego partnera, „ostatni raz”

  2. Nie żyje gwiazda słynnego serialu: "jej życie było zbyt krótkie". Rodzina i fani pogrążeni w żałobie

  3. Smutne informacje o uwielbianej gwieździe. Ciężko uwierzyć w doniesienia, „jej codzienność to strzępy” Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].