Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wiosenna ramówka Polsatu. Znamy listę seriali i programów
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 03.02.2023 09:09

Wiosenna ramówka Polsatu. Znamy listę seriali i programów

Edward Miszczak
fot. Pawel Wodzynski/East News

Nowe porządki Edwarda Miszczaka odbijają się echem w mediach. Teraz na światło dzienne wychodzą kolejne informacje, 14 edycja programu "Taniec z Gwiazdami" ma nie pojawić się wiosną w Polsacie. Czy szef stacji rezygnuje z jego emisji? Od 2021 roku popularny program taneczny Polsatu był emitowany w poniedziałek wieczorową porą o 20.00. Wiemy, jakie będą jego dalsze losy.

Nie zobaczymy "Tańca z gwiazdami" na wiosnę w Polsacie

"Taniec z gwiazdami" jest jednym z najpopularniejszych programów stacji, który gromadzi tysiące widzów przed telewizorami. Taneczne show nie pojawi się jednak wiosną na antenie Polsatu. 14. edycja programu zostanie wyemitowana najwcześniej jesienią. Dokładny termin emisji jest na razie nieznany.

Przypominamy, że Edward Miszczak pełni funkcję dyrektora programowego w telewizji Polsat od 16 stycznia tego roku. W tym czasie pojawiło się w stacji wiele zmian szczególnie dotyczących programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Czy kolejne zmiany odbędą się w programie "Taniec z gwiazdami"? Na to będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Jakie programy pojawią się na wiosnę w Polsacie?

Wiemy już, że Edward Miszczak postanowił usunąć ze stacji popularny program randkowy, mowa tutaj o "Love Island. Wyspa miłości". Od 3 marca na antenie stacji pojawi się program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w którym gwiazdy wcielają się w piosenkarki czy piosenkarzy i wykonują ich przeboje. Od 28 lutego pojawi się również program "Ninja Warrior Polska" w którym uczestnicy muszą przejść wyjątkowy trudny tor przeszkód.

Nie zabraknie również programu kulinarnego "Hell's Kitchem" w którym 13 pasjonatów gotowanie zamyka się w piekielnej kuchni pod okiem mistrza Mateusza Gesslera już 1 marca. Dzień później odbędzie się emisja programu "Nasz nowy dom" a 4 marca Ewa Wachowicz będzie dzielić się z widzami tajnikami w swojej kuchni w programi "Ewa gotuje".

Już 2 marca będą emitowane nowe odcinki emocjonującej przyjaźni kobiet w serialu "Przyjaciółki". A od 27 lutego odbędzie się emisja jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce "Pierwsza miłość" i serialu gatunku docu-crime "Gliniarze".

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Chciał nazwać dziecko imieniem kochanki, jego żona właśnie urodziła. W mediach aż huczy

  2. Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę. Kim jest kobieta?

  3. "Matki, żony i kochanki": Jak dziś wyglądają gwiazdy serialu?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].