Swiatgwiazd.pl
TVN

Piotr Molecki/East News

Wpadka TVN stała się hitem sieci. Dziennikarka pomyliła się na wizji

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Wpadka w jednym z popularnych programów Grupy TVN. Chodzi o magazyn śniadaniowy „Dzień Dobry TVN”, który gości na antenie stacji każdego poranka. Podczas przekazywania telewidzom informacji pogodowych reporterka pomyliła nazwy roślin. Nagranie, które uwieczniło wpadkę, szybko obiegło Internet.

  • Wpadka w programie „Dzień Dobry TVN”

  • Reporterka pomyliła nazwy roślin

  • Niefortunny wpis pojawił się ostatnio również na profilu „Pytania na śniadanie” w social mediach

„Dzień Dobry TVN” pojawia się na antenie TVN od 2005 roku. Obecnie program cieszy się dużą popularnością, podobnie jak jego prezenterzy. Wśród nich znajdziemy takie znane osobistości jak Dorota Wellman, Ewa Drzyzga czy Filip Chajzer. By program trafił do odbiorców, potrzeba jednak sztabu innych osób, które dokładają do projektu swoją ważną cegiełkę.

Wpadka w magazynie śniadaniowym TVN

Program TVN „Dzień Dobry TVN” gości na antenie stacji codziennie od godziny ósmej do jedenastej. Co warto dodać, magazyn śniadaniowy jest realizowany na żywo.

Właśnie z tego powodu na łamach „DD TVN” zdarzają się niekiedy wpadki. Ekipie czasami trudno dopiąć wszystko na ostatni guzik, a od czasu do czasu zdarzają się także całkowicie nieprzewidziane wydarzenia. Tym razem wpadka, jaką czujni widzowie TVN wyłapali niedawno na wizji, dotyczyła zwykłej pomyłki.

W każdym odcinku programu TVN nie może zabraknąć informacji na temat pogody. Ich przedstawienie jest zadaniem reporterów. Ci zwykle ruszają w teren, by przy okazji dostarczyć telewidzom ciekawych widoków.

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova przymierza suknię ślubną. Internauci: "biała?"

CZYTAJ DALEJ

Tak stało się i w przypadku jednego z ostatnich odcinków magazynu śniadaniowego TVN. Reporterka przekazująca informacje dotyczące pogody na najbliższy czas pojawiła się na złocistym polu rzepaku. Kobieta pomyliła jednak nazwę rośliny, nazywając ją bzem.

- Jak nie pokazać państwu takiego widoku, jak pięknie i obficie w tym momencie kwitnie bez? - pytała reporterka.

Co należy dodać, tego dnia w grupie TVN była jednak osoba, która rzeczywiście stała na tle kwitnącego bzu. Był to Bartek Jędrzejak - prawdopodobnie z tego powodu reporterka nieco niefortunnie włączyła właśnie tę roślinę do swojej zapowiedzi.

Tymczasem u konkurencji

Niedawno wpadkę zaliczyła również ekipa realizująca konkurencyjny magazyn śniadaniowy. Ta pojawiła się jednak w social mediach programu TVP „Pytanie na śniadanie”. Tego dnia prowadzący rozmawiali na temat spożywania posiłków w trakcie oglądania telewizji. Wspólnie zastanawiali się, czy jest to korzystne dla najmłodszych.

Publikacja promująca materiał w sieci została w tym przypadku niefortunnie zredagowana. W efekcie, jak żartowali w komentarzach internauci, wyszło na to, że prowadzący „Pytania na śniadanie” dumali nad kanibalizmem. Co warto dodać, wpis został szybko poprawiony (więcej >tutaj<).

- Jedzenie dziecka przy bajkach w telefonie czy tablecie - jesteście za czy przeciw? - pytano fanów programu w mediach społecznościowych.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >