Paweł Bodzianny Żródło: vod.tvp.pl/ kadr z programu "Dance Dance Dance"

Wpadka w programie "Dance Dance Dance". Uczestnikowi pękły spodnie

26 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Program "Dance Dance Dance" jest hitem TVP i zyskuje wciąż coraz większą oglądalność. W ostatnim czasie na planie tanecznego show pojawiło się kilka wpadek. Tak było i tym razem. Jednemu z uczestników pękły spodnie.

  • Podczas jednego z ostatnich odcinków programu Dance Dance Dance pojawiło się kilka kontrowersji.
  • W trakcie występu Marty Paszkin i Pawła Bodziannego doszło do niespodziewanego incydentu. Pawłowi pękły spodnie.
  • Agustin Egurrola nie pozostawił na uczestnikach suchej nitki.

Podczas jednego z ostatnich odcinków programu Dance Dance Dance pojawiło się kilka kontrowersji. W trakcie występu Marty Paszkin i Pawła Bodziannego doszło do niespodziewanego incydentu. Pawłowi pękły spodnie. Później cały występ dosadnie skrytykował Agustin Egurrola.

Dance Dance Dance: wpadka Pawła Bodziannego

Paweł Bodzinny i Marta Paszkin zyskali sławę dzięki udziałowi w programie Rolnik szuka żony. Okazało się, że ich ostatni występ nie przypadł do gustu Agustinowi. Gwiazdor jury zarzucił Pawłowi, że ten w trakcie tańca pozbawiony był emocji. Na koniec przyznał parze jedynie 5 punktów.

Ida Nowakowska była wyraźnie oburzona opinią Egurroli. Nie mogła zrozumieć, jak Agustin mógł tak nisko ocenić występ Pawła, biorąc pod uwagę fakt, że uczestnik zatańczył poprawnie, a w dodatku z niemałym utrudnieniem - rozdarły mu się spodnie. Taka wpadka mogłaby przecież zawstydzić niejedną osobę, mimo to mężczyzna dokończył swój występ w dobrym stylu.

W zamian za tak niską punktację od Agustina Ida przyznała parze maksymalną ilość punktów.

Oscary 2021: Daniel Kaluuya wygłosił mowę. Reakcja rodziny była bezcennaOscary 2021: Daniel Kaluuya wygłosił mowę. Reakcja rodziny była bezcennaCzytaj dalej

Sama, zwracając się do Egurroli przyznała, że zrobiła to złośliwie.

- [...] przysięgam, że to przez ciebie. Tak mnie zdenerwowałeś, że bym chciała dać tysiąc [...] - mówiła roztrzęsiona.

Nowa data emisji programu

Niestety po otrzymaniu tak znikomej liczby punktów, Paweł i Marta musieli pożegnać się z programem.

Przypomnijmy, że TVP zmieniła datę emisji programu Dance, Dance, Dance. Teraz odcinki emitowane są w sobotę wieczorem, a nie w piątek, jak dotychczas.

Nie da się ukryć, że obecny, 3 sezon tanecznego show budzi wiele kontrowersji, zwłaszcza ze względu na wyjątkowo surowe jury.

Czy Agustin posłucha sugestii Idy Nowakowskiej i zmieni nieco swój krytyczny stosunek do uczestników? Przekonamy się już wkrótce.

Zobacz zdjęcie: Paweł Bodzianny

Screen - kadr z programu Dance Dance Dance/ występ Pawła Bodziannego

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł