Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wszystkie wnuczki Zborowskich. Zosia właśnie urodziła czwartą
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.05.2024 19:25

Wszystkie wnuczki Zborowskich. Zosia właśnie urodziła czwartą

Zborowscy
fot. KAPiF; Instagram

Maria i Wiktor Zborowscy mają już pokaźną gromadkę wnucząt. A właściwie wnuczek, bo wszystkie to dziewczynki. Właśnie urodziła się czwarta. Jak wyglądają? Mamy zdjęcia.

Wiktor Zborowski i Maria Winiarska: córki, wnuczki, rodzina

Wiktor Zborowski i Maria Winiarska świętowali w kwietniu 2024 roku 48. rocznicę ślubu. W związku są jeszcze dłużej, bo od 55 lat. Cały czas tworzą szczęśliwe i zgodne małżeństwo. Doczekali się dwóch córek: aktorki Zofii oraz Hanny, która od kilkunastu lat podróżuje po świecie.

Zofia Zborowska w 2019 roku poślubiła siatkarza Andrzeja Wronę. 29 lipca 2021 roku urodziła im się pierwsza córka, Nadzieja. Właśnie zostali rodzicami kolejnej dziewczynki, zdjęcia i szczegóły radosnego rozwiązania znajdziecie poniżej. A co wiadomo o Hannie Zborowskiej-Neves? Ona także ma dwie córki, jednak jej życie osobiste było pełne zawirowań.

Zosia Zborowska pokazała wózek dla Pędzla. Tak nazywa drugą córkę Baby shower Zosi Zborowskiej. Sławne koleżanki urządziły jej imprezę tuż przed porodem

Córka Zborowskich urodziła, jak nazwała córkę?

O tym, że córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej spodziewa się kolejnego dziecka, fani dowiedzieli się pod koniec 2023 roku. Teraz już wiadomo, że druga córeczka Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony otrzymała imię Jaśmina. 

Wczoraj w imieniny Nadziejki i Zosi przyszła na świat nasza druga córeczka Jaśminka. Dzielna Mama z Córeczką mają się dobrze! Obydwie głównie śpią, jedzą i zmieniają pieluchy – ogłosili z dumą Zborowscy.

Tak wyglądają siostry Hanna i Zofia z mamą Marią Winiarską. A jak wyglądają córki Hanny Zborowskiej? Do tej pory mieszkały z mamą w Brazylii, szczegóły i zdjęcia poniżej.

Wszystkie wnuczki Zborowskich: zdjęcia

Hanna Zborowska wyjechała kilkanaście lat temu do Brazylii. Jeszcze na wymianie studenckiej w Hiszpanii poznała Daniela Nevesa, który pochodził właśnie z tego kraju. Po ślubie zamieszkali więc za oceanem. To właśnie w Brazylii urodziły się ich dwie córki: Nina i Mila. Jednak z czasem w małżeństwie zaczęło się psuć.

Hanna i Daniel Neves rozwiedli się w 2021 roku. Obecnie sprawują nad córkami opiekę naprzemienną. Sama Zborowska ostatnio coraz częściej pojawia się w mediach, dzięki programom "Pojedynek na podróże", “Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń” czy "Jestem z Polski". Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia całej szczęśliwej rodziny.

Zborowscy, wnuki, ile dzieci mają ich córki Zofia i Hanna, zdjęcia
Wiktor Zborowski z wnuczkami, córkami Hanny, fot. instagram.com/hannaneves
Zborowscy, wnuki, ile dzieci mają ich córki Zofia i Hanna, zdjęcia
Hanna Zborowska z córkami, fot. instagram.com/hannaneves