Swiatgwiazd.pl
Kadr z serialu TVN "Szadź" sezon 2 odc. 1; screen player.pl

Kadr z serialu "Szadź" sezon 2 odc. 1; screen player.pl

Zastanawiający szczegół za plecami aktora. Fani dopatrzyli się wulgarnego hasła w serialu "Szadź"

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Uwagę internautów przykuł szczegół, który dał się zauważyć w kolejnym sezonie serialu TVN. Chodzi o produkcję „Szadź” z Maciejem Stuhrem w roli głównej. W pierwszym odcinku drugiego sezonu na jednym z elementów scenografii pojawiły się zastanawiające, ręcznie narysowane gwiazdki. Niektórzy dopatrują się w nich wulgarnego hasła nawiązującego do pewnej partii politycznej.

  • Fani jednego z seriali TVN zwrócili uwagę na osobliwy szczegół

  • W pierwszym odcinku nowego sezonu „Szadzi” dało się zauważyć osiem gwiazdek

  • Zdaniem niektórych są one sposobem na zakodowanie wulgarnego hasła

  • Podobna sytuacja miała miejsce na łamach „Klanu”

Od niedawna internauci mogą zapoznać się z dalszymi losami bohaterów serialu kryminalnego TVN „Szadź”. Pierwszy sezon produkcji pojawił się na antenie stacji w 2020 roku; obecnie kolejny sezon udostępniono na platformie Player. Już pierwszy odcinek „Szadzi” wzbudził szczególne zainteresowanie ze strony fanów - chodzi o szczegół, który dał się zauważyć w rogu ekranu.

Wpadka w serialu TVN?

Serial produkcji TVN „Szadź” to telewizyjna adaptacja powieści autorstwa Igora Brejdyganta pod tym samym tytułem. Fabuła kręci się między innymi wokół postaci granej przez Macieja Stuhra, który wciela się w skrywającego mroczny sekret Piotra Wolnickiego.

Ostatnio kolejny sezon serialu TVN pojawił się na platformie Player. Już pierwszy odcinek zdobył szczególną uwagę internautów. Czujnym widzom nie umknął drobny szczegół, który dał się zauważyć w prawym dolnym rogu ekranu.

Szczegół jest widoczny w scenie, w której serialowa Monika (Anna Cieślak) zleca pracownicy zajęcie się kartonami pozostałymi po przeprowadzce. To właśnie na jednym z nich pojawiły się dwa rzędy namalowanych odręcznie gwiazdek. Podczas gdy w górnej linii widnieje pięć gwiazdek, w drugiej widzimy trzy.

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski komentuje swój występ w półfinale Eurowizji. Potwierdził, że weźmie w nim udział

CZYTAJ DALEJ

Zdaniem niektórych taki rozkład „bazgrołów” nie jest przypadkowy, podobnie jak samo ich pojawienie się. Jak domyśla się serwis Pudelek, w tym przypadku gwiazdki mogą ukrywać jedno z wulgarnych haseł, które pojawiało się w Internecie. Chodzi o hasło: „je**ć PiS”.

Właśnie to hasło (również pod postacią ośmiu gwiazdek) miało swego czasu znajdować się także na miejskich murach czy transparentach. Pytaniem pozostaje, czy produkcja TVN rzeczywiście chciała „przemycić” w ten sposób hasło na ekran, czy układ gwiazdek jest raczej dziełem przypadku. Niewykluczone, że to jeden z aktorów bądź pozostałych członków ekipy wyraził w ten sposób swoje poglądy.

Ukryta wiadomość w „Klanie”?

Nie tylko telewidzowie TVN dopatrzyli się na ekranie podobnych nawiązań. W kwietniu 2021 roku media donosiły o dekoracji, która, jak przypuszczali niektórzy, również miała reprezentować wspomniane wcześniej wulgarne hasło.

Chodzi o serial „Klan” i scenę z odcinka numer 3792. Za serialowym Igorem (Zbigniew Suszyński) miał pojawić się osobliwy element dekoracji. W tle dała się zauważyć okrągła ścienna ozdoba z ośmioma kolorowymi kulkami. Ułożyły się one w dwóch liniach - pierwszej liczącej pięć kulek i drugiej liczącej trzy.

Choć niektórzy internauci są przekonani, że wspomniana dekoracja miała nawiązywać do wulgarnego hasła, informacje te nie zostały w żaden sposób potwierdzone. Niewykluczone, że w obu przypadkach jest to nadinterpretacja.

Szadź 2

Szadź 2

Szadź 3

Szadź 3

Źródło: screen player.pl/ serial "Szadź"Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek, TVN

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >