Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zbigniew Zamachowski przeszedł sporą metamorfozę. Wszystko przez nowy związek?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 07.03.2023 21:11

Zbigniew Zamachowski przeszedł sporą metamorfozę. Wszystko przez nowy związek?

Zbigniew Zamachowski
fot. KAPiF

Zbigniew Zamachowski pojawił się na tegorocznej gali rozdania filmowych nagród Orły 2023. Aktor zaprezentował się w zupełnie nowym wydaniu. Przeszedł niebywałą metamorfozę i zaskoczył wielu.

Mało kto spodziewał się, że Zbigniew Zamachowski zwróci na siebie tak dużą uwagę. Nic jednak dziwnego, ponieważ aktor postawił na znaczną przemianę, której nie sposób nie zauważyć. 

Zbigniew Zamachowski przez lata był wierny swojemu wizerunkowi

Zbigniew Zamachowski to popularny aktor, który w branży działa od wielu lat. Pierwsze kroki w aktorstwie stawiał na początku lat 80. Wówczas zadebiutował na dużym ekranie, występując w filmie “Wielka Majówka”. Z czasem jego kariera nabrała tempa, a dziś może poszczycić się stabilną pozycją w branży. 

Przez lata Zbigniew był wierny swojemu wizerunkowi. Mimo licznych kreacji, w które wcielał się ze względu na swój zawód, nigdy nie szokował i nie decydował się na radykalne metamorfozy. Tym bardziej wzbudził dodatkowe emocje, kiedy na ceremonii rozdania Orłów 2023 zaprezentował się w zupełnie nowej wersji. 

"Pytanie na śniadanie". Kurzajewski wygłosił na wizji ważny apel, Cichopek szybko zareagowała

Zbigniew Zamachowski przeszedł metamorfozę

Zbigniew wcześniej nie eksperymentował ze swoim wyglądem, dlatego na uroczystej ceremonii rozdania filmowych nagród zwrócił na siebie dużą uwagę. Okazuje się, że aktor zdecydował się zapuścić wąsy. Do tej pory artysta nie był widziany w zaroście. 

Wąs to nie jedyny element, który zwrócił uwagę. Zbigniew zdecydował się również na wyjątkową stylizację. Pojawił się na gali w czarnych eleganckich spodniach, czarnej koszulce oraz marynarce o oryginalnym kroju i nietuzinkowym, haftowanym wykończeniu. Dopełnieniem okazały się eleganckie lakierki. 

Zbigniew Zamachowski wszedł w nowy związek

W ostatnich miesiącach o Zbyszku było wyjątkowo głośno, m.in. za sprawą nowego związku. Warto wspomnieć, że aktor stawał na ślubnym kobiercu trzykrotnie. Pierwszą żoną artysty była Anna Komornicka, zaś drugą – Aleksandra Justa. Z Aleksandrą doczekał się czwórki dzieci. Relacja ta nie przetrwała próby czasu, a w 2014 roku Zbigniew ożenił się z Moniką Richardson

Związek z Moniką, popularną dziennikarką, cieszył się sporym zainteresowaniem. Przez lata uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Nieoczekiwany zwrot akcji nastąpił w 2021 roku, kiedy para ogłosiła rozstanie. Obecnie Zbigniew jest partnerem aktorki Gabrieli Muskały. Czyżby nowy związek zadecydował o zmianie wizerunku?

Zobacz zdjęcia:

Zbigniew Zamachowski
Zbigniew Zamachowski, Orły 2023, fot. KAPiF
Zbigniew Zamachowski
Zbigniew Zamachowski, Orły 2023, fot. KAPiF