Swiatgwiazd.pl
zenek

MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Zenek Martyniuk zdementował plotki ws. żony

5 Grudnia 2021

Autor tekstu:

Michał Fitz

Udostępnij:

Zenek Martyniuk nie jest osobą, która często wypowiada w mediach. Raczej stara się skupiać na swojej pracy. Kiedy jednak naprawdę musi, bo na przykład wypada coś sprostować, to zabiera głos. Tak było w przypadku plotek o jego żonie.

Martyniuk udzielił krótkiej wypowiedzi dla czasopisma Twoje Imperium, które zapytało go właśnie o relację z małżonką. Te miały się bowiem w ostatnim czasie pogorszyć. Wokalista wszystko wyjaśnił.

Zenek Martyniuk o relacjach z żoną

Gwiazdor disco polo jednoznacznie zaprzeczył, jakoby jego relacje z żoną miały ulec zmianie na gorsze. Niektóre media sugerowały bowiem, że w związku z ostatnim zamieszaniem, które na rodzinę sprowadził syn Daniel, również Zenek i Danuta zaczęli się kłócić. Martyniuk jednak te pomówienia dementuje.

burdynowicz

"The Voice of Poland": wzruszające wyznanie Marty Burdynowicz

CZYTAJ DALEJ

- Wbrew temu, co o nas piszą, w naszym domu nie ma awantur. Zawsze staramy się być wsparciem dla siebie. Żadne problemy nie mają wpływu na moją relację z żoną. Zresztą przez ostatnie lata nie było o co się kłócić - sprostował wokalista.

Piosenkarz przyznał także, że w ostatnim czasie był bardzo zapracowany i rzadko bywał w domu. W związku z tym, gdy już się w nim pojawiał, nie chciał tracić czasu na kłótnie, dlatego skupiał się na tym, by jak najprzyjemniej spędzić chwile z rodziną.

Zenek Martyniuk i relacje z synem

Choć na przestrzeni ostatnich kilku lat syn Martyniuka narobił wielu problemów, bo był zatrzymywany za jazdę pod wpływem alkoholu czy posiadanie narkotyków, to Zenek jest już z niego zadowolony. Nie tak dawno temu sam przyznał, że Daniel przeszedł całkowitą przemianę.

Młody mężczyzna zostawił za sobą hulaszczy tryb życia, który umożliwiały mu pieniądze jego ojca i wziął się za siebie. Skończył naukę, dzięki której mógł zatrudnić się jako marynarz na statku. Będąc na rejsach, ciężko pracuje i nie nadużywa już alkoholu. Wydaje się, że wreszcie dojrzał.

Zobacz post:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1.  Wnuczka Millera trafiła do szpitala. Potwierdził się najgorszy scenariusz
2. Fatalne wieści płyną z domu Urbańskiej i Józefowicza
3. Jakimowicz przebił samego siebie, nawet prezenterka obok była zażenowana

Źródło: Twoje Imperium/ jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Ile wiesz o programie "Mam Talent"?

Pytanie 1 z 7

W którym roku premierę miała polska wersja "Mam Talent"?

Zarobki polskich gwiazd. Wiemy, ile zarabiają Wiśniewski, Martyniuk, Rodowicz i inni

Slajd 1 z 5

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski w swoim życiu zarobił już miliony złotych. Sporą część tych pieniędzy wtopił w nieudanych inwestycjach, co doprowadziło na przykład do tego, że jego dom wart około 5 milionów złotych musiał zostać wylicytowany. Obecnie muzyk zarabia znacznie mniej. Za pojedynczy koncert ma inkasować 15 tysięcy złotych. Teraz pobiera też gażę jurora w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Szacuje się, że za jeden sezon może otrzymywać około 100 tysięcy złotych.

Michał FitzAutor

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuje się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Kelly Osbourne poinformowała o ciąży. Gratulacje płyną z całego świata

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Co łączy Margaret i Kalush Orchestrę? Muzycy poznali się już dawno temu

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel wyjechał z Polski. Tancerz odpoczywa w wyjątkowym miejscu

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Eurowizja 2022: Wielki finał. Występ Krystiana Ochmana zachwycił widownię

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Kamil Maćkowiak otworzył się na temat depresji. 9 lat spędził na terapii

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ania Lewandowska pokazała młodszą córkę. Ależ wyrosła

Czytaj więcej >