Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Znamy zwycięzcę 11. sezonu "Top Model". Ogłoszono wyniki, to już pewne
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 07.12.2022 23:08

Znamy zwycięzcę 11. sezonu "Top Model". Ogłoszono wyniki, to już pewne

Top Model
KAPiF; Pawel Wodzynski/East News; instagram.com/natalliawos

To już oficjalne: 11. sezon programu "Top Model" dobiegł końca. W dzisiejszym finałowym odcinku wyłoniono zwyciężczynię. Właśnie ogłoszono wyniki: w najnowszej edycji wygrała ulubienica publiczności i jurorów.

W finale o pierwsze miejsce walczyły ze sobą: Klaudia Nieścior, Michalina Wojciechowska i Natalia Woś. Jurorzy, w osobie Joanny Krupy, Katarzyny Sokołowskiej, Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego mieli twardy orzech do zgryzienia. Nie tylko oni mieli wpływ na wybór zwyciężczyni.

Wyniki 11. edycji "Top Model": kto zwyciężył?

Trzy finalistki show wyłoniono 30 listopada. Wybrało je jury programu. O ostatecznym zwycięstwie zdecydowali też jednak widzowie. Po 13. odcinku rozpoczęło się głosowanie SMS. Każdej z uczestniczek przydzielono numer, jaki należało wpisać w treści wysyłanej wiadomości.

Zmagania były wyrównane: Natalia Woś od początku była faworytką widzów, Klaudia Nieściór natomiast została doceniona za ogromną metamorfozę, jaką przeszła w programie. Michalina Wojciechowska natomiast była ulubienicą Joanny Krupy. Dlatego finał programu budził tyle emocji.

W finale programu nie zabrakło gwiazd i celebrytów, związanych ze światem mody. Wystąpiły też sławy muzyczne: Bryska, Michał FOX Król, Piotr Rogucki, Kuba Karaś i Grzegorz Hyży. Gościnią specjalną była zaś Anja Rubik.

Jako pierwsza w finałowym odcinku z programu odpadła Michalina Wojciechowska. Dwie pozostałe finalistki nie kryły ogromnego stresu, ale też cieszyły się z drogi, którą przebyły i wspaniałej przygody, w której brały udział. Finalnie pierwsze miejsce w 11. sezonie "Top Model" zajęła Klaudia Nieściór.

Zwyciężczynię programu czeka teraz podpisanie kontraktu z prestiżową agencją modelingową, sesja okładkowa do magazynu "Glamour" i czek na 100 tysięcy złotych. Uczestniczka nie kryła łez wzruszenia i radości z wygranej.

Klaudia zachwyciła jurorów już w czasie castingu. Chwalili jej energię i charyzmę, które dały jej przepustkę do domu Top Model. Także w kolejnych odcinkach ujawniała swój talent. Warto dodać, że kobieta nie miała łatwego życia: wychowywała się w rodzinie zastępczej i opiekowała się młodszym bratem. Na co dzień mieszka w Tarnobrzegu i pracuje w salonie kosmetycznym.

A wy zgadzacie się z decyzją jury i widzów?

Zobacz zdjęcia:

Top Model
Natali Woś, finalistka 11. edycji "Top Model", fot. instagram.com/natalliawos
Top Model
Michalina Wojciechowska, finalistka 11. edycji "Top Model", fot. KAPiF
Top Model
Klaudia Niesciór, finalistka 11. edycji "Top Model", fot. Pawel Wodzynski/East News
Top Model
Finał 11. edycji "Top Model": Michał Piróg, Krupa Joanna, Marcin Tyszka, Anja Rubik, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Nie z partnerem, a z dziadkiem pojawiła się na gali Polsatu. Tak uroczych zdjęć Moniki i Leszka Millerów jeszcze nie widzieliśmy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Top Model