Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Top Model": Znamy finałowy skład jedenastej edycji. Nie wszystkim podoba się najlepsza trójka
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.12.2022 13:34

"Top Model": Znamy finałowy skład jedenastej edycji. Nie wszystkim podoba się najlepsza trójka

Top Model
KAPiF

Wczoraj Polacy nie narzekali na brak wrażeń. Ci, których nie interesował mecz Polski z Argentyną, mogli skupić uwagę na półfinałach programu "Top Model". Decyzje jurorów wywołały gigantyczne oburzenie. W sieci wrze, a internauci w komentarzach dają upust swojej frustracji.

W półfinałach modowego show TVN walczyli Borys Barchan, Adriana Hyzopska, Klaudia Nieścior, Maciej Skiba, Michalina Wojciechowska i Natalia Woś. Niestety, trzy osoby pożegnały się z programem. Kogo zobaczymy w finale?

"Top Model": kto przeszedł do finału 11. edycji?

Przypomnijmy, że ostatnie wydarzenia rozgrywały się na South African Fashion Week. Rywalizacja była zacięta: niemal każdemu z uczestników udało się zdobyć trzy lub cztery pokazy u projektantów. Jedynie Michalina Wojciechowska zdobyła tylko jeden pokaz i miała pożegnać się z programem. Mimo to Joanna Krupa zdecydowała się ją przywrócić.

Już to wydarzenie wywołało liczne, negatywne komentarze. Widzowie wstrzymywali więc oddechy, śledząc wydarzenia rozgrywające się podczas panelu w Johannesburgu. Decyzja jurorów nie spodobała się widzom: zwłaszcza jedno nazwisko wzbudziło złość internautów.

Do finału 11. edycji show dostali się Natalia Woś, Klaudia Nieściór i Michalina Wojciechowska. O ile Natalia, która niemal od początku była faworytką widzów, oraz Klaudia, jaka przeszła ogromną metamorfozę i zrobiła furorę na Fashion Weeku nie budzą zdziwienia, z trzecim nazwiskiem jest zupełnie inaczej.

Michalina Wojciechowska w finale "Top Model". Reakcje internautów

Po decyzji Joanny Krupy, by przywrócić Michalinę do programu, w sieci zawrzało. Negatywnych komentarzy było na tyle dużo, że Wojciechowska opublikowała specjalne oświadczenie, w którym ogłosiła, że montażyści show kreują ją na czarny charakter.

Tłumaczenia uczestniczki najwyraźniej nie przekonały widzów, ponieważ po decyzji jury dyskusje rozgorzały na nowo. W komentarzach pod wpisami na oficjalnych mediach społecznościowych programu padają zarzuty o stronniczość, a nawet ustawkę.

Myślałem, że finał dla Ady to tylko formalność, a tu proszę co za niemiłe zaskoczenie. – Sorry Dżoanka, ale w Michalince widzisz swoje odbicie i totalnie straciłaś obiektywizm. – Już wiadomo, komu Asia będzie dawać swoje punkty na finale. – Nie dość, że Michalina powinna być już poza programem, to jeszcze wyskakują z takim absurdem, jakim jest wybór jej do trójki finalistów, totalna tragedia, totalne dno, jeżeli chodzi o tak stronnicze rozstawienie osób w finale. – Faworyzowanie do tego stopnia to już przesada. – Śmierdzi ustawką na kilometr – grzmią internauci.

A co wy sądzicie o decyzji jurorów? Pamiętajcie, że finał programu już za tydzień, 7 grudnia 2022 roku, o godzinie 21.35.

Zobacz zdjęcia:

Top Model
Jurorzy programu "Top Model", fot. KAPiF
Top Model
Uczestnicy i uczestniczki 11. edycji "Top Model", fot. KAPiF
Top Model
Michalina Wojciechowska, finalistka 11. edycji "Top Model", fot. KAPiF
Top Model EA
Klaudia Niesciór, finalistka 11. edycji "Top Model", fot. Pawel Wodzynski/East News
Top Model
Natali Woś, finalistka 11. edycji "Top Model", fot. instagram.com/natalliawos

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Są małżeństwem 11 lat, Kamil i Marta Glik przez lata się nienawidzili. Początkowo zakochał się w jej siostrze

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Top Model