Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Na gali Polsatu pojawiła się z dziadkiem. Tak uroczych zdjęć Moniki i Leszka Millerów jeszcze nie widzieliśmy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.12.2022 10:21

Na gali Polsatu pojawiła się z dziadkiem. Tak uroczych zdjęć Moniki i Leszka Millerów jeszcze nie widzieliśmy

Monika Miller, Leszek Miller
fot. Monika Miller, Leszek Miller, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Na gali 30-lecia Polsatu pojawiły się gwiazdy związane ze stacją, ale również i przedstawiciele polityki. Monika Miller prezentowała się przed fotografami w towarzystwie dziadka, Leszka Millera.

To nie pierwszy raz, gdy modelka zaprosiła bliską rodzinę na medialne wydarzenie. Przypomnijmy, że podczas występu w programie "Taniec z Gwiazdami" polityk pojawił się w specjalnym odcinku, by towarzyszyć zmagającej się o zwycięstwo wnuczce. W czasie wtorkowej gali również zadali szyku.

Monika Miller zabrała dziadka, Leszka Millera, na uroczystą galę

Na czerwonym dywanie zjawiło się mnóstwo gwiazd związanych ze stacją telewizyjną, które w szykownych kreacjach prezentowały się przed fotografami. Część zdecydowała się na towarzystwo swoich życiowych lub potencjalnych partnerów.

Monika Miller, która jesienią 2019 roku zmierzyła się z innymi gwiazdami o Kryształową Kulę, pojawiła się na evencie w nieoczekiwanym duecie. U jej boku przed fotografami prezentował się znany polityk i dziadek modelki, Leszek Miller.

Para z radością pozowała do zdjęć, prezentując eleganckie stroje. Lider SLD postawił na klasyczny granatowy garnitur z jasnoniebieskim krawatem, a modelka pojawiła się w iście sylwestrowej kreacji. Krótka cekinowa sukienka uwydatniała jej długie nogi, a srebrne dodatki sprawiały, że wręcz lśniła w obiektywie fotografów.

Leszek Miller nie szczędził czułości wnuczce

Na wspólnych zdjęciach duet nie krył bliskości i chętnie okazywał sobie wsparcie. Już pierwsze ujęcia pokazywały, że oboje czują się komfortowo w swoim towarzystwie. Pozowali z radosnymi uśmiechami oraz czule objęci.

W mediach społecznościowych Polsatu pojawiło się nawet krótkie nagranie, na którym Leszek Miller złożył pocałunek na policzku swojej wnuczki. Internauci szybko pogratulowali im tak bliskich relacji.

Dziadek szczęśliwy.

— Super dziadek i wnuczka szczęśliwa, fajna dziewczyna.

— Bardzo fajna relacja dziadek-wnuczka, lubię na nich patrzeć — komentowano.

Zobacz zdjęcia:

Monika Miller, Leszek Miller
fot. Monika Miller, Leszek Miller, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF
Monika Miller, Leszek Miller
fot. Monika Miller, Leszek Miller, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Krzysztof Skiba ogłosił rozstanie z matką swoich synów. Od razu pochwalił się partnerką młodszą od jednego z nich

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].