Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Monika Miller: "Moi dziadkowie mówią na moje dziewczyny: koleżanki". A jak reaguje mama?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.11.2022 14:44

Monika Miller: "Moi dziadkowie mówią na moje dziewczyny: koleżanki". A jak reaguje mama?

Monika Miller
Fot. Świat Gwiazd

Monika Miller już niedługo pojawi się w nowym programie rozrywkowym "Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw". Z tej okazji udało nam się z nią porozmawiać o randkowaniu i uczuciach. Jak na jej partnerki reaguje rodzina? Dziadkowie mają bardzo osobliwy sposób.

Wnuczka Leszka Millera, obecnie gwiazda serialu "Gliniarze", już wkrótce pojawi się w programie randkowym stacji Eska TV. My porozmawialiśmy z nią na dniu prasowym tego formatu. Jaki stosunek do życia uczuciowego córki ma mama Moniki?

Monika Miller w "Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw"

16 listopada na kanale Eska TV o godzinie 22:00 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu. Poza Moniką w formacie pojawią się między innymi Rafał Jonkisz i Sylwia Madeńska, znana z "Tańca z gwiazdami". Jest to polska edycja brytyjskiego formatu, przypominającego nieco niedawny show Dody "12 kroków do miłości".

Biorą w nim udział wolni celebryci, poszukujący miłości pod okiem psychologów. W programie mogą liczyć na wsparcie terapeutki Barbary Strójwąs, coacha i trenera osobistego Marcina Mańkę oraz psychologa Łukasza Darłaka.

W rozmowie z naszym portalem Monika opowiedziała o swoim życiu uczuciowym. Wyznała, że jej ostatnie dwa poważne związki były z Tindera. Stara się zachowywać przyjacielskie, bliskie relacje ze swoimi byłymi. Oczywiście Miller randkuje z osobami różnych płci. Jak jej rodzina reaguje na dziewczyny?

Monika Miller o reakcjach rodziny na jej dziewczyny

Na nasze pytanie, czy jej rodzina zareagowała jakoś szczególnie na fakt, że Monika lubi też dziewczyny, młoda gwiazda odpowiedziała bardzo szczerze. "Moja rodzina o tym wie. Moi dziadkowie mówią na moje dziewczyny, z którymi się spotykam: koleżanki" wyznaje Miller z ironicznym błyskiem w oku.

Moja mama jest jak najbardziej totalnie na czillu – dodaje szczęśliwa gwiazda, wyznając, że jej rodzicielka pełna jest akceptacji, zrozumienia i wielkiego luzu w tej sytuacji.

"Myślę, że się tego po mnie spodziewała. Po mnie już można się spodziewać wszystkiego, więc ona ma takie: a, dobra, okej, cokolwiek" żartuje Monika, przewracając bardzo sugestywnie oczami.

Co jeszcze wyznała nam o swoim życiu uczuciowym? Cały wywiad do obejrzenia tutaj:

Zobacz zdjęcia:

Monika Miller
Monika Miller, fot. Świat Gwiazd
Monika Miller
Monika Miller, fot. Świat Gwiazd
Monika Miller
Monika Miller, fot. Świat Gwiazd
Monika Miller
Monika Miller, fot. Świat Gwiazd

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem

  3. "Dzień dobry TVN" usunięte z ramówki. Widzowie śniadaniówki TVN nie zobaczą programu przez dwa dni

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].