Swiatgwiazd.pl
Borys Szyc - jak wygląda jego żona?

TRICOLORS/East News

Żona Borysa Szyca pozuje w bikini. Na rękach trzyma małego Henryka

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Żona Borysa Szyca zamieściła w sieci zdjęcie, którego bohaterem miał być mały Henryk. Stało się jednak inaczej – dziś wszyscy mówią nie o dziecku, a o jej wyglądzie. Justyna Nagłowska może pochwalić się bowiem zniewalającą figurą. Aż trudno uwierzyć, że nieco ponad rok temu urodziła syna.

  • Justyna Nagłowska jest żoną Borysa Szyca – znanego aktora filmowego, telewizyjnego i teatralnego

  • W marcu 2020 roku małżeństwo powitało na świecie swojego pierwszego wspólnego syna, Henryka

  • Zaledwie rok po porodzie Justyna Nagłowska zachwyca figurą. Jej najnowsze zdjęcie podbiło Instagram

Borys Szyc od lat nie znika z listy najpopularniejszych aktorów w Polsce. Zainteresowaniem mediów cieszy się nie tylko jego kariera zawodowa, ale i życie prywatne. Nie da się ukryć, że poza pracą u aktora nie zawsze bywało kolorowo.

Borys Szyc odnalazł tę jedyną

W życiu Borysa Szyca pojawiło się wiele kobiet. Jedną z nich była Anna Bareja, z którą aktor próbował stworzyć poważny związek. Choć ta relacja nie przetrwała próby czasu, jej owocem jest nastoletnia dziś Sonia. Córka aktora i agentki ubezpieczeniowej przyszła na świat w 2004 roku.

Po rozstaniu z matką swojego dziecka Borys Szyc długo nie umiał zagrzać miejsca u boku jednej kobiety. W końcu na jego drodze stanęła jednak Justyna Nagłowska. Kobieta całkowicie odmieniła życie aktora, a w 2019 roku została jego żoną.

Justyna Nagłowska zachwyca figurą

Niedługo po ceremonii zaślubin do mediów dotarła informacja, że Borys Szyc i Justyna Nagłowska spodziewają się pierwszego dziecka. Chłopiec o imieniu Henryk przyszedł 21 marca 2020 roku. Dziś cała rodzina mieszka we wspólnym domu na warszawskiej Saskiej Kępie (TUTAJ znajdziecie zdjęcia).

Najprawdopodobniej to właśnie z rodzinnego gniazdka pochodzi najnowsze zdjęcie, które kilka godzin temu trafiło na instagramowy profil Justyny Nagłowskiej. Żona Borysa Szyca pozuje do niego z małym Henrykiem na rękach. Choć to pewnie chłopiec miał zostać bohaterem fotografii, stało się zupełnie inaczej.

Zdjęcie Justyny Nagłowskiej w jednej chwili zebrało tysiące polubień i komentarzy. Zdecydowana większość internautów nie umie oderwać wzroku od zniewalającej sylwetki świeżo upieczonej mamy. Trzeba przyznać, że takiej formy nieco ponad rok po porodzie mogłaby pozazdrościć jej niejedna kobieta.

- Forma bogini, szacun matko – napisała jedna z komentujących.

- Jedno z tych zdjęć, które wyjątkowo kradnie mama, a nie uroczy bobas – dodała kolejna.

Henryk to cały tata?

Oczywiście wśród wielu komentarzy zachwyconych internautów nie zabrakło również słów skierowanych w stronę małego Henia. Co do jednego większość z nich była zgodna – uznała, że chłopiec to skóra zdjęta ze sławnego taty. A wy jak uważacie? Zobaczcie zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Gala

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Julia Wróblewska_uśmiechnięta_chora

Plotki

Julia Wróblewska trafiła do szpitala. Na szczęście dłuższa hospitalizacja nie była konieczna. "Jak się pogorszy, to będę musiała wrócić"

Czytaj więcej >