Swiatgwiazd.pl
Kurscy

TRICOLORS/East News

Żona Jacka Kurskiego przekazała radosne wieści. Do sieci wrzuciła zdjęcia

21 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Joanna Kurska opublikowała na swoim Facebooku kilka zdjęć, na których widać, jak spędzają wolny czas z rodziną. Ich główną gwiazdą jest oczywiście malutka Anna Klara Teodora, która razem z rodzicami spaceruje w bardzo drogim wózku dziecięcym oraz bawi się z tatusiem w ogrodzie. Jacek Kurski ma ogromne powody do szczęścia.

  • Joanna Kurska przebywa z dziećmi na wakacjach

  • „Super Express” donosi, że Jacek Kurski poprosił ją, by wyjechała

  • Prezes TVP odwiedza rodzinę, kiedy tylko może

Joanna Kurska z dziećmi przebywają obecnie na wakacjach. Ze zdjęć można wywnioskować, że mijają im naprawdę doskonale.

Jacek Kurski odwiedził swoją rodzinę na wakacjach

Opublikowane przez żonę prezesa Telewizji Polskiej zdjęcia udowadniają, że Kurscy są naprawdę szczęśliwą rodziną. Na kilku z nich Joanna Kurska spaceruje z Anną Klarą Teodorą w dziecięcym wózku, na którym widać kwieciste wzory, a sama zdecydowała się na letnią stylizację, na której także widnieją kwiaty. Suknia pochodzi z kolekcji marki Lovin.

Pod zdjęciami można dostrzec m.in. komentarz Izabeli Trojanowskiej, która była wyraźnie zachwycona ich sposobem spędzania wolnego czasu. Wygląda na to, że mimo przepełnionej obowiązkami codzienności późne macierzyństwo w niczym nie przeszkadza żonie prezesa Telewizji Polskiej.

Jacek Kurski także pojawił się na kilku fotografiach. Widać na nich, jak wyraźnie szczęśliwy bawi się ze swoją córeczką na zielonej trawie w ogrodzie. „Super Express” poinformował, że miał poprosić swoją małżonkę, by wyjechała z dziećmi na wakacje i spędziła je poza domem. Kiedy obowiązki mu na to pozwalają, regularnie ich odwiedza.

Barbara Kurdej Szatan z mężem - ea

Przykre wieści o Basi Kurdej-Szatan i jej mężu. Media donoszą o kryzysie małżeńskim

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:– Zabawne jest to, że oni używają trzech imion córeczki w zależności od nastroju. Kiedy mała jest spokojna mówią do niej Ania, kiedy jest poważna nazywają ją Klarą, a kiedy mocno się awanturuje jest po prostu Teodorą – powiedziała dla tabloidu osoba z otoczenia Kurskich.

Dzieci Jacka Kurskiego

Przypomnijmy, że malutka Anna Klara Teodora przyszła na świat pod koniec marca br. Jest to czwarta pociecha Jacka Kurskiego, jednak pierwsza z małżeństwa z Joanną, którą poślubił cywilnie 31 lipca 2018 roku. Dwa lata później po unieważnieniu małżeństwa kościelnego z pierwszą małżonką, Moniką Mucek, wzięli ślub kościelny.

Z pierwszego małżeństwa prezes Telewizji Polskiej ma trójkę dzieci. Jego najstarszy syn, Zdzisław Antoni ma dzisiaj 30 lat. Posiada także 27-letnią córkę Zuzannę oraz 14-letniego synka Olgierda.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: se.pl, facebook.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >