YouTube - piosenka ADU Żródło: sreen/youtube.com/Ada Karczmarczyk

Ada Karczmarczyk nagrała piosenkę o Smoleńsku. Jest wideo

29 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

ADU, czyli Ada Karczmarczyk wypuściła kolejny klip, a serwisie YouTube zawrzało. Tym razem aspirująca wokalistka nagrała piosenkę, w której śpiewa o katastrofie smoleńskiej. Żeby tego było mało, główną rolę w teledysku odgrywa gitara w kształcie samolotu. „Tego się nie da odzobaczyć” – piszą zażenowani internauci.

  • Ada Karczmarczyk wypuściła nowy utwór
  • Piosenka o Smoleńsku wywołała spore poruszenie
  • Internauci komentują

Stało się – w serwisie YouTube w ostatnim czasie pojawiła się piosenka, którą ADU zapowiadała na swoim profilu społecznościowym już od dawna. Aspirująca artystka okrzyknięta „nową królową internetu” coraz częściej porównywana jest do Małgorzaty Godlewskiej. O czym śpiewa w swoim najnowszym utworze?

„Lecimy ze Smoleńska z powrotem” już na YouTube

Zanim nowa piosenka ADU pojawiła się w otchłani internetu, artystka zadbała o jej promocję na Facebooku. Najwyraźniej stwierdziła, że opublikowanie zdjęcia gitary w kształcie samolotu naprowadzi jej obserwatorów na tematykę utworu. Do instrumentu dopięła szarfę z hasłem „pamięć i nadzieja”.

- Nadchodzi mój nowy utwór... Jesteście ciekawi? – zapytała na swoim koncie na Facebooku.

Post ADU nie spotkał się jednak z zainteresowaniem internautów – pod zdjęciem pojawiło się zaledwie osiemnaście reakcji, a na pytanie odpowiedziały tylko trzy osoby. Kobieta nie zamierzała się jednak zrażać. W środę 21 kwietnia na kanale YouTube pojawiła się jej piosenka „Lecimy ze Smoleńska z powrotem”.

Nadchodzi mój nowy utwór... Jesteście ciekawi?

Opublikowany przez ADU Piątek, 9 kwietnia 2021

Syn Krzysztofa Krawczyka został bez pieniędzy. Przyjaciele deklarują chęć pomocySyn Krzysztofa Krawczyka został bez pieniędzy. Przyjaciele deklarują chęć pomocyCzytaj dalej

Internauci są zażenowani

Teledysk Ady Karczmarczyk z pewnością należy do oryginalnych. Kobieta śpiewa bowiem o katastrofie lotniczej w Smoleńsku, a przy tym gra na złotym samolocie. Trudno się dziwić, że część internautów porównuje ją do Małgorzaty Godlewskiej. Przypomnijmy, że ta nagrała między innymi „Hymn Polski na dudach 2020”.

O co dokładnie chodzi Adzie Karczmarczyk? O pamięć i nadzieję, które ujęła w haśle przy swoim instrumencie. „Artystka” skupia się też na miłości. To ona według niej jest „pilotem” w tytułowej podróży „ze Smoleńska z powrotem”.

- Czasem nie wiemy, czy losy dzieją się przypadkowo, a z bólu wyciąga się wnioski, by żyć z nimi dalej na nowo. Choć w tym podzieliło nas, przerwało pomiędzy nami most, to od nas zależy dalszy lot do światła, przekierujmy go – śpiewa ADU.

Choć z pewnością chciała dobrze, wyszło zupełnie na odwrót. Pod teledyskiem ADU ponad 50 procent „łapek” skierowanych jest w dół. Internauci swoją opinią dzielą się też w komentarzach. Z reguły są to negatywne i prześmiewcze opinie.

  • Przyciszyłem bo wstydziłem się, że żona usłyszy
  • Tego nie da się odzobaczyć
  • Pani Ado, po jakich dragach tak mocno kopie? – czytamy w komentarzach.

A Wy, co o tym myślicie? Zobaczcie sami:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: YouTube, Facebook, Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł