Swiatgwiazd.pl
Sanatorium miłości - Adam Siewierski bierze ślub

TRICOLORS/East News

Adam Siewierski z "Sanatorium miłości" niebawem weźmie ślub. Historia pary jest niesamowita

22 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Adam Siewierski był bohaterem drugiej edycji "Sanatorium miłości". Choć mężczyźnie nie udało się odnaleźć tej jedynej w programie, dziś jest szczęśliwie zakochany. W rozmowie dla portalu pomponik.pl zdradził, że poznał swoją ukochaną przez int

  • Uczestnik drugiego sezonu „Sanatorium miłości” bierze ślub

  • Adam Siewierski związał się z młodszą o pięć lat Martą

  • „Zaczniemy nowe, lepsze życie” – mówi 66-letni wdowiec

„Sanatorium miłości” doczekało się trzech sezonów. W drugiej odsłonie popularnego programu wystąpiło sześć pań – Bożena, Halina, Barbara, Wiesława, Iwona i Stanisława oraz sześciu panów – Gerard, Adam, Waldemar, Władysław B., Władysław P. oraz Władysław S. Nie wszystkim udało się odnaleźć tytułową miłość.

Do grona szczęśliwców trafili między innymi Iwona i Gerard, którzy po zakończeniu zdjęć do „Sanatorium miłości” zaczęli wspólne życie. Przypomnijmy, że para wystąpiła nawet w filmie Kevina Macdonalda. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Jak potoczyły się losy Adama z „Sanatorium miłości”?

W przeciwieństwie do Iwony i Gerarda ich kolega z planu, Adam Siewierski, nie miał tyle szczęścia. Mężczyzna co prawda zauroczył się w Barbarze, jednak ta czuła się osaczona jego zalotami i szybko odtrąciła uczucie. Sympatyczny senior postanowił na jakiś czas dać sobie spokój ze związkami.

Po zakończeniu zdjęć do programu Adamowi Siewierskiemu wciąż dokuczała samotność. Senior jest wdowcem i od śmierci żony mieszka sam w dużym domu. Mimo zranienia przez Barbarę postanowił dać sobie jeszcze jedną szansę. Gdy poznał tajemniczą Martę, jego życie znów nabrało kolorów.

Adam Siewierski szykuje się do ślubu

O rewolucyjnych zmianach w swoim życiu uczestnik drugiej edycji „Sanatorium miłości” opowiedział w rozmowie dla serwisu Pomponik. Adam Siewierski zdradził, że poznał ukochaną w internecie. Oboje szybko zdecydowali się jednak na prawdziwą randkę. To okazało się strzałem w dziesiątkę.

- Ta kobieta odmieniła mój los. (...) Tak się sobie spodobaliśmy, że 30 grudnia, tuż przed Sylwestrem, oświadczyłem się jej i zostałem przyjęty – wyznał senior.

66-letni mężczyzna nie ukrywał, że jego szczęście w ostatnich miesiącach sięga zenitu. W trakcie rozmowy zdradził też kilka szczegółów dotyczących swojej nowej ukochanej. Okazuje się, że Marta jest od niego młodsza o pięć lat. 5 czerwca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wolbromiu zostanie jego żoną.

- Kocham Martę. Jest dobrym człowiekiem i piękną kobietą, tworzy cudowny nastrój, wspaniale gotuje. (…) Wkrótce zamieszkamy razem, zostawimy dawne smutki i zaczniemy nowe, lepsze życie – dodał szczęśliwy narzeczony.

Na ślubie Adama i Marty nie zabraknie ich najbliższych i przyjaciół. Jednym z gości będzie Władysław Balicki – przyjaciel Adama i jego współlokator z „Sanatorium miłości”. Okazuje się, że jemu też poszczęściło się po programie. Senior przyjdzie na ślub kolegi w towarzystwie nowej ukochanej, Marysi.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >