Sanatorium miłości - Adam Siewierski bierze ślub Żródło: TRICOLORS/East News

Adam Siewierski z „Sanatorium miłości” niebawem weźmie ślub. Historia pary jest niesamowita

22 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Adam Siewierski był bohaterem drugiej edycji „Sanatorium miłości”. Choć mężczyźnie nie udało się odnaleźć tej jedynej w programie, dziś jest szczęśliwie zakochany. W rozmowie dla portalu pomponik.pl zdradził, że poznał swoją ukochaną przez internet. Teraz narzeczeni szykują się do ślubu.

  • Uczestnik drugiego sezonu „Sanatorium miłości” bierze ślub
  • Adam Siewierski związał się z młodszą o pięć lat Martą
  • „Zaczniemy nowe, lepsze życie” – mówi 66-letni wdowiec

„Sanatorium miłości” doczekało się trzech sezonów. W drugiej odsłonie popularnego programu wystąpiło sześć pań – Bożena, Halina, Barbara, Wiesława, Iwona i Stanisława oraz sześciu panów – Gerard, Adam, Waldemar, Władysław B., Władysław P. oraz Władysław S. Nie wszystkim udało się odnaleźć tytułową miłość.

Do grona szczęśliwców trafili między innymi Iwona i Gerard, którzy po zakończeniu zdjęć do „Sanatorium miłości” zaczęli wspólne życie. Przypomnijmy, że para wystąpiła nawet w filmie Kevina Macdonalda. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Jak potoczyły się losy Adama z „Sanatorium miłości”?

W przeciwieństwie do Iwony i Gerarda ich kolega z planu, Adam Siewierski, nie miał tyle szczęścia. Mężczyzna co prawda zauroczył się w Barbarze, jednak ta czuła się osaczona jego zalotami i szybko odtrąciła uczucie. Sympatyczny senior postanowił na jakiś czas dać sobie spokój ze związkami.

Po zakończeniu zdjęć do programu Adamowi Siewierskiemu wciąż dokuczała samotność. Senior jest wdowcem i od śmierci żony mieszka sam w dużym domu. Mimo zranienia przez Barbarę postanowił dać sobie jeszcze jedną szansę. Gdy poznał tajemniczą Martę, jego życie znów nabrało kolorów.

Dziś rocznica śmierci Witolda Pyrkosza. Jego żona opowiedziała, jak wygląda teraz jej codziennośćDziś rocznica śmierci Witolda Pyrkosza. Jego żona opowiedziała, jak wygląda teraz jej codziennośćCzytaj dalej

Adam Siewierski szykuje się do ślubu

O rewolucyjnych zmianach w swoim życiu uczestnik drugiej edycji „Sanatorium miłości” opowiedział w rozmowie dla serwisu Pomponik. Adam Siewierski zdradził, że poznał ukochaną w internecie. Oboje szybko zdecydowali się jednak na prawdziwą randkę. To okazało się strzałem w dziesiątkę.

- Ta kobieta odmieniła mój los. (...) Tak się sobie spodobaliśmy, że 30 grudnia, tuż przed Sylwestrem, oświadczyłem się jej i zostałem przyjęty – wyznał senior.

66-letni mężczyzna nie ukrywał, że jego szczęście w ostatnich miesiącach sięga zenitu. W trakcie rozmowy zdradził też kilka szczegółów dotyczących swojej nowej ukochanej. Okazuje się, że Marta jest od niego młodsza o pięć lat. 5 czerwca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wolbromiu zostanie jego żoną.

- Kocham Martę. Jest dobrym człowiekiem i piękną kobietą, tworzy cudowny nastrój, wspaniale gotuje. (…) Wkrótce zamieszkamy razem, zostawimy dawne smutki i zaczniemy nowe, lepsze życie – dodał szczęśliwy narzeczony.

Na ślubie Adama i Marty nie zabraknie ich najbliższych i przyjaciół. Jednym z gości będzie Władysław Balicki – przyjaciel Adama i jego współlokator z „Sanatorium miłości”. Okazuje się, że jemu też poszczęściło się po programie. Senior przyjdzie na ślub kolegi w towarzystwie nowej ukochanej, Marysi.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł