Sanatorium miłości - Iwona i Gerard wystąpią w filmie zdobywcy Oscara Żródło: sreen/youtube.com/Emeryci NIEemeryci

Iwona i Gerard z „Sanatorium miłości” wystąpią w filmie zdobywcy Oscara

23 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz poznali się na planie drugiej edycji „Sanatorium miłości”. Kilka dni temu seniorzy przekazali niezwykłą wiadomość. Już niebawem widzowie będą mogli ich zobaczyć w filmie, którego reżyserem jest zdobywca Oscara, Kevin Macdonald. Sympatycy pary nie kryją radości i gratulują zakochanym pomysłu.

  • Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz prowadzą własny kanał na YouTube
  • W jednym z odcinków przekazali fanom wspaniałą wiadomość
  • Uczestnicy 2. edycji „Sanatorium miłości” wystąpią w dokumencie Kevina Macdonalda
  • Zgłoszenia do filmu nadsyłali ludzie ze 192 krajów świata

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz poznali się w programie „Sanatorium miłości”. Uczestników drugiej edycji show szybko połączyło uczucie, które dziś jest jeszcze silniejsze. Seniorzy mieszkają razem, ciesząc się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Często wpadają też na wyjątkowe pomysły.

Uczestnicy „Sanatorium miłości” w filmie Kevina Macdonalda

Iwona i Gerard od pewnego czasu prowadzą własny kanał w serwisie YouTube „Emeryci NIEemeryci”. Każdy ich film ogląda kilka tysięcy widzów. Wyjątek stanowi jednak nagranie „My w światowym dokumencie” – na ten moment ma ono 46 tysięcy wyświetleń.

Rozchwytywany film Iwony i Gerarda jest zapowiedzią ich międzynarodowego debiutu. Okazuje się, że uczestnicy „Sanatorium miłości” postanowili zaszaleć i wysłali zgłoszenie do filmu dokumentalnego, za którego reżyserię odpowiada zdobywca Oscara, Kevin Macdonald. Producentem filmu jest natomiast Ridley Scott.

Pomysłodawcy filmu postanowili stworzyć dokument składający się z krótkich filmów nadesłanych przez ludzi z całego świata. Otrzymali ponad 300 tysięcy zgłoszeń ze 192 krajów. Twórcy wybrali 500 najlepszych. Wśród nich znalazł się materiał Iwony i Gerarda.

Nowy prowadzący „Szansy na sukces”Nowy prowadzący „Szansy na sukces”Czytaj dalej

Na prośbę twórców dokumentu bohaterowie – w tym seniorzy z programu „Sanatorium miłości” – zaprezentowali, jak spędzają swój dzień 25 lipca 2020 roku. Premiera całego materiału odbyła się miesiąc temu. Reżyser zaprosił na nią swoich bohaterów z całego świata, w tym Iwonę i Gerarda.

- To cudowne, że możemy wam pokazać dzisiaj ten film. Przyjemności! Dziękuję wam – mówił Kevin Macdonald.

Po obejrzeniu filmu wszyscy jego bohaterowie mogli się zobaczyć. Ich radość była niezwykła.

- Czujemy się jak wielka światowa rodzina – powiedziała Iwona.

Zachwyceni byli także polscy internauci. Wielu z nich zostawiło komentarze na kanale Iwony i Gerarda, gratulując seniorom odwagi i pomysłu. Część z nich zwracała też uwagę na ogromne uczucie, które łączy tych dwojga.

- Cudownie! Widać, że się kochacie, oby tak dalej – napisała jedna z fanek.

- Dużo pozytywnych emocji przekazaliście. Tak trzeba cieszyć się życiem. Pozdrawiam i gratuluję pomysłu – dodała kolejna.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: YouTube, Plejada

Następny artykuł