Swiatgwiazd.pl
Rolnik szuka żony

screen/youtube.com/Rolnik szuka żony

Agnieszka Filochowska z „Rolnik szuka żony” urodziła. Pokazała zdjęcie ze szpitala

24 Lipca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Agnieszka i Robert Filochowscy to jedna z najpopularniejszych par, które połączył program TVP „Rolnik szuka żony”. Teraz oboje mają kolejny powód do radości. Agnieszka właśnie poinformowała o narodzinach ich drugiego dziecka. Do radosnej nowiny dołączyła wzruszające zdjęcie.

  • Agnieszka i Robert Filochowscy poznali się w drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony”

  • Uczestnicy hitu TVP stanęli na ślubnym kobiercu i doczekali się syna Tomka

  • Tydzień temu zostali rodzicami po raz drugi. Żona rolnika właśnie przekazała cudowne wieści

„Rolnik szuka żony” to program, który połączył wiele par. Wśród nich wyróżnić możemy między innymi Martę Paszkin i Pawła Bodziannego oraz Annę i Grzegorza Bardowskich. Dużą sympatią widzów wciąż cieszą się także Agnieszka i Robert Filochowscy. Oboje wzięli udział w drugiej edycji hitu TVP.

Grażyna Szapołowska

Grażyna Szapołowska szczerze o swoim wyglądzie

CZYTAJ DALEJ

Bohaterowie „Rolnik szuka żony” zostali rodzicami po raz drugi

Agnieszka i Robert opuścili drugą edycję programu „Rolnik szuka żony” jako para. Szybko zadecydowali, że chcą rozwijać uczucie, które pojawiło się między innymi. Nad związkiem pracowali jednak z dala od błysku kamer. Najwyraźniej ogólnopolska rozpoznawalność niezbyt ich interesowała.

Mimo to po ślubie Agnieszka i Robert Filochowscy nie zniknęli całkiem z mediów społecznościowych. Żona rolnika prowadzi swoje konto na Instagramie, na którym regularnie chwali się szczęśliwymi chwilami z życia rodzinnego. Zaledwie kilka godzin temu przekazała obserwatorom kolejną cudowną wiadomość.

Okazało się, że tydzień temu Agnieszka Filochowska urodziła drugie dziecko. Bohaterka „Rolnik szuka żony”, która jest już mamą trzyletniego Tomka, powitała na świecie kolejnego syna. Zdradziła, że wraz z mężem postanowili dać mu na imię Adam. Pierwsze zdjęcie chłopca trafiło już na jej instagramowy profil.

- Pierwsze spotkanie... Kolejny raz szczęście uśmiechnęło się do Nas❤️❤️❤️❤️ Adaś ur. 16.07.2021r – napisała szczęśliwa Agnieszka pod zdjęciem.

Posypały się gratulacje dla Agnieszki i Roberta

Fotografia nowo narodzonego Adasia wzruszyła internautów. Trudno się dziwić, bowiem wspomniane „pierwsze spotkanie” było najwyraźniej pierwszą wizytą w szpitalu starszego brata. Na zdjęciu widać, jak szczęśliwy Tomek z uśmiechem patrzy na nowego członka rodziny. Ten z kolei ma na sobie ubranko z napisem „best friends”.

Licznymi gratulacjami internauci dzielą się z Agnieszką i Robertem w sekcji komentarzy. Towarzyszą im także najlepsze życzenia, które wciąż napływają na instagramowy profil świeżo upieczonej mamy.

  • Gratulacje dla rodziców i dumnego braciszka. Dużo zdrówka dla Was

  • Gratulacje dla Was

  • Gratulacje i dużo zdrówka – czytamy pod zdjęciem.

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy rodzicom, starszemu braciszkowi oraz małemu Adasiowi samych wspaniałych i rodzinnych chwil!Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >